سباستین اعضای شورای شهر Gilliams, parris در, متهم دروغ, آفتاب نقض قانون

جانت Begley ویژه به TCPalmمنتشر شده 6:35 PM EDT Jun 16, 2020سباستین — اعضای شورای شهر Damien Gilliams و پاملا

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

سباستین — اعضای شورای شهر Damien Gilliams و پاملا parris در متهم شده اند با دروغ و نقض دولت آفتاب قانون است.

Gilliams تبدیل خود را به کلانتر دفتر یکشنبه شب و از زندان آزاد شد 1000 $در اوراق قرضه. Parris در هنوز دستگیر شده و یا رزرو اعلام کرد.

Gilliams شد متهم با یک تعداد از دروغ, درجه یک بزه, و دو فقره نقض آفتاب قانون است. Parris در چهره یک تعداد از دروغ و یکی از نقض آفتاب قانون است.

بیشتر: معاون شهردار چارلز Mauti پنجه نرم می کند هیچ مسابقه به نقض قانون آفتاب

اتهامات بنیادی از یک مخفی شهرستان جلسه شورای Gilliams و parris در, برگزار, مارس 22 با معاون شهردار چارلز Mauti. پس از به طور منظم برنامه ریزی شده شورای جلسه لغو شد سه قفل تالار شهر و تشکیل خود نشست پشت درهای بسته.

آنها رای به آتش شهر مدیر پل کارلایل دادستان شهرستان مانی چند لحظه بعد, شهرستان, کارمند جینت ویلیامز و به جای شهردار اد داد با Gilliams. دادگاه بعد از حکومت این اقدامات نامعتبر است.

بیشتر: دولت اوباما در حال بررسی راز سباستین جلسه شورای شهر

Mauti التماس هیچ مسابقه در 4 ژوئن به یک اتهام که او نقض آفتاب و چهره صدور حکم Aug. 12.

اگر محکوم Gilliams و parris در صورت جملات نزدیک به یک سال در زندان شهرستان یک سال تعلیقی و 1000 دلار جریمه در دروغ اتهامات عنوان شده علیه. آنها به مدت 60 روز در زندان و/یا شش ماه تعلیقی و 500 دلار جریمه در هر آفتاب قانون مسئول است.

کارکنان خبرنگار ملیسا Holsman کمک به این گزارش.

جانت Begley محلی نویسنده مستقل است. اگر دوست دارید مقالات مانند این و دیگر TCPalm پوشش Treasure Coast, اخبار, لطفا برای حمایت از ما روزنامه نگاری و مشترک شدن در حال حاضر.

این داستان به روز خواهد شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب