لاک پشت های دریایی وحشی رفته است: لانه اعداد تا کنون بسیار بزرگتر از حد انتظار در امتداد ساحل گنجینه

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 23, 2020لاک پشت های سبز دریایی

توسط ABTINNEWS در 2 مرداد 1399

لاک پشت های سبز دریایی ظاهرا این یادداشت می کنید: 2020 قرار است خود را "پایین" سال برای تخمگذاری در لانه گنج ساحل.

"اطاق کوچک زیر شیروانی" به طور معمول پایبندی به یک برنامه دقیق: یک سال آنها بسیاری از لانه سال آینده تعداد بسیار کمی به عقب برای یک فصل و سپس به یکی از آهسته ،

"سبزی شگفتی بزرگ در این سال" گفت: Kendra مقابله رئیس و بنیانگذار ساحلی اتصالات, Inc. در ورو بیچ. "بیش از گذشته 'پایین' سال ما شده ایم با داشتن 200 تا 250 لاک پشت دریایی سبز در لانه Indian River County است. در حال حاضر این سال ما بیش از دو برابر شده و ما فقط در نیمه راه از طریق سبزی' فصل است."

این یک داستان مشابه در مارتین و سنت لوسی شهرستان گفت: Niki Desjardin مدیر عملیات زیست محیطی همکاران در جنسن بیچ که نظارت بر بخش های از سواحل در سه گنج در سواحل شهرستانهای استان است.

در طول تاریخ و زمان آخرین "پایین" در سال 2018 زیست محیطی همکاران شمارش 92 سبز لاک پشت دریایی لانه در شهرستان مارتین; در حال حاضر این سال وجود داشته است 681. شرکت شمارش 30 "greenie" لانه در سنت لوسی شهرستان در سال 2018, 122 تا کنون این سال است.

"در خود" در " آنها به خاطر شکستن رکورد پس از رکورد گفت:" زاک Jud آموزش و پرورش مدیر در فلوریدا اقیانوس شناسی جامعه استوارت. "و حتی خود "خاموش" سال شماره بزرگتر شدن."

در اوایل شروع

لاک پشت دریایی تودرتو فصل در انجام به طور معمول اجرا می شود از ماه مارس از طریق Nov. 15 اگر چه اولین لانه سال گذاشته شد توسط یک leatherback و پیدا Feb. 6 فقط در شمال سانتا Lucea ساحل در نزدیکی استوارت در هاچینسون جزیره است. این اولین آشیانه بر ثبت در کشور با توجه به فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون.

بیشتر: لاک پشت دریایی تودرتو فصل شروع می شود در اوایل گنج ساحل

"اگر به تعداد کم بسیار بالا" کنار آمدن گفت: "این باعث می شود شما تعجب, 'چگونه بالا بعد تعداد بالا خواهد بود؟' "

Leatherbacks و آشکار دیگر لاک پشت دریایی گونه که لانه در امتداد ساحل گنجینه نیز بزرگ فصل است.

بیشتر: 800 پوند leatherback لاک پشت دریایی تخم مرغ در شهرستان Brevard

"ما دیده نشده جدید leatherback لانه در سه هفته" مقابله گفت: "به طوری که آنها به احتمال زیاد انجام می شود."

Leatherback لانه سراسر Indian River County بالغ بر 74 در این سال دقیقا دو بار به عنوان بسیاری از 37 ثبت شده در سال گذشته و دومین شماره از برگه آغاز شد و در سال 2005.

همان درست است در مارتین و سنت لوسی استان ها, توجه به محیط زیست همکاران اعداد: در مجموع 442 leatherbacks در این دو شهرستان تا کنون در این سال در مقایسه با 232 برای همه 2019.

بهاره هنوز آینده

مواجهه با دور ترین شگرف محلی لانه لایه ها هنوز هم در حال آمدن ساحل اما در برخی موارد در حال حاضر پیشی گرفته و در سال گذشته تعداد.

برای مثال زیست محیطی همکاران شمارش 4,447 سرخ لانه در شهرستان مارتین در سال گذشته و در حال حاضر 4,666 این سال است.

"و آنها را حفظ و تودرتو برای یک زن و شوهر از هفته و شروع به کاهش تدریجی در ماه اوت" Desjardins گفت:

بیشتر: برخلاف تغییر آب و هوا نر لاک پشت های دریایی به دنیا آمد و پس از چند سال وقفه

ادامه داد: نظارت مورد نیاز است به مطمئن شوید 2020 نیست تصادفی سنبله سال مقابله گفت.

"خط پایین این است که ما در حال دیدن میوه از ما کارگر" مقابله گفت.

همه لاک پشت های دریایی خود را به لانه و تخم مرغ خود را محافظت شده توسط قوانین فدرال و ایالتی. تنها leatherbacks هنوز هم در نظر گرفته "در معرض خطر" توسط فدرال گونه های در معرض خطر عمل می کنند. بگومگو و لاک پشت سبز ذکر شده به عنوان "در معرض تهدید است."

لاک پشت های دریایی می تواند تا 30 سال برای رسیدن به بلوغ و شروع پرورش, Jud گفت: "بنابراین ما در حال دیدن نتایج از قوانین و حمایت از تاسیس سال پیش."

حمایت گسترش فراتر از ایالات متحده آمریکا: قوانین در برابر لاک پشت دریایی برداشت در کشورهای کارائیب و باهاما در حال کمک به بیش از حد.

"تلاش های ما در اینجا کمک به مطمئن شوید که بیشتر hatchlings آن را به اقیانوس" مقابله گفت. "اما آنها به مهاجرت به آبهای بسیاری از کشورهای مختلف است. اگر این کشورها نیست ساخت shift از برداشت لاک پشت های دریایی به اکوتوریسم بسیاری از لاک پشت ها را ندارد آن را به عقب در اینجا به تخم."

خوب بهتر

شما می تواند کمک به ایجاد یک لاک پشت دریایی تودرتو فصل بهتر کمک به نگه داشتن سواحل ", تمیز, تاریک, تخت و گفت: DesJardins. در اینجا نحوه:

 • خاموش کردن چراغ. نامناسب ساحلی نور از خیابان ها و خوابگاه ها و پارکینگ ها می تواند در حفظ و تودرتو لاک پشت های دریایی از آمدن ساحل به تخم و hatchlings سر داخلی که در آن آنها بیشتر احتمال دارد به خورده شدن توسط شکارچیان, توسط ماشین اجرا و یا مرگ از گرمای بیش از حد و خستگی.
 • همین حالا ترک بستر پر کردن سوراخ و آن را در ساحل مبلمان در شب; آنها می تواند مانع از ورودی mommas و خروجی نوزادان است.
 • آیا درایو چتر ساحل قطب به شن و ماسه در نزدیکی یا لانه و اجازه ندهید سگ مزاحم لانه.
 • اگر شما ببینید لاک پشت های تودرتو یا hatchlings که به نظر می رسد مبارزه تماس FWC تدریس خصوصی در 888-404-3922 (لزبین) — این برنامه به گوشی خود را در حال حاضر و دریافت توصیه های یک متخصص قبل از شما عمل می کنند.
 • گزارش لاک پشت دریایی لانه شکار غیر قانونی و یا اذیت و آزار لاک پشت های دریایی در ساحل با تماس با 911 یا 888-404-سر پا, بندگی.

آشیانه شماره

در اینجا لاک پشت دریایی آشیانه شماره 2020 فصل به عنوان ژوئیه 19 از محیط زیست Associates, Inc. که نظارت بر 6 مایل از سواحل در جنوب سنت لوسی شهرستان 11.5 کیلومتر از سواحل در شهرستان مارتین و 18 مایل از سواحل در رودخانه شهرستان است.

لاک پشت های سبز دریایی

 • مارتین: 681
 • سنت لوسی: 122
 • رودخانه هند: 496

Leatherbacks

 • مارتین: 370
 • سنت لوسی: 72
 • رودخانه هند: 60

بهاره

 • مارتین: 4,666
 • سنت لوسی: 2,219
 • رودخانه هند: 4,774

منبع: زیست محیطی Associates Inc.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن