دوشنبه, مارس 30 coronavirus به روز رسانی: دو بیشتر افراد آلوده در Shasta County

جنی اسپینو و Alayna Shulman ردینگ رکورد افکنانتشار: 10:27 PM EDT مه 30 سال 2020یادداشت سردبیر: این نورد وبلاگ

توسط ABTINNEWS در 11 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: این نورد وبلاگ دیگر به روز شده در 6 p. m. روز شنبه. چک کنید Redding.com صبح روز یکشنبه برای آخرین COVID-19.

دو بیشتر افراد آلوده در شهرستان شاستا

5:20 p. m. روز شنبه, مارس 30

دو نفر آلوده شده اند با کروناویروس در Shasta County, آوردن محلی caseload به 39 عنوان از شنبه بعد از ظهر.

این Shasta County بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: آخرین نفر بیمار یک زن در 40s خود را که دارای علائم و بدون علامت زن در 60s.

هر دو در خانه هستند در انزوا.

هیچ جزئیات دیگری در پرونده های آنها فورا در دسترس است.

COVID-19 مورد در حال رشد در نقاط دور شمال کالیفرنیا

7 p. m. روز شنبه, مارس 30

به عنوان کالیفرنیا به پایان می رسد هفته دوم خود را پس از آن شروع به استراحت برخی از ماندن-صفحه اصلی قوانین coronavirus موارد همچنان به رشد در سراسر کشور.

که به خصوص در مورد تعداد انگشت شماری از شهرستانهای شمال ساکرامنتو.

Butte County این موارد باید دو برابر شده پس از 16 ماه مه و روز جمعه آن را اعلام کرد که برای اولین بار یک زندانی در زندان آزمایش مثبت برای این ویروس بدون اینکه از دیگران جدا شده.

به طور مشابه, این شهرستان ساحلی Del Norte, مندوسینو و هومبولت همه دیده اند تعداد آنها افزایش یابد. اما Del Norte, به ویژه در خارج از غرفه را برای رفتن از چهار مورد شناخته شده به 45 بیش از دو هفته طول.

دلم نرت سلامت افسر وارن Rehwaldt گفت: شهرستان سرپرستان برخی از موارد از پیش از آن در هفته نتیجه تماس با ردیابی. افرادی که صرف وقت با کسی که تست مثبت بودند خواسته شده را به یک آزمون مقامات بهداشت عمومی گفت: در یک پست در Facebook.

این پست در ادامه می گویند که بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت نشان داده نمی شود علائم از آنجا که آنها تا به حال تست شده یا زمانی که آنها قبل از علامت دار یا بدون علامت است.

"بسیاری از این موارد از مردم در جامعه ما کاهش نگهبان خود را با احتیاط و نه تمرین های اجتماعی فاصله" با توجه به پست.

بیشتر: می خواهید بازدید دکتر در لباس خواب خود را ؟ شما می توانید با پزشکی از راه دور

رشد شناخته شده موارد کوچکتر در سایر استان ها: Colusa, Siskiyou و Tehama هر گزارش دو عفونت های جدید در حالی که شستا به حال چهار و گلن اضافه شده هفت.

در خبری دیگر از اطراف شمال کشور:

Glenn County, گزارش دو مورد جدید در روز جمعه. دو بزرگسالان هستند که در شمال زندگی می کنند بخشی از شهرستان هستند و خود منزوی در خانه. یکی از آنها زیر سن 49 به حال علائم و تماس نزدیک است از کسی که تا به حال عفونت ویروس, مقامات بهداشت عمومی گفت: در یک پست در Facebook.

دیگر فرد بیش از سن 65 بدون علامت و منبع عفونت ناشناخته است در این زمان با توجه به پست. "تماس با ردیابی در حال انجام است و تماس نزدیک هستند که اطلاع داده شود."

کسی که آزمایش مثبت روز شنبه در بوت-سیلور باو زندان شهرستان است که اولین مورد شناخته شده از این ویروس در بخش اصلی از زندان, بنابراین در حال حاضر تمیز و حرفه ای و نظارت بر 26 به طور بالقوه در معرض زندانیان در جریان است.

بیشتر: بررسی واقعیت: هیچ کالیفرنیا بیمارستان دیده است 'ارزش یک سال از خودکشی از coronavirus

کسی که آزمایش مثبت جمعه به تازگی دستگیر شده برای "جرائم جدی" و بدون علامت در هنگام رزرو کلانتر شدهاند. اما این فرد بعد از شکایت از تنگی نفس تا زندانی به بیمارستان منتقل شد و تست مثبت وجود دارد, کلانتر, گفت:.

Lassen, اولین, California شهرستان به backpedal در بازگشایی دوباره تغییر دوره و اجازه می دهد ناهار خوری و خرید در فروشگاه های پس از مقامات بهداشت گفت: آنها با موفقیت کاهش, خود را برای اولین بار شیوع کوچک از coronavirus آسوشیتد پرس گزارش.

Lassen شهرستان صادر شده نظم جدید در اواخر روز پنجشنبه اجازه می دهد کافه ها و فروشگاه ها که قبلا برنده تصویب به بازگشایی دوباره. آن را نیز اجازه می دهد تا کلیساها سالن و آرایشگاه ارسال برنامه به ادامه خدمات خود را.

Siskiyou County و COVID-19

مقامات بهداشت عمومی در روز جمعه در ادامه به اصرار ساکنان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و تجمع جرم, حفظ فاصله فیزیکی از دیگران پوشیدن ماسک های صورت که بیرون رفتن و تمرین بهداشت مناسب است.

بیشتر: آنچه شما باید بدانید قبل از رفتن به پناهگاه حیوانات به عنوان آن را بازگشایی

تعداد کل افراد مورد آزمایش در این شهرستان در روز جمعه شد 1,633. نتایج در حال انتظار برای 29 آزمون.

دیگر Northern California counties

در دور شمال کالیفرنیا در اینجا که در آن COVID-19 مورد بالغ بر پایه:

 • Butte County 44
 • Shasta County 39
 • Glenn County, 16
 • Siskiyou County 7
 • Colusa County 5
 • Lassen, شهرستان, 5
 • Plumas County, 4
 • Tehama County, 4
 • تثلیث شهرستان 1
 • Modoc شهرستان هیچ مورد

شهرستان ساحلی:

 • Humboldt 101
 • Del Norte 45
 • مندوسینو, 30

چه COVID-19 به نظر می رسد مانند در کالیفرنیا

ایالت تعداد کل تایید COVID-19 مورد افزایش یافته و به 106,878 در جمعه کالیفرنیا وزارت بهداشت گزارش داد صبح روز شنبه.

حداقل 4,156 نفر در کشور فوت کرده اند از ویروس و 2,928 مردم تایید کرد که این ویروس در حال حاضر در بیمارستان بستری است. یکی دیگر از 1,287 افرادی که مشکوک به این بیماری در حال حاضر در بیمارستان است.

در اینجا چگونه کالیفرنیا coronavirus موارد شکستن اساس سن:

 • سن 0-17: 5,861
 • سنی 18-49: 55,552
 • سن 50-64: 24,617
 • سن 65+: 25,223
 • Unknown/گم شده: 20,073

مراقبت های بهداشتی کارگران ساخته شده 9,910 کالیفرنیا تایید موارد به گفته مقامات بهداشتی دولت. از این تعداد 59 فوت کرده اند.

ایالات متحده و جهانی مورد اعداد

از بعد از ظهر شنبه تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در ایالات متحده بود در 1.76 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

این تعداد شامل 103,685 افرادی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از این ویروس بیش از 416,461 که بهبود از آن است.

در سراسر جهان تعداد موارد تایید شده را شکست 6 میلیون مارک شنبه بعد از ظهر.

که در مجموع بیش از 368,604 نفر کشته شده اند و بیش از 2.56 میلیون نفر بهبود یافته اند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن