ساراسوتا آزمایشگاه دریایی اعلام $1 میلیون دلار برای پروژه های مبارزه با جزر و مد قرمز و

رایان مک کینون ساراسوتا هرالد تریبونمنتشر شده 11:29 AM EDT مارس 11 سال 2020آبجو ممکن است یک سلاح جدید دانشمندا

توسط ABTINNEWS در 22 اردیبهشت 1399

آبجو ممکن است یک سلاح جدید دانشمندان با استفاده از در مبارزه با جزر و مد قرمز.

"آبجو صرف دانه" یک محصول جانبی طبیعی آبجو دم ممکن است حاوی ترکیبات که مبارزه karenia برويس سم-تولید جلبک گونه است که جان هر دو حیات وحش و امکان یک روز سرگرم کننده در ساحل.

دانشمندان از آزمایشگاه دریایی خرده و دانشگاه مریلند می خواهید به می دانم که اگر آبجوسازی باقی مانده می تواند مورد استفاده برای مبارزه با کابوس که — قبل از COVID-19 — فلوریدا را معیار به صورت غیر منتظره اقتصادی بلایای طبیعی به عنوان های اخیر شیوع چپ سواحل خلوت و هتل ها خالی است.

آبجو محصول جانبی آزمایش یکی از پنج انتخاب شده توسط ریزه در مارس به صندوق در طول سال اول ریزه "در فلوریدا جزر و مد قرمز و کاهش و توسعه فن آوری و ابتکار است."

این طرح که با گرد هم آوردن دانشمندان به منظور کاهش اثرات جزر و مد قرمز. ریزه است که منجر به تلاش در همکاری با فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون دولت تصویب بودجه برای این پروژه در سال گذشته است.

بیشتر: این منطقه در دیگر بد جلبک فصل ؟ دانشمندان نظارت شکوفه درجه حرارت خشکسالی

بیشتر: ساحل ممکن است روشن در حال حاضر, اما سارگاسوم است عنوان از کارائیب به سواحل فلوریدا دانشمندان هشدار می دهند

ریزه اعلام کرد ابتکار اهدا خواهد شد کمک های مالی بالغ بر $1.02 میلیون به پنج پروژه در حال کار برای توسعه جزر و مد قرمز و استراتژی های کاهش.

ریزه رئیس جمهور و مدیر عامل Michael P. کرازبی با تمجید از تلاش و گفت که تحقیقات مهم ادامه خواهد داد با وجود چالش های ارائه شده توسط COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

"طبعا فلوریدا قرمز جزر و مد است اولین چیزی که در ذهن اکثر مردم امروز به عنوان ما به صورت آشکار اضطراری از COVID-19 همه گیر... در همان زمان تحقیقات گسترده و قرن ها تاریخ به ما بگویید که فلوریدا قرمز جزر و مد خواهد شد بازگشت" کرازبی گفت. "... دانشمندان ما در حال اختصاص داده شده به جزر و مد قرمز و کاهش و توسعه فناوری زیرا ما معتقدیم که کاهش استرس از این شکوفه های مضر جلبک را ترک جوامع ما قوی تر و آماده تر برای پاسخ به هر جزر و مد قرمز و چالش ما با هم."

ریزه پذیرش برنامه های کاربردی برای کمک های مالی برای سال دو ابتکار عمل در redtidemtdi.org از طریق ژوئن 30.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن