روزولت پل بسته شدن باعث ترافیک سنگین و تاخیر استوارت پلیس می گویند

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 10:52 AM EDT Jun 17, 2020استوارت — پس از بتن کاهش یافت و از پا

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

استوارت — پس از بتن کاهش یافت و از پایین روزولت پل در اوایل صبح روز چهارشنبه بسته شدن جاده هر دو در و در زیر پل باعث ترافیک سنگین در این منطقه استوارت اداره پلیس به رانندگان هشدار داد.

"این حمایت تا ترافیک است که قطعا با تاخیر" استوارت سخنگوی پلیس گروهبان. برایان Bossio گفت: صبح روز چهارشنبه. "و این واقعیت است که دیکسی بزرگراه بسته است و باعث مشکلات بیشتر است."

بخشهایی از بتن کاهش یافت و از روزولت پل در صبح زود, ساعت, فرود بر روی یک بخش از دیکسی بزرگراه Bossio گفت.

بیشتر: روزولت پل بسته شده و پس از بزرگ crack خال خال

در حال حاضر این جاده بسته است از آلبانی خیابان به خیابان سرخس. بدترین ترافیک در مناطق اطراف آن در نزدیکی هر دو شمال و جنوب طرف پل Bossio گفت.

در یک پیام ارسال شده از سیوال نقطه رئیس پلیس تینا Ciechanowski به این جزیره ساکنان او با اشاره به بسته شدن جاده را ناشی از "فوق العاده ای افزایش ترافیک detouring بر روی شمال سیوال نقطه جاده به رهبری عازم جنوب."

سیوال نقطه افسران تاسیس اختصاصی راست-به نوبه خود لین آینده از شمال سیوال نقطه جاده بر روی S. R. A1A به نگه داشتن ترافیک در حال حرکت Ciechanowski گفت.

بیشتر: ساکنان مارس در سراسر روزولت پل استوارت در پاسخ به جورج فلوید مرگ

"ما در حال انجام بهترین ما می توانیم برای نگه داشتن مردم در حال حرکت" Bossio گفت. به عنوان زمانی که پل ممکن است دوباره باز Bossio افزود: "ما مطلقا هیچ زمانی نشده است."

اگر رانندگان در حال تلاش برای دسترسی استوارت از سیوال نقطه یا هاچینسون جزیره Bossio پیشنهاد رانندگی بیش از هر Evans Crary پل یا ارنست لیون پل.

کسانی که در حال حاضر دو گزینه برای وارد شهر اگر رانندگان در حال آمدن به سرزمین اصلی از این جزیره است.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن