رستوران خبر: شیلی باز می شود در ناپل بونیتا اسپرینگز فروشگاه doughnut تغییرات دست

Sarajane سالیوان ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 28, 2020یک هفته دیگر آمده است و رفت

توسط ABTINNEWS در 7 مرداد 1399

یک هفته دیگر آمده است و رفته و طبیعی جدید است که هنوز هم احساس خوبی نیست بنابراین طبیعی است.

با این حال وجود دارد برخی از امید در جهان: یک کوره مکزیکی در ناپل به عنوان مثال و معشوق بونیتا اسپرینگز فروشگاه doughnut که تحت مدیریت جدید و یک رستوران ارائه 50 ٪ off را انتخاب کنید بطری از شراب است.

Tacos, دونات, شراب.

نگه 'em آینده 2020.

در ادامه برای همه که و بیشتر در این هفته رستوران ،

شیلی باز می شود در ناپل

شیلی مکزیک پنجره مشبک باز ژوئن 1 در پلازا در گوشه شمال غربی ذغال سنگ و بلوار کاج ریج جاده و ارائه ناهار خوردن در و بایگانی اطلاعات خدمات.

صاحب کلودیا روبیو نیز اجرا می شود Antjitos y Mas, یخ مغازه کرم در گلدن گیت. روبیو اجرا می شود رستوران با عمو و مادر او.

"هنگامی که ما در اینجا از کلمبیا چون ما در اصل از کلمبیا ما رو به رستوران کسب و کار برای مردم" روبیو گفت.

"الهام بخش در پشت (رستوران) بود که ما هستند و ما می خواهم به سعی کنید به آینده ای بهتر. ما فقط سعی کنید برای انجام این کار برای خودمان."

شیلی منو شامل مکزیکی مورد علاقه های شما مانند tacos, enchiladas تیلاپیا ceviche و fajitas همراه با تعطیلات آخر هفته ویژه مانند pozole یک دارای مزه تند مکزیکی سوپ.

شیلی مکزیک کوره باز است ظهر-8 بعد از ظهر یکشنبه تا پنج شنبه و ظهر-9 بعد از ظهر جمعه و شنبه در 4075 پاین ریج جاده شماره 3

ناپل. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید facebook.com/chilesmexicangrill2020.

بیشتر: 6 ناپل بستنی مکان برای اضافه کردن برخی از شیرینی به تابستان خود را

بیشتر: رستوران خبر: ناپل استقبال سه رستوران جدید در طول همه گیر

Trackside دونات

Trackside دونات تحت مالکیت جدید. در ماه ژانویه Dodie Pajer همراه با شوهر و پسر او خریداری شده از فروشگاه doughnut در گوشه ای در 41 و بنیتا, ساحل, جاده ها.

این Pajers اولین بازدید Trackside در ماه نوامبر. آن را در طول این سفر آنها متوجه شدند مغازه بود برای فروش.

"ما به ارمغان آورد و دونات خانه و فکر آنها شگفت آور" Pajer گفت.

"همه چیز را به محل سقوط کرد و نه به سرعت."

بسیار کمی تغییر کرده است با توجه به Pajer.

"ما در حال نقاشی داخل اما تا آنجا که (تغییر) از دونات کاملا نمی," او گفت:.

دیگر از نقاشی Pajer به پیاده سازی استراتژی های به مطمئن شوید مغازه نمی خواهد اجرا از شیرینی بیش از حد در اوایل روز است. او همچنین اضافه شدن چند طعم های جدید از جمله مات زغال اخته.

"این همه در شکر و تخم مرغ. هنگامی که شما آن را در کیسه و سپس شما برای باز کردن کیسه که فقط بوی بیرون می آید" او گفت:.

Trackside دونات باز است 6 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه تا چهار شنبه و از 7 صبح تا 1 بعد از ظهر یکشنبه در 28001 پیر 41 جاده شماره 6843, بونیتا اسپرینگز. بازدید facebook.com/TracksideDonuts برای اطلاعات بیشتر.

بیشتر: ناپل رستوران: هاید N شیک مالک مورد بحث همه گیر موفقیت و زندگی به عنوان یک آشپز

بیشتر: فلوریدا ممنوعیت نوشیدن در کافه دوباره به عنوان COVID-19 موارد سنبله

کمی نیش

ارمیا را یخ ایتالیایی باز ژوئیه 1 در گوشه شمال غربی تارپون خلیج بلوار و ایممکلی جاده ها است. وجود 23 ارمیا مکان در سراسر فلوریدا اما شمال ناپل فروشگاه اولین franchised برگزار می گردد به گزارش ناپل اخبار روزانه در ماه دسامبر. ارمیا را یخ ایتالیایی باز است ساعت 11 صبح-11 p. m. روزانه در 2405-5 تارپون خلیج Blvd. ناپل. تماس 239-431-7855 و یا بازدید jeremiahsice.com برای اطلاعات بیشتر.

Barbatella در مرکز شهر ناپل ارائه سه دوره قبل از fixe تابستان منو به 36 دلار در هر فرد. این منو شامل گزینه هایی مانند burrata سالاد گلابی آب پز تورتلینی اهمیت فیله و کلید آهک کیک پنیر. Barbatella است در 1290 سوم سنت S. ناپل. برای رزرو تماس 239-263-1955 و یا بازدید barbatellanaples.com.

آنجلینا Ristorante در بونیتا اسپرینگز ارائه شده است 50 ٪ off را انتخاب کنید بطری از شراب است. بطری شامل مجموعه ای از رنگ های قرمز و سفید و شراب گازدار با vintages از سال 2013 تا 2019. آنجلینا باز است 4-9 p. m. روز شنبه, سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه 4-10 بعد از ظهر جمعه و شنبه و بسته است دوشنبه در 24041 S. U. 41, بونیتا اسپرینگز. برای یک لیست کامل از شراب بازدید angelinasofbonitasprings.com.

بیشتر: چگونه ایممکلی مبتنی بر Mision Peniel تا به حال برای انطباق میان COVID-19 مقررات

Sarajane سالیوان می نویسد: در مورد مواد غذایی و رستوران ها برای اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه. ایمیل خود را در sarajane.sullivan@naplesnews.com و پیدا کردن او را در توییتر @bysarajane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن