تنها ساکنان: Martin County محدود سواحل آن

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:26 PM EDT آوریل 8 سال 2020مارتین کانتی — با اراده مسئولان شهرس

توسط ABTINNEWS در 19 اردیبهشت 1399

مارتین کانتی — با اراده مسئولان شهرستان را در بر داشت یک راه است.

سواحل در حال حاضر فقط به مارتین ساکنان شهرستان.

برای هفته شهرستان حقوقی کارکنان توصیه کمیسیون آنها قادر به محدود کردن دسترسی به سواحل برای ساکنان تنها به این دلیل که سواحل بودجه فدرال مالیات دلار است.

آیا می دانید؟: باکتری هشدار: آیا شنا در اسکله پارک در هاچینسون جزیره, وزارت بهداشت و درمان می گوید:

Pivoting — با اولین آخر هفته از باز کردن سواحل بر آنها — شهرستان کارکنان تصمیم تحت محلی وضعیت اضطراری در آن می گیره پایین در ساحل دسترسی مهم بدون ترس از تبعیض دعوی در دادگاه.

"من غم ما در یک وضعیت که ما نیاز به چنین جدی و اندازه گیری" کمیسر اد Ciampi گفت.

مارتین شهرستان کلانتر دفتر را بررسی می شناسه از مردم از آمدن به سواحل عمومی.

"بزرگ سواحل مانند استوارت ساحل و جنسن بیچ خواهد بود نسبتا ساده تر" کلانتر ویلیام اسنایدر گفت. "کوچکتر سواحل خواهد بود یک مشکل است."

مسئله اصلی به احتمال زیاد خواهد بود ترافیک پشتیبان گیری بر روی جاده در حالی که چک کردن شناسایی اسنایدر گفت.

Martin County سواحل شده اند باز پس شنبه پس از بیش از یک ماه بسته به دلیل coronavirus. آخر این هفته اولین آخر هفته باز خواهد شد مشغول به خصوص به خصوص با روز مادر و رستوران ها شروع به باز کردن.

اولیه ترس بیان شده توسط کمیسیون شهرستان شده است مردم از جنوب فلوریدا یک COVID-19 کانون آینده به شهرستان مارتین سواحل است.در استوارت, ساحل, اسنایدر گفت: معاونان او در بر داشت در حدود 60 درصد از beachgoers شد از نخل, ساحل, Broward و میامی-Dade شهرستان.

در دو روز اول از باز کردن سواحل جمعیت به بیش از سه برابر از همان زمان یک سال پیش با توجه به شهرستان داده است.

در روز سه شنبه استوارت ساحل تا به حال حدود 2500 نفر در مقایسه با 800 نفر در th4e همان روز سه شنبه در 2019. در جنسن بیچ, 3,000 مردم وجود دارد در این سال در مقایسه با 1000 در همان سه سال قبل.

"اگر همه می رود و ما نباید غرق در این آخر هفته گفت:" کمیسر سارا شنید که قبلا مخالف باز سواحل است.

حوب ساند ساحل, مرز پالم بیچ شهرستان و شهر جزیره مشتری باقی می ماند بسته به همه. مقامات شهرستان ابراز نگرانی بیش از جاده های منتهی به ساحل و ترافیک قابل توجهی پشتیبان گیری چک کردن شناسه می شود.

نگرانی بیش از سواحل شلوغ می تواند تغییر به سنت لوسی شهرستان در حال حاضر با نزدیک ترین کفش سواحل به پالم بیچ شهرستان.

پالم بیچ شهرستان کمیسیون بودند جلسه روز شنبه برای تصمیم گیری که آیا برای باز کردن خود را در سواحل و اگر چه آنها ممکن است محدود شده است.

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب