ساکنان از ترس دروازه میدان خواهد بود عابر پیاده خطر

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:12 PM EDT Jul 10, 2020Lee County, برنامه, برای, میدان, در, درواز

توسط ABTINNEWS در 21 تیر 1399

Lee County, برنامه, برای, میدان, در, دروازه, بلوار و گریفین جاده در دروازه جامعه باید برخی از ساکنان نگران آن خطرناک خواهد بود به پیاده رو.

ساکنان نگران آن است که پیوسته جریان ترافیک می زنیم از طریق میدان ممکن است آن را دشوار است به عبور برای رسیدن به پیاده رو در سمت غرب بلوار.

Lee County مقامات می گویند مهندسین خود پیش بینی کرده اند مکرر عبور از هر دو گریفین جاده و دروازه بلوار در طراحی این میدان.

هیئت ناظران برای دروازه جامعه توسعه منطقه مخالف بازسازی و خواستار نصب چراغ های راهنمایی به جای. ناظران رای دادند 5-0 در ماه مه به مخالفت گریفین جاده میدان.

ناظران این موضوع را مورد بحث در جلسه بعدی روز شنبه آغاز و در 3 p. m. در دروازه جامعه ولسوالی مقر 13240 گریفین درایو.

شهرستان ارسال خواهد شد رتبه بندی مدیران با نظارت بر روی این پروژه به جلسه. شهرستان کمیسر سیسیل Pendergrass یکی از دروازه که رای به نفع میدان به در دست است.

"ما در حال رفتن به در حال حاضر همه چیز به دروازه CDD چون من فکر می کنم آنها در حال گمراه" Pendergrass گفت. "شده است وجود دارد برخی از بحث است که دقیق نیست و در مورد خط تعطیلی و درختان و هزینه انتقال آب و برق است."

طراحی پروژه 60% کامل با $140,000 صرف شده در برنامه های طراحی.

بیشتر شبیه به این: Roundabouts نه چراغ توقف, در آینده, در, دروازه, جامعه

خیابان عبور گلایه

برای منتقدان میدان عمده مسئله این است که قادر به عبور از دروازه چهار راه برای رسیدن به یک مشترک-استفاده از مسیر محبوب با واکر جاگر مدرسه محدود به کودکان و دوچرخه سواران در سمت غرب از جاده ها است.

عبور بیشتر دانشجو پیاده می تواند در آینده به عنوان یک جدید لی منطقه مدرسه دبیرستان تحت ساخت و ساز در انتهای دیگر از گریفین جاده که در آن ملاقات دولت جاده 82. آن خواهد بود که دوم دبیرستان, در, دروازه, که همچنین دارای یک منشور مدرسه ابتدایی.

هر دو دبيرستان در راه رفتن یا دوچرخه سواری فاصله گریفین/دروازه تقاطع.

نگرانی برای مخالفان از میدان نهفته در تفاوت بین سیگنال-کنترل تقاطع آوردن ترافیک به توقف و ترافیک در میدان'that همچنان از طریق تقاطع مقدار از زمان در یک سرعت ثابت.

بیشتر شبیه به این: فورت مایرز شورای شهر برای شنیدن درخواست تجدید نظر در مکگرگر بلوار, میدان,

در حال حاضر برای رسیدن به محبوب در مسیر پیاده روی پیاده باید منتظر یک استراحت در ترافیک زدگی به ميانه منتظر توقف در ترافیک در طرف دیگر از جاده ها و عقب نشینی به طرف مقابل است.

"بزرگترین مسئله با میدان برای عابرین پیاده و دوچرخه سواران و معلول و پدر و مادر با طفلانه است چگونه آنها را در سراسر" سعید راد ارشد یک دروازه ساکن و عضو سابق جامعه توسعه منطقه هیئت ناظران.

شهرستان مهندسین طراحی کرده اند دو مرحله عبور به عبور و مرور از یک طرف از دروازه بلوار به طرف دیگر. آنها منتظر یک استراحت در ترافیک و راه رفتن به یک نقطه تعیین شده در ميانه. سپس آنها می تواند عبور از ترافیک دیگر خط به مقصد خود را در طرف دیگر.

ارشد گفت که نوع عمل می کند به حساب نمی عواملی مانند بی حوصلگی به خصوص با کودکان است که ممکن است هم زده با انتظار برای شکستن در ترافیک.

"شما باید این جریان ثابت از ترافیک و آنها توقف" ارشد گفت. "شما در حال رفتن به قرار دادن عبور و مرور از طریق دستکش بلند انتظار در ميانه برای استراحت در ترافیک برای دریافت در سراسر."

دروازه منشور دبیرستان ثبت مخالف میدان و ترجیح می دهند توقف کامل چراغ های ترافیک.

"مدرسه ما دارای بسیاری از دانش آموزانی که در راه رفتن و سوار دوچرخه به مدرسه از طریق جامعه از دروازه ما احساس می کنیم یک میدان خواهد ایجاد نگرانی ایمنی" گفت: کهربا جانسون اصلی منشور بالا و متوسط مدارس. "این یک قاچاق بالا منطقه دو با ماشین و عبور و مرور و ترافیک نور مناسب تر است."

عبور عابر پیاده ملزم به افزایش زمانی که دبیرستان باز می شود در گریفین جاده و جاده دولت 82. ساکنان دروازه مبارزه سخت برای مدرسه و برنده یک تصمیم به قرار دادن جدید, دروازه بالا در سمت غرب جاده دولت 82. مدرسه می تواند با ارائه برخی از دو بار در یک روز احتقان خود را دارد.

"از نظر ترافیک به نظر من بدترین تصمیم برای این جامعه بود برای قرار دادن یک دبیرستان در پایان هر دو از اصلی ما در جاده ها گفت:" کارگزار املاک و مستغلات دنی Grimes. "هنگامی که آنها در حال رها کردن بچه ها و چیدن آنها را به نظر می رسد مانند آنها در حال آماده شدن برای یک بازی NFL."

ساکنان نگران این هستند که برنامه ریزی شده ساختمان آپارتمان معنی یکی دیگر از 400 اتومبیل های ساخت استفاده منظم از تقاطع و می تواند اضافه کردن به عنوان بسیاری از مردم و یا بیشتر عبور از چهار راه برای رسیدن به مسیر پیاده روی.

بیشتر خواهد شد در آینده زمانی که دبیرستان جدیدی باز می شود; برخی از دانش آموزان با عبور از خیابان به توقف در یک فروشگاه در گریفین و دروازه.

لی مدیر ارتباطات بتسی کلیتون گفت: در یک ایمیل که طراحی میدان به نظر می رسد آینده به 2045 و جدید دبیرستان و آپارتمان را در نظر میگیرد.

لایحه دیگری به پرداخت

برخی از هزینه های این پروژه از پاییز پشت در دروازه صاحبان زمین. ارتقاء به نور و علامت استاندارد و بازسازی تاسیسات زیرزمینی سقوط خواهد کرد در جامعه توسعه منطقه که تحمیل یک مالیات بر دارایی های ساکنان.

دروازه برنامه ریزی شده بود که در جامعه ایجاد شده توسط ill-fated وستینگهاوس جوامع Inc. WCI به پایان رسید تا در ورشکستگی اما جاده ها از طریق این مجموعه باقی مانده است متعلق به بخش خصوصی تا زمانی که لی شهرستان موافقت آنها را بیش از.

WCI میراث مشخصات فنی تحمل حدود پنج ماه پیش. یک ابر بر روی عنوان حقوقی به 13 هکتار بسیاری در گوشه شمال شرقی گریفین و دروازه تقاطع در حل و فصل شد آرام عنوان عمل در ماه فوریه است. صاحب ملک می تواند ساخت 210 واحد آپارتمان در سایت.

ساکنان دروازه در حال حاضر در حال پرداخت یک میلیون دلار وام نیاز به تعمیر استخر در سایت. در حال حاضر آنها ممکن است به دنبال در یکی دیگر از هفت رقم هزینه های مربوط به بازسازی جاده.

در این معامله که در آن مالکیت دروازه جاده منتقل شد به Lee County مسئولیت برای ابزار خطوط مدفون در زیر خیابان منتقل شد به جامعه توسعه منطقه است.

هزینه برآورد شده برای انتقال آب و فاضلاب و دیگر لولههای مدفون در دروازه و گریفین تقاطع برآورد شده است در $1 میلیون نفر است.

ساخت و ساز انتظار می رود که به زودی در دیگر میدان در دروازه بلوار و تجارت دریاچه ها است که همچنین نیاز به این منطقه نقل مکان ابزار لوله های.

عشق خود را به درختان

زیبایی شناسی مهم هستند در دروازه.

این که آیا آن بود roundabouts و یا یک signalized تقاطع برخی از دروازه قدیمی درختان بلوط و گسترده خود سایبان خواهد شد پایین آمدن زمانی که تقاطع پیکربندی مجدد. اندازه و شکل درختان مانع ترافیک دید استاندارد.

با دقت انتخاب شده و دقت مرتب محوطه سازی است که یک منبع غرور و در نهایت سود برای مالکان است.

گرایمز نماینده املاک و مستغلات که اولین کسی استخدام به فروش خانه هنگامی که دروازه سازماندهی شده بود می گوید: در حال حاضر به خوبی تثبیت درختان بلوط تاثیر زیادی روی خریداران بالقوه است.

"هنگامی که شما مقایسه رانندگی از طریق این جامعه بزرگسالان محوطه سازی — آنها لازم نیست که در میان جوامع است که اساسا یک میز بیلیارد و تازه کاشته درختان — آن را پارامونت" Grimes گفت. "من نمی توانم تصور کنید که هر کسی که رانندگی ما بلوار و نه میل ما نگاه کنید."

اینکه تصمیم به ساخت یک میدان است را تایید کرد و یا اگر چراغ های راهنمایی و رانندگی نصب شده در عوض برخی از زنده درختان بلوط که به دروازه آن درجه از میراث ملک را مجبور به پایین آمدن.

با توجه به Lee County, 37 درختان خواهد بود برای حذف signalized تقاطع و 19 اگر میدان طرح استفاده شده است. درختان که مانع از یک دید راننده از تقاطع باید برداشته شود.

ارشد سابق دروازه سرپرست گفت: این درختان می توان با جایگزین رویال پالم بود که راه حل برای از بین بردن اوکس از ميانه دروازه بلوار در یک نقطه که در آن دو خط.

مختلف محلی مشاهده

جنجال بر سر میدان در گریفین جاده ساخته شده است به تازگی. این ایده در اصل به تصویب کمیسیون شهرستان با حتی Pendergrass که زندگی در, دروازه, رای گیری به نفع هر چند او توجه داشته باشید در این زمان است که او نه یک فن از roundabouts.

ارشد گفت: بسیاری از مخالفان می آید به عنوان دروازه رشد کرده با آپارتمان خانه پیچیده در گوشه شمال شرقی تقاطع جدید دبیرستان در انتهای شرق گریفین جاده پر کردن در سایت هایی که هنوز در حال توسعه شده است.

"من فکر می کنم مفهوم میدان شد تخم کمی قبل از همه این مسائل به سطح آمد" او گفت:. "در واقع با آنها گفت:" ما در حال ساخت یک در تجارت دریاچه خواهیم ساخت یکی در گریفین " و این همان نیست."

"من فکر می کنم این شهرستان در حال رفتن به سخت و فشرده برای متقاعد کردن مردم از دروازه که ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی امن تر با میدان" ارشد گفت. "به خصوص عبور و مرور و مدرسه بچه ها."

گرایمز توصیف خود را به عنوان به طور کلی طرفدار signalized تقاطع اما می تواند قبول کند یک میدان در صورتی که همه چیز منجر شود.

"احتمالا 60/40 یا 55/45 متمایل به سمت ساختمان یک سیگنال" او گفت:. "با این حال من اعتماد مردم قرار داده است که تعداد زیادی از ساعت ها در آن است."

"ما به شما کار با CDD و جامعه به انجام آنچه در آن بهترین ها را برای جامعه" گفت: Pendergrass. "در پایان روز هر چند آنها باید به جلو آمده با قبل از این ما رای دادند roundabouts ... اما گاهی اوقات اتفاق می افتد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب