تخلیه ساکنان خانه تهدید از برس آتش سوزی در مجموع 400 هکتار در ذغال سنگ; بخشی از تمساح کوچه بسته

جیک آلن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:56 PM EDT مارس 13 سال 2020خدمه مشغول به کار شامل چهار براش آتش سوزاندن در

توسط ABTINNEWS در 25 اردیبهشت 1399

خدمه مشغول به کار شامل چهار براش آتش سوزاندن در مجموع حدود 400 هکتار در گلدن گیت آمریکا-منطقه که تهدید سازه و تعطیل کردن یک بخش از تمساح کوچه چهار شنبه.

یکی از آتش سوزی های در معرض تهدید در حدود 30 خانه در شهرکهای سوزاندن 50 تا 60 هکتار در نزدیکی باتلاقی بلوار جنوبی و 36 خیابان جنوب شرقی تا 3:30 بعد از ظهر با توجه به فلوریدا جنگلداری و خدمات.

سه تن دیگر از براش آتش سوزی سوخته در منطقه باتلاقی بلوار جنوبی و 22nd, خیابان, جنوب, شرق کین خیابان و در مجاورت بزرگراه میان ایالتی 75 چند مایلی جنوب باتلاقی بلوار و 36 خیابان شرقی گفت: Kingman Schuldt رئیس بیشتری ناپل آتش نجات منطقه است.

تمساح کوچه بود تعطیل شنبه شب از جاده دولت 29 یا نشانگر مایل 80 به ذغال سنگ بلوار یا نشانگر مایل 101 دلیل یکی از آتش با توجه به فلوریدا بزرگراه گشت.

"ما در حال گرفتن مقدار زیادی از تماس های تلفنی در مورد این" Schuldt گفت. "ما نیاز به نگه داشتن ترافیک در خارج از منطقه و به حداقل رساندن جنبش های غیر ضروری از مردم است."

از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر — با کمک از فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون در حال هماهنگی داوطلبانه تخلیه در مناطق نزدیک آتش سوزی Schuldt گفت.

کلانتر دفتر یاری با جاده و ترافیک بلوک و واحد از هر آتش آژانس در ذغال سنگ شهرستان در صحنه است. دو اعتصاب تیم از Lee County fire سازمان و یکی از ساراسوتا کانتی آتش آژانس نیز در صحنه Schuldt گفت.

یک شهروند در تماس و الحاق مرکز راه اندازی شده است برای ساکنان تحت تاثیر قرار در حداکثر هاس جامعه در پارک گلدن گیت بلوار با توجه به ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر.

نمایندگان تخلیه خانه ها در طول سه خیابان های مسکونی در گلدن گیت آمریکا به دلیل براش آتش سوزی با توجه به ذغال سنگ کلانتر ،

خانه در طول 34 خیابان جنوب, 36th خیابان شرقی و خیابان 38 شرقی شده اند تخلیه به دلیل براش آتش سوزی در 36th خیابان SE و باتلاقی بلوار جنوبی با توجه به کلانتر ،

همه باتلاقی بلوار جنوبی بسته است را از طریق ترافیک از 40 خیابان جنوب شرقی به دروازه طلایی بلوار شرق کلانتر, گزارش شده است.

نمایندگان در حال اجازه دادن به برخی از رانندگان از طریق تمایل به حیوانات خانگی, حیوانات, و دیگر اعضای خانواده که ممکن است در این منطقه است. نمایندگان مستقر هستند در باتلاقی بلوار جنوبی و دروازه طلایی بلوار شرق.

"ما با توجه به آتش شدید رفتار و بیش از حد بالا شعله ارتفاع" گفت: ملیندا Avni یک کاهش متخصص فلوریدا جنگلداری و خدمات. "ما در حال تشویق احتیاط شدید و به صورت مردمی و به دور ماندن از منطقه اگر در همه ممکن است."

وجود مواد کافی و کافی شرایط آب و آتش در نزدیکی باتلاقی بلوار جنوبی و 36 خیابان جنوب شرقی شروع به رانندگی خود را که مربوط به فلوریدا خدمات جنگل Avni گفت.

شرایط شبیه به وقتی که براش آتش سوزی سوخته و ذغال سنگ شهرستان در سال 2017 Avni گفت.

فلوریدا خدمات جنگل ندارد اطلاعات در مورد علت آتش سوزی و تا به حال دو واحد در صحنه با دیگران در راه خود را از بعد از ظهر چهارشنبه Avni گفت.

شرایط آتش در جنوب غربی فلوریدا شده اند در نهایت به بالا محدوده از روز شنبه با توجه به فلوریدا جنگلداری آتش نشانی و خدمات شاخص خطر.

شرایط بودند در بسیار بالا محدوده شنبه در Lee County بالا در محدوده ذغال سنگ شهرستان و محدوده متوسط در Hendry شهرستان است.

ترکیبی از رطوبت بالا و تنش خشکی تحت فشار قرار دادند خطر شاخص به کسانی که سطوح.

خطرات بهداشتی در ارتباط با آتش سوزی دود

آتش سوزی دود یک محرک تنفسی است که می تواند باعث خارش گلو و سرفه و سردرد و/یا تحریک چشم و بینی با توجه به آزادی مطبوعات از وزارت فلوریدا سلامت در ذغال سنگ شهرستان فرستاده چهارشنبه.

دود سیگار نیز می تواند به بدتر شدن آسم و بیماری مزمن ریوی یا قلبی و گرد و غبار تولید شده از افزایش آتش سوزی پاسخ فعالیت در خاک جاده ها نیز ممکن است به بدتر شدن این شرایط با توجه به بخش بهداشت و درمان.

وزارت بهداشت توصیه می کند ساکنان به شرح زیر است:

  • توجه به پوشش اخبار و یا هشدارهای بهداشتی مربوط به دود.
  • جلوگیری از طولانی فعالیت در فضای باز. این امر به ویژه مهم برای کودکان و افراد با شرایط پزشکی از قبل موجود.
  • ماندن در خانه و اجرای تهویه مطبوع خود را اگر شما یک. نگه داشتن هوای تازه مصرف بسته و فیلتر تمیز برای جلوگیری از آوردن اضافی در داخل دود. برای بهترین نتایج, اجرای تهویه مطبوع با recirculated هوا.
  • اگر شما لازم نیست که کولر به ماندن در داخل با پنجره های بسته ممکن است خطرناک در هوای بسیار گرم آب و هوا. در این موارد جایگزین به دنبال سرپناه.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن