بازگشایی گنج ساحل: شروع کند به عنوان خریداران شام قطره به کسب و کارهای محلی

حداکثر Chesnes و لوری K. بلندفرد Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:13 PM EDT آوریل 4 سال 2020رستوران ها و خرد

توسط ABTINNEWS در 16 اردیبهشت 1399

رستوران ها و خرده فروشان در امتداد ساحل گنجینه افتتاح شد درهای خود را به مشتریان دوشنبه دلالت آغاز فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' طرح دوباره باز دولت در میان رمان coronavirus.

DeSantis' فاز یک اجازه می دهد تا رستوران را دوباره باز با 25% داخل سالن گنجایش و اجتماعی فاصله در داخل و خارج. خرده فروشی عملیات نیز باید محدود به 25 درصد ظرفیت است.

از مارتین شمالی از طریق رودخانه هند شهرستانهای دوباره دهانه آمد نه با سر و صدا اما اغلب با یک زمزمه.

برخی از رستوران نشسته یک تعداد انگشت شماری از مشتریان در حالی که خرده فروشان گفت: آنها احساس آهسته شروع به فروش.

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 573 تایید موارد COVID-19 در ساحل گنجینه و 39 مرگ و میر با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت.

بیشتر: "این هرگز اتفاق می افتد به ما تا زمانی که آن را ندارد': St. Lucie شهرستان تنیس حرفه ای را بازگو نبرد با COVID-19 بازیابی

'آن را مانند شهر ارواح'

کاترین اکثریت دریافت یک ایمیل صبح روز دوشنبه از گنج ساحل مربع در جنسن بیچ اطلاع او بازار بازگشایی شد و با اقدامات ایمنی در محل. با روز مادر در روز یکشنبه و تولد مامان روز بعد اکثریت رهبری وجود دارد چرا که او نیاز به پیدا کردن هدیه در روز کار می کنند.

او راه می رفت از بازار دست خالی با اشاره تنها چند فروشگاه کفش — کفش فروشگاه ها و خانواده اجرای کسب و کار است.

"آن را مانند یک شبح شهر" اکثریت گفت. "این نوع از خسته کننده. شما فکر می کنم هر کس می خواهید به اینجا و حتی اجتماعی فاصله."

کاترین شارپ صاحب اوسکلوا خیابان کافه در مرکز شهر استوارت گفت: دوشنبه آهسته بود چرا که مردم به احتمال زیاد هنوز هم محتاط هستند. او انتظار دارد که کسب و کار را انتخاب کنید تا در هفته های آینده.

"ما امیدوار بودیم این امر می تواند یک کمی شلوغ," شارپ گفت. "آن را آهسته و پیوسته برنده مسابقه است."

رستوران هرگز بسته به عنوان آن را همچنان به ارائه takeout تحویل و منظقه وانت.

"این خیلی خوب است برای دیدن برخی از مشتریان به طور منظم ما در آمده است. آن را تقریبا احساس بزرگ grand بازگشایی.

"یکی از مشتریان گفت: او فقط می خواستم به ایستاده در وسط اتاق و با فریاد" ما در حال بازگشت!'"

به دنبال منظور از 25 درصد اشغال شارپ گفت: او را "محفوظ" نشانه ها در هر جدول برای مشهور, جنیفر لوپز, شخصیت های دیزنی گلف بازان حرفه ای و میامی دلفین ها بازیکنان فوتبال. او ایده از یک شام بازی با خانواده خود را.

"این یک راه برای برخی از سرگرم کننده در طول یک وضعیت دشوار," شارپ گفت. "مردم در حال گرفتن یک کمی هم بزنید دیوانه به طوری که آنها خوشحال می شود و در مورد. این خیلی خوب است برای دیدن تمام مغازه ها باز کردن بیش از حد."

Enya DeFeijter می خواستم به بازگشت به مورد علاقه خود را از فروشگاه های خرده فروشی, مارس خیرگی بوتیک در کلرادو در خیابان استوارت در روز از آن بازگشایی شد.

اما زمانی که او وارد فروشگاه شد و در ظرفیت. او گفت که او از ذهن نیست انتظار تا یکی دیگر از مشتری در سمت چپ و یک کارمند با پوشیدن یک ماسک صورت motioned او را وارد کنید.

قادر به خرید در فروشگاه های مارس و در اینجا بود که یک برکت و رحمت در لباس مبدل, او گفت:.

"این ما قدردانی کسب و کارهای کوچک و کسب و کارهای محلی" DeFeijter گفت. "من توسعه یافته بسیار بیشتر از قدردانی از همیشه قبل از اینکه از آنجا که شما می دانید که شما واقعا در حمایت از مردم معیشت."

بیشتر: ما به خواسته شما پاسخ داده: این مکان شما به احتمال زیاد به بازگشت به فلوریدا دوباره باز می شود

گرگ Rosslow که صاحب Rosslow با همسرش سیندی خوشحال بود به بازگشایی پس از COVID-19 همه گیر بسته به مرکز شهر فورت پیرس بوتیک برای اولین بار در 70 سال است.

این زن و شوهر که در زمان بیش در 1990s پس از پدر و مادر خود را آغاز کسب و کار در سال 1950 در گوشه ای از نارنجی خیابان دوم و خیابان بسته مغازه 20 مارس.

"این چیزی که آسان است برای نزدیک; این چیز سخت است برای باز کردن back up" Rosslow گفت. "هنگامی که شما نزدیک همه این ترس عامل – برخی بیشتر و برخی کمتر."

مردم با احتیاط گفت: پس از آن شما را در حالی که آنها را به احساس راحت شدن دوباره – به خصوص خود را آسیب پذیر تر پایه مشتری.

آن را یکی از بدترین زمان از سال بسته می شود, او گفت:. پایان فصل گردشگری است که Rosslow است – و دیگر فروشگاه های خرده فروشی وابسته به ساکنان فصلی – ذخیره پول برای بقیه سال به خصوص در طول جریان نقدی منفی دوره تابستان و پاییز.

'آن را واقعا آهسته

تیلور ترنر ایستاده بود پشت, نقدی, ثبت نام و fiddled با دستکش بیش از هر دو دست او را.

20-year-old سرپرست در Bealls خروجی در ورو بیچ رسانه های 1824 94 رانندگی گفت دوشنبه روز اول بود او صحبت حضوری با مشتریان در بیش از یک ماه است. فروشگاه باز در ساعت 10 صبح و سه فروش طی ساعت اول از کسب و کار.

"که آن را واقعا آهسته" ترنر گفت: "صدای او را خفه توسط ماسک صورت او بیش از دهان و بینی. "اما مردم که نمی آیند در به طور معمول خانواده بزرگ."

عامل محدود ساعت از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر Bealls خروجی یکی از تنها چند خرده فروشی, مغازه در مرکز خروجی.

"ما در حال باز کردن اما ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی" ترنر گفت. "ما کسی تمیز کردن چرخ دستی های خرید بعد از هر استفاده."

حدود 15 اتومبیل های پراکنده در سراسر ساحل Vero رسانه های, پارکینگ, فضا برای معنای صدها نفر از وسایل نقلیه در یک زمان.

چند بلوک شرق رودخانه هند بازار 6200 20 سنت در ورو بیچ باز دو نفر از آن چهار ورودی به ساعت 11 صبح برای اولین بار از مارس 24.

در حالی که پارکینگ در مقابل دیلرد و JCPenney را بدون هر ماشین حدود 25 وسایل نقلیه پارک شده در مقابل مرکز اصلی ورودی فقط 30 دقیقه پس از درها باز می شود.

بازار دوباره باز با ساعت محدود عامل از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه و ظهر تا 6 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه با توجه به بازار رسمی Facebook صفحه.

"برای ایمنی خود و دیگران ما را تشویق ماسک صورت برای پوشیده," بازار اعلام کرد صبح روز 30 آوریل. "همه فروشگاه ها ممکن است باز باشد."

حدود 50 نفر راه می رفت در سراسر بازار در اولین ساعت درها را باز کرد.

مونیکا Gonzalez, 25, از Vero Beach, meandered از طریق عمدتا خالی بازار گردشگاهها با یک ماسک صورت پوشش دهان و بینی است.

"وجود دارد یک میلیون چیز که باید قبل از باز بازار" گونزالس گفت. "من فکر می کنم آن را زودرس است."

در سمت روشن او گفت: "همه ما آموخته اساسی بهداشت از طریق همه از این.بنابراین من فکر می کنم که یک چیز مثبت است."

در Ono, Luau, 2045 13th Ave. در ورو بیچ دیوید بدفورد گفت: حدود 20 مشتریان dined در پاسیو در فضای باز به عنوان 3:30 p. m. دوشنبه.

"ما واقعا خوب تنظیم آنچه که ما در حال تلاش برای انجام" بدفورد گفت. جداول مشخص شده با رنگ آبی نوار محدودیت مشتریان به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل, او گفت:.

بدفورد گفت: این رستوران به ارمغان آورده است در حدود 40 درصد از نرمال آن سود برای اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه اما امیدوار است یک روز مادر, الت موسیقی شبیه گیتار کنسرت یکشنبه در 1 بعد از ظهر را فریب مشتریان بیشتر.

به طور کلی کسب و کار آهسته تر از آن باید بدفورد گفت.

دانیل Maccarino کارمند در, ایتالیایی, آشپزخانه, 2121 14 Ave. همچنین صحبت از شروع کند.

رستوران افتتاح سه داخل جداول به مشتریان شنبه و دو جدول خارج Maccarino گفت.

"من فکر می کنم مردم هنوز هم ترس" Maccarino گفت. "اما آن است که تنها در روز اول."

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224. برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب