ردینگ افسران پلیس ادعا 'تبعیض لیست نگه داشته و آنها را از در حال ترویج

میشل چندلر ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:45 PM EDT مارس 18 سال 2020سه ردینگ افسران پلیس باید در زمینه کت و شلوار

توسط ABTINNEWS در 30 اردیبهشت 1399

سه ردینگ افسران پلیس باید در زمینه کت و شلوار در برابر شهر ادعا آنها گذشت بیش از تبلیغات به دلیل سن خود را.

در کت و شلوار واصل در Shasta County Superior Court on May 8, افسران — سرهنگ جف والاس سن 48, سرهنگ پیتر Brindley سن 49 و Sgt. تاد Cogle سن 43 — گفت: آنها بیش از گذشته برای تبلیغات با توجه به سن و تبعیض است.

کت و شلوار می پرسد برای یک محاکمه با حضور هیئت منصفه به نمایندگی از سه افسران.

تعیین زمانی که کارکنان مسن تر بودند رفتن به بازنشسته "یک عمل گذشته و وسواس از ردینگ اداره پلیس" با توجه به طرح دعوی در دادگاه گفت که آژانس "بارها و بارها خواسته کارکنان به صورت شفاهی و کتبی زمانی که آنها بازنشسته خواهد بود."

در واقع یک بررسی درخواست زمانی که آنها بازنشسته خواهد شد و به شاکیان ارائه شده و به دیگر "قدیمی تر کارکنان" در سپتامبر سال 2019 با توجه به اتهامات.

کسانی که نتایج نظر سنجی "به مبلغ یک "تبعیض" فهرست singling از کارکنان مسن تر به آنها را مانع از تبلیغات و دیگر فرصت های شغلی به دلیل سنین" با توجه به شکایت. "در نتیجه قابل ملاحظه ای جوانتر و کمتر شناخته کارکنان واجد شرایط دریافت مزایای اشتغال به جای شاکیان."

ردینگ دادستان شهرستان بری دوالت گفت: از طریق ایمیل است که "این دفتر را بدون در نظر والاس طرح دعوی در دادگاه. این (یک) در انتظار بررسی و پاسخ ما خواهد شد البته در دادگاه رخ می دهد."

یک شرکت حقوقی برای این شهرستان در مصاحبه ماموران گفت: Bradley گیج وکیل برای افسران. "این شهرستان دارای تعهد به اقدام اصلاحی و از بین بردن اعمال تبعیض و آزار و تلافی" گفت: Gage, از وودلند هیلز کالیفرنیا.-بر اساس قانون شرکت گلدبرگ & Gage.

مناسب عمل توسط شهر خواهد بود به "ازنو" تبلیغاتی فرایند برای افسران به دنبال به کاپیتان و lieutenants "به طوری که مشتریان من شانس عادلانه برای ترویج و پس از آن ترویج بهترین واجد شرایط که به اعتقاد من می خواهم تا پایان بودن مشتریان من" گیج گفت.

کت و شلوار گفت که برخی از ردینگ نیروی انتظامی کارکنان بودند که ارتقا به رتبه سرجوخه گروهبان, ستوان و سروان "کمتر تجربه کرده بود کمتر ارشد (در این بخش و در رتبه) و به طور قابل توجهی کمتر از شاکیان. تبلیغات بودند نه بر اساس شایستگی. به جای آن سن به این دلیل بود."

با توجه به گیج والاس به حال 30 سال با RPD در حالی که Cogle تا به حال 20 سال و Brindley تا به حال 17 سال است.

در پرداختن به جانشینی تلاش برای این بخش از طرح دعوی در دادگاه گفت: این سازمان برنامه ریزی استراتژیک شناسایی سن بخش مدیران به "یک مشکل به دلیل آن محدودیت تحرک در بخش."

امنیت یک نگرانی عمده در ردینگ که در آن اقتصاد به طور قابل توجهی محدودتر هم پایین نیروی به 107 سوگند افسران در ماه فوریه در زیر استاندارد صنعت حدود 131 افسران برای یک شهر اندازه آن مقامات پلیس گفته اند.

شکایت گفت: "به کارگردانی تلاش برای کاهش کلی سن کارکنان فرماندهی" انجام شده تحت هدایت رئیس پلیس لایحه <url> که در زمان بیش از نیروی تابستان گذشته.

کت و شلوار گفت که والاس مؤثر بود مدیر که دریافت کرده بود "عملکرد فوق العاده بررسی" و اعطا شده است ردینگ اداره پلیس افسر سال و ردینگ ارز عامل باشگاه از سال commendations.

حتی تا کت و شلوار و گفت: در طول یک جلسه با <url> در اوت سال 2019 رئیس اول "ستایش" والاس عملکرد در کار اما در ادامه به ذکر است عملکرد "نگرانی" به ارمغان آورد تا با دیگران, اگر چه او فراهم نیست والاس با مثال.

<url> سپس گفت: والاس به ملاقات ماهانه با منابع افسران — که او گفت که او در حال حاضر به صورت روزانه و برای شروع در آینده برای دیدار با تعطیلات آخر هفته سرپرستان خود را در خارج از وقت یک بار در هر ماه با توجه به گفت.

شکایت گفت: "این غیر موجود بودند مسائل که <url> نمی تواند توضیح دهد" که "به نظر می رسد آشکار بهانه به ترویج والاس در آینده کاپیتان تست."

Cogle دوم-قدیمی ترین گروهبان و با تصدی به ستوان تست در سپتامبر. 27, 2019 در طرح دعوی در دادگاه گفت.

در طول بحث خود را از نتایج آزمون <url> گفت که گفته Cogle "که

فرماندهی و کارکنان مورد نیاز جدید خون" و به او پیشنهاد یک مقام ارشد گروهبان در گشت.

"Cogle بود نه خوشحال ارشد گروهبان در گشت که به عنوان قرار دادن مسن کارکنان به مرتع گفت:" طرح دعوی در دادگاه.

به عنوان Brindley شکایت اضافه شده که معاف کارکنان مجاز به تنظیم ساعت و گاهی ترک زود هنگام برای جبران اضافه کار ساعت به عنوان آنها می توانند دریافت اضافه کاری پرداخت.

"وجود دارد Brindley را ترک زود هنگام کار در هفته" کت و شلوار گفت. با وجود برنامه انعطاف پذیری به عنوان یک "عمل پذیرفته" با توجه به کت و شلوار <url> گفت Brindley که مردم ناراضی بودند که ستوان ترک زود است.

کت و شلوار به نام زود-خروج از موضوع "بهانه ای برای کمک به توجیه تبعیض در کاپیتان تبلیغاتی روند."

در میان خسارت درخواست شده توسط کت و شلوار در حال پرداخت, آینده, درآمد, حقوق بازنشستگی با توجه به فرصت های از دست رفته و دیگر امدادی "دادگاه بداند و مناسب" در پایان از دادگاه.

این مورد اختصاص داده شده به Shasta County Superior Court, قاضی استفان بیکر با تاریخ برگزاری دادگاه مارس سال 2021 Gage گفت.

بیشتر:

افتخارات: ردینگ پلیس افتخار خود را در زندگی و وضعیت مرگ و

اضافه کردن افسران?: ردینگ شورای شهر ممکن است دو پلیس بخش خدمات اجتماعی افسران

C-19: آزمون Siskiyou County revs تا COVID-19 تست تلاش preps برای مرحله 2 از بازگشایی

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن