ردینگ تحقیقات پزشکی شرکت های شرکت کننده در COVID-19 آزمایش واکسن

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 4:56 PM EDT Jul 10, 2020تحقیقات بالینی مرکز در ردینگ را در تست به صورت ب

توسط ABTINNEWS در 21 تیر 1399

تحقیقات بالینی مرکز در ردینگ را در تست به صورت بالقوه COVID-19 واکسن.

پارادایم تحقیقات بالینی مراکز Inc. در ابراز پیروزی از اکتشاف راه این است که به دنبال داوطلب برای شرکت در یک کارآزمایی بالینی برای واکسن در حال توسعه توسط ماساچوست مبتنی بر زیست فناوری شرکت مدرن و مستقر در نیویورک غول دارویی Pfizer.

"من می خواهم این را بخشی از وظیفه مقدس. قرار دادن تمام سیاست های گذشته — که می پوشد یک ماسک که نمی پوشیدن ماسک. من می خواهم این را به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی و (داوطلبان) می تواند به یک داستان از coronavirus همه گیر که من بخشی" در حال توسعه یک واکسن است که به کمک دکتر گفت: جمشید صالح پارادایم مدیر عامل شرکت و رئیس جمهور.

نامزدهای ایده آل خواهد بود افراد سالم 18 تا 50 سال به خصوص بهداشت و درمان کارگران و دیگر برای اولین بار پاسخ او گفت:. اما افراد سالم بیش از 50 سال سن می توانند شرکت کنند ،

بهداشت و درمان کارگران "آنها را به بالاترین خطر قرار گرفتن در معرض و به عنوان شما می توانید ببینید Shasta County اعداد شده است رفتن را از طریق سقف" صالح گفت.

از طریق پنج شنبه, محلی, مقامات بهداشتی ضبط کرده 176 مورد تأیید و شش نفر فوت کرده اند با توجه به کوروناویروس. محلی موارد باید چهار برابر بیش از ماه گذشته.

"من فکر می کنم همه ما باید مسئولیت را به حداقل شرکت در این آزمون برای دریافت یک واکسن برای جلوگیری از این بیماری همه گیر از ادامه" صالح گفت. او گفت که پارادایم یکی از انتخاب تعداد سایت ها در سراسر کشور به انجام آزمایش های بالینی برای coronavirus واکسن.

پارادایم در حال کار با شرکت های بزرگ دارویی به داروهای دیگر به بازار حدود 10 سال است.

"بنابراین ما ممکن است به خوبی به رسمیت شناخته شده (در ردینگ) اما ما به خوبی به رسمیت شناخته شده در سطح جهان و در سراسر کشور" گفت: صالح کسی که تمرین جراحی مغز و اعصاب برای 22 سال قبل از تغییر تمرکز خود را به تحقیقات بالینی.

پارادایم امیدوار به شروع کارآزمایی بالینی در اواخر این ماه اما صالح گفت این تاریخ می تواند تحت فشار قرار دادند. بدون در نظر گرفتن داوطلبان می توانند به پارادایم وب سایت برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر و ثبت نام.

واکسن می تواند در دسترس تا پایان سال جاری یا اوایل سال 2021 دکتر Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در موسسه ملی بهداشت گفته است.

امروز ایالات متحده آمریکا در ماه ژوئن گزارش داد که AstraZeneca متعهد به حداقل 300 میلیون دوز تحویل داده و در اوایل اکتبر به احتمال زیاد قبل از واکسن تایید شده است.

واکسن تحت توسعه توسط مدرن و فایزر دو از سه واکسن نامزد دولت ایالات متحده انتخاب شده است به صندوق فاز 3 دادگاه با توجه به مقررات امور حرفه ای جامعه است. فایزر و BioNTech اعلام کرد در اوایل سال جاری که آنها تا به حال همکاری برای توسعه واکسن.

صالح گفت که بیماران در ردینگ شرکت در مدرن و فایزر محاکمه خواهد شد نمی دانم که آیا آنها محاکمه واکسن یا دارونما.

این یک دو سال تعهد و بیماران باید بررسی شود با پیگیری بازدیدکننده داشته است.

"هنگامی که آنها ثبت نام برای شرکت ما را در راه رفتن آنها را از طریق فرایند" صالح گفت.

و داوطلبان پرداخت خواهد شد حدود 70 دلار به 120 دلار در هر دیدار صالح اشاره کرد که پارادایم تعیین می کند پرداخت غرامت.

"پرداخت تعیین می شود نهادی بررسی هیئت مدیره. پرداخت خواهد شد و برای زمان و سفر," او گفت:.

پول نباید یک نیروی محرکه برای درگیر شدن.

"ما می خواهیم به آنها پرداخت اما پرداخت نمی کند به طوری که است که چرا آنها در شرکت" صالح گفت.

عوارض جانبی بالقوه از ضربه عبارتند از: درد قرمزی و تورم و خارش در محل تزریق. بیمار همچنین می تواند به توسعه یک درجه پایین تب و درد عضلانی سردرد و حالت تهوع — همه واکنش ممکن است کسی از آنفولانزا یا کزاز شات صالح گفت.

"ایمنی واکسن تایید شده توسط FDA برای حرکت به جلو با یک فاز 3 کارآزمایی بالینی," او گفت:.

بیماران داده خواهد شد و یک تلفن هوشمند است که مانند عمل های الکترونیکی خاطرات برای پیگیری علائم خود را صالح گفت.

ادامه مطلب:

  • Coronavirus: رهبران نگاه به سر 'نامعقول' خطر آتش سوزی به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر
  • چگونه کالج آماده شدن برای ترم پاییز در سن COVID-19?
  • ببینید که در کسب و کار کالیفرنیا رو PPP وام

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب