ردینگ مرد پس از دستگیری فرزند داشت در ماشین با ویندوز نورد

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 2:30 PM EDT Jul 19, 2020یک ردینگ مرد دستگیر شد بعد از ظهر شنبه پس از او

توسط ABTINNEWS در 29 تیر 1399

یک ردینگ مرد دستگیر شد بعد از ظهر شنبه پس از او گفته و در سمت چپ یک کودک به تنهایی در یک صندلی ماشین با ویندوز نورد.

حادثه اتفاق افتاده در دانشگاه والرو در کالج نمایش درایو در شمال ردینگ در مدت کوتاهی قبل از ساعت 2 بعد از ظهر به بعد از ظهر درجه حرارت نزدیک 100 درجه به گفته پلیس.

افسر جاش تریسی شد قرار دادن گاز در خودروی گشت که او را دیدم یک 2004 دوج نئون درایو به ایستگاه و پارک در مقابل فروشگاه. راننده از خودرو و رفت به ساختمان ترک 6 ساله کودک مراقبت در صندلی عقب, پلیس گفت:.

زمانی که افسر در بررسی کودک متوجه شد که خودرو خاموش شده و همه از ویندوز نورد, پلیس گفت:. تریسی باز قفل درب به بررسی کودک و او را در پریشانی از گرما, پلیس گفت:.

آب و هوا خدمات ملی گفت که در 1:53 بعد از ظهر شنبه آن 97 درجه در سایه. می توانید آن را بسیار داغ تر از است که در داخل محصور خودرو در زمانی که هوا در حال اجرا نیست.

"دمای داخل امن وسایل نقلیه در آب و هوای گرم می تواند رسیدن به سوزان درجه حرارت که می تواند منجر به گرما مربوط به صدمات و مرگ است. آمار اخیر نشان می دهد که هر سال در ایالات متحده بیش از 30 کودک جان خود را از بودن در اتومبیل های داغ," ردینگ پلیس گفت: در انتشار اخبار.

افسر باز درب ماشین را به اجازه دهید هوای تازه برای کودک, پلیس گفت:. امدادگران نیز نامیده می شدند به ایستگاه های گاز برای ایجاد ثبات پسر قبل از او منتشر شد به سرپرستی Shasta County, کودک, خانواده, خدمات, در انتظار یک کودک خطر افتادن تحقیقات پلیس گفت:.

تریسی منتظر حدود 12 دقیقه به بازگشت. هنگامی که مرد جفری Kuykendall 50 و آمد از فروشگاه تریسی با او تماس و تعیین او به نظر می رسد تحت تاثیر مواد مخدر, پلیس گفت:.

Kuykendall دستگیر شد و رزرو به شستا زندان شهرستان ظن بودن "تحت تاثیر مواد مخدر در یک محل عمومی در یک وضعیت است که او قادر به مراقبت از فرزند خود و برای قرار دادن کودک خود را در یک وضعیت است که می تواند باعث آسیب جدی و یا مرگ."

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن