پرچم قرمز آتش هشدار صادر شده برای گرم و خشک است و باد می وزد شرایط

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 1:30 PM EDT Jun 17, 2020با گرم و خشک است و باد می وزد شرایط انتظار باقی

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

با گرم و خشک است و باد می وزد شرایط انتظار باقی بماند تا پنج شنبه بعد از ظهر خدمات ملی آب و هوا صادر کرده است یک پرچم قرمز هشدار برای خطر آتش سوزی برای شمال دره ساکرامنتو.

خدمات ملی آب و هوا گفت: اخطار صادر شد چون باد انتظار می رود برای رسیدن به سرعت های تا 17 مایل در ساعت امروز با gusts تا 24 مایل در ساعت.

در علاوه بر این به توفانی و وزش باد و دمای هوا انتظار می رود که برای رسیدن به 90 درجه پنج شنبه و 97 درجه پنج شنبه. گرم و خشک بادها ترکیب برای ایجاد شرایط بالا خطر آتش سوزی گفت: Cory مولر یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ساکرامنتو.

"اگر آتش به شروع آن می تواند کاملا به سرعت در حال" مولر گفت.

پرچم قرمز هشدار دهنده است که عمدتا صادر شده برای کمک به سازمان آتش تهیه برای امکان آتش سوزی در زیر گرم و خشک و شرایط باد می وزد, او گفت:.

باد انتظار می رود که به قطع در روز به 6 تا 7 مایل در ساعت, آب و خدمات گفت.

در حالی که باد می رود به مرگ پایین در پنجشنبه دمای هوا انتظار می رود به افزایش در هفته بعد به 102 درجه در روز جمعه و شنبه (آب و خدمات گفت.

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب