رکورد افکن برنده 14 جایزه در کالیفرنیا اخبار مسابقه از جمله 4 در اولین محل

انزال زن, Shulman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:30 AM EDT May 13, 2020رکورد افکن در زمان خانه 14 برنده در کالیف

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

رکورد افکن در زمان خانه 14 برنده در کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران را 2019 کالیفرنیا جوایز روزنامه نگاری از جمله چهار اول-محل افتخارات.

مقاله مقام اول در سطح ایالت صنعت افتخارات برای اندازه آن را بدست آورد — روزنامه با تحت 15,000 مشترکین — برای شکستن اخبار, نوشتن, استفاده از زمین گزارش و پوشش جوانان و آموزش و پرورش.

آخرین برنده جای کسی را گرفتن کسانی که از سال های اخیر از جمله هشت برنده مقاله تا به حال در هر دو 2017 و 2018.

"در قلب روزنامه نگاری ما در رکورد افکن است که خدمات عمومی. زمانی که جامعه نیاز است این روزنامه بیشتر این تیم در ادامه برای اثبات آنها نمی خواهد به عقب و دور از نگه داشتن اطلاعات جریان" اخبار محلی ویرایشگر جنی اسپینو گفت. "حرکت آنها برای دریافت پاسخ و به وضوح و ضرورت به مسائل مواجه هستیم. برای دیدن این محدوده کار از دیده بان, به گزارش اخبار به داستان سرایی فوق العاده به رسمیت شناخته شده توسط همکاران در سراسر کشور احساس می کند بسیار بزرگ است."

برای شکستن اخبار, کاغذ برنده برای کارکنان خود را پوشش فوریه 2019 تاریخی snowstorm با قضات خواستار آن "عالی و کامل و مستمر پوشش."

برای نوشتن خبرنگار Alayna Shulman برنده برای او روایت بازگویی Carr آتش در آن شش ماه سالگرد.

برای استفاده از زمین, گزارش, روزنامه نگاران دیمون آرتور دیوید Benda و Mike Chapman و ENPLAN مدیر عامل Randall هاوزر و تیم خود را برنده برای خود "سوخت برای ما آتش" سری که قضات به نام "فوق العاده مهم سری علاوه بر این گزارش و به زیبایی نوشته شده و عکس نشان داده شده و بسته بندی شده" و "واقعی standout."

در نهایت Shulman نیز موفق به کسب مقام اول برای پوشش ایمن سازی نرخ در Shasta County میان 2019 را سرخک از جمله یک قطعه نشان داد که عدم پاسخگویی در دولت اجرای مدرسه واکسن گزارش.

کاغذ را از دیگر افتخارات عبارتند از: مقام سوم برای گزارش های تحقیقی خدمات عمومی روزنامه نگاری و زمین-استفاده از گزارش چهارم, مکانی برای بهترین ها, اخبار, عکس و ویدئو از ویژگی های داستان, و, پنجم, جایی برای نوشتن و روزنامه نگاری تحقیقی.

مقام سوم افتخارات شامل سوخت برای آتش سوزی سری خدمات عمومی و روزنامه نگاری آرتور داستان مأموران اجرای قانون که به دور از خشونت برای گزارش های تحقیقی دسته و خبرنگار میشل چندلر قطعه در یک زن در گرفتاری برای پیدا کردن مسکن در زمین-استفاده از دسته. قضات او را به نام یک "زیبا گردد انسانی قطعه برای نشان دادن یک موضوع در افق" گفت: آن استفاده می شود "خوب تحقیق و بررسی به واقعا آن را تمام صفحه.

ویژوال روزنامه نگار چپمن تصویر از یک تیم SWAT موفق به کسب جایگاه چهارم بهترین عکس های خبری, با قضات گفت: آن را نشان داد "بن بست را متشنج عواقب. عکاس به نظر می رسد مثل او درست در وسط حادثه های خطرناک."

همچنین برنده جایگاه چهارم بود که آرتور از ویژگی های داستان در آخرین فرد هنوز هم از دست رفته از اردوگاه آتش در حالی که خبرنگار مت Brannon موفق به کسب مقام پنجم در گزارش های تحقیقی خود را برای شیرجه رفتن عمیق در افسر-درگیر تیراندازی در شاستا شهرستان و خبرنگار اتان هانسون برنده پنجم در نوشتن برای او نگاهی به فوتبال در بهشت پس از آتش اردوگاه.

R-S نیز به رقابت در برابر کالیفرنیا بزرگترین سازمان های خبری دیجیتال دسته بندی و برنده سه جایزه. با شرکای آن ساکرامنتو زنبور عسل آسوشیتد پرس و چیکو شرکت-ثبت و سایر ایالات متحده آمریکا امروز سایت های شبکه آن را به طور مشترک مقام سوم در عمق گزارش و جایگاه چهارم برای خدمات عمومی روزنامه نگاری برای مقصد برای سوزاندن تحقیقی سری در آتش سوزی آماده سازی در دولت است.

این پروژه مشترک بین ENPLAN و کاغذ سوخت برای ما, آتش سوزی, در زمان مکان پنجم دیجیتال خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

تمام گفته ها 11 برنده شد و در رده چاپ در حالی که سه آمد و در رقابت های دیجیتال.

انزال زن, Shulman یاروتومان یک کمی از همه چیز را برای ثبت شوند. به طور خاص او را دوست دارد به نوشتن در مورد مسائل این جامعه از طریق فرم داستان سرایی. کار او اغلب مراکز محلی جرم امکانات و سیاست و موفق به کسب جوایز برای بهترین نوشته, بهترین کسب و کار پوشش و بهترین گزارش های تحقیقی در کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران را بهتر روزنامه های مسابقه. او در توییتر دنبال کنید (@ashulman_RS) او را در 530-225-8372 و برای حمایت از کار خود را, لطفا با عضویت در.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن