Rapinoe صحبت می کند تا برای 'antsy' شمالی ساکنان دولت می پیوندد COVID-19 مکالمات

Mike Chapman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 6:17 PM EDT مه 1 سال 2020دور شمال کالیفرنیا غیر منتظره مدافع گفتن رژیم

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

دور شمال کالیفرنیا غیر منتظره مدافع گفتن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چگونه "antsy" ساکنان روستایی هستند و احساس خود را با اقامت در خانه قیمومیت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پلو کدرو بومی و بین المللی سوپراستار فوتبال مگان Rapinoe میزبانی یک Instagram chat, مارس 23 با Newsom از یک آپارتمان در کنتیکت که در آن او در حال حاضر ماندن با شریک و سه بار WNBA قهرمان سو پرنده.

Newsom گفت: در آغاز خود را 30 دقیقه مکالمه که او هیجان زده بود برای پیوستن به Rapinoe توصیف او به عنوان "کالیفرنیا خود را ردینگ کالیفرنیا می شود دقیق است."

بحث خود را لمس خود و احترام متقابل به یکدیگر مدرج تا تست برای COVID-19 شناختن ضروری کارگران در ایالات متحده زنان تیم ملی مبارزه برای دستمزد برابر و Newsom اقامت در خانه مورد نیاز است که هدف از افزایش توپخانه ضد هوایی.

شاید Rapinoe چت برگزار شد برخی از نوسان با فرماندار.

روز جمعه Newsom اعلام کرد دولت این است که روز به دور از بلند کردن برخی از ماندن در خانه و محدودیت های است که یک تغییر از پیش از آن در هفته زمانی که او گفت: دولت بود هفته دور از آرامش ،

بیشتر: 'این است که ما در شهر': چرا جوامع روستایی در سراسر کالیفرنیا می خواهید برای بازگشایی اولیه

به Newsom اعتبار شهردار سابق سان فرانسیسکو اذعان چگونه شمال دولت می تواند گاهی اوقات "فراموش شده است."

"مردمی در سان فرانسیسکو فکر می کنم آنها شمال کالیفرنیا اما شمال کالیفرنیا" Newsom گفت: با تاکید بر شمال.

"من را پایین نگه دارید شمالی وزارت امور خارجه به خوبی من فکر می کنم — راه شمالی ایالت" Rapinoe گفت.

زمانی که Newsom خواسته Rapinoe چگونه ساکنان احساس در "قدیمی خود را در زادگاه و مردمی تا شمال که اغلب احساس را فراموش کرده و حتی در بهترین زمان" او پاسخ داد: "شما به نوعی از دیدن آن در سراسر کشور است. مردم در حال گرفتن یک کمی antsy."

Rapinoe اشاره کرد که چگونه مردم این "قطعات امید" که پناهگاه در محل سفارشات در سراسر کشور در حال نزدیک شدن به پایان اما پس از آن توسعه یافته به جای. "که مرتب از مردم کمی هم بزنید دیوانه در یک معنا" او گفت:.

"در حالی که مردم در حال گرفتن antsy به خصوص در شهرهای کوچکتر — در بیشتر شهرهای روستایی, شما می دانید که در آن خانواده من از در ردینگ و شمال کالیفرنیا -- من فکر می کنم آن را نه کاملا ضربه وجود دارد راه این آمار در شهرهای" Rapinoe گفت.

تا آنجا که با دادن اطمینان به شمال کشور ساکنان Newsom گفت: در آن طول می کشد همکاری.

"ما همچنین می خواهم به همکاری در درون دولت منطقه ای بر اساس جامعه توسط جامعه به طوری که ما می تواند به کاهش گسترش از یک شهر, یک شهر به بعد. و مطمئن شوید که دوباره ما تنها رانده شده توسط یک چیز: بهداشت عمومی و ایمنی مردم و نه با سیاست و نه با اعتراض" فرماندار گفت.

"تا آنجا که من احترام — و من واقعا احترام اعتراض و من می خواهم مردم را به بیان خودشان هستند — من همچنین می خواهم آنها را به امن. من می خواهم آنها را به سالم. و آن را به داده است که در نهایت تعیین کننده زمانی که ما شروع به جلو و عقب," او اضافه شده است.

Rapinoe, 34, اشاره, در پایان بحث خود را چگونه او را برای تبدیل شدن به یک "روزنامه نگار جوانه زدن ظاهرا."

او تا به حال Instagram گفتگو با نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز و در روز پنج شنبه به میزبانی مصاحبه با دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و همسرش جیل.

بیشتر: ردینگ Jiu Jitsu بدنسازی مالک مخالف کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات

آنها نظرات خود را در مورد آنچه که آنها به عنوان یک فقدان رهبری ملی اطراف coronavirus نیاز به بازسازی اقتصاد و بایدن پلت فرم. برخی از Rapinoe پیروان او را به وظیفه نه درخواست بایدن در مورد رابطه جنسی-حمله به اتهامات علیه او.

Rapinoe گفت: او در اصل حمایت الیزابت وارن اما در حال حاضر "من قطعا تیم بایدن به عنوان انتخابات است."

Rapinoe را تاخت و تاز کردن به سیاست جدید نیست با توجه به گذشته او اعتراض زانو طول سرود ملی در مسابقات فوتبال و دیرین حمایت از حقوق LBGTQ

Rapinoe نگه داشته است در کانون توجه رسانه ها را در راه های دیگر.

در سال 2004 Foothill دبیرستان فارغ التحصیل شده اند ظاهر در طول ماه آوریل جریان شهروند جهانی پخش است که برجسته خط مقدم کارگران و سازمان بهداشت جهانی است. یک کلیپ ویدئویی نشان داد Rapinoe ضربه زدن به یک توپ فوتبال در سراسر اتاق در محل خود در حالی که درخواست بینندگان به ماندن در خانه.

شما می توانید او را در یک تلویزیون تجاری ترویج Smirnoff قرمز و سفید و بری سخت seltzer. آگهی موضوع است که "قطع خارج از خانه برای امریکا است."

Rapinoe هم برای حمایت از او و هم تیمی های او در ایالات متحده زنان را به تیم ملی نمی خواهید به رقابت در بازی های المپیک تابستانی در توکیو به دلیل تابستان بازی ها شده اند به تعویق افتاد تا 2021 با توجه به جهانی همه گیر.

در نقطه Rapinoe معرفی خودش در یک گردهمایی اجتماعی در یک مزرعه-مانند تنظیم و می گوید: "من می دانم. ما قرار بود به برنده شدن و لرزش دست. آره دست افراد دیگر. اما در حال حاضر ..."

دوربین زوم را نشان می دهد و Rapinoe تکان دادن سر خود را به عنوان او زمزمه "Unh-آه."

"آویزان کردن از صفحه اصلی. اقامت و حساب خود را از غنائم. شما می توانید آن را انجام دهید برای امریکا" Rapinoe می گوید به عنوان او نشسته بر روی نیمکت در میان دو ده غنائم.

بیشتر: بالا achiever متوجه فارغ التحصیلی اهداف اما COVID-19 دزد مرحله

در Instagram حساب Rapinoe اظهار داشت: "من نمی توانم به کوتاه کردن مو و یا رنگ مو سایه های مختلف از بنفش, اما من هنوز هم به #HangOutFromHome. اقامت متصل شده و در ارتباط باشید. Smirnoff و من در حال رفتن به نگه داشتن شما را سرگرم به عنوان امکان پذیر است."

تیم زنان که Rapinoe است که رو به جلو و co-کاپیتان شده بود و امید به دنبال در خود 2019 مسابقات جام جهانی با برنده شدن یکی دیگر از مدال طلای المپیک در این تابستان.

Rapinoe نیز برنامه ریزی شده است تا در درجه مارس 16 زمانی که او می پیوندد بسکتبال را LeBron James در all-star event تلویزیون به افتخار این سال دبیرستان فارغ التحصیل از سالمندان.

یک ساعت ویژه "فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس از سال 2020" را هوایی در 8 بعد از ظهر مارس 16 در NBC, ABC, CBS و Fox و همچنین به نظر می رسد در Infinite, Facebook, YouTube و دیگر سیستم عامل های دیجیتال.

Mike Chapman یک عکاس خبری برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن