باران می کردند به عنوان آتش نشان در سراسر دولت کمک ذغال سنگ نبرد آتش در دروازه طلایی شهرکهای

رایان میلز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:57 PM EDT مارس 15 سال 2020حداقل هفت خانه های تخریب شده توسط یک 8,663 ه

توسط ABTINNEWS در 27 اردیبهشت 1399

حداقل هفت خانه های تخریب شده توسط یک 8,663 هکتار آتش سوزی که همچنان سوزش در گلدن گیت آمریکا در نزدیکی تمساح کوچه آتش رهبران در روز جمعه گفت.

نور اما مداوم باران سقوط کرد که سراسر جنوب غربی فلوریدا روز جمعه آهسته آتش را گسترش داد و آتش نشانان در خط مقدم بسیار مورد نیاز کردند و پس از دو روز فعالیت آتش.

آتش رشد کمتر از 200 هکتار بین پنج شنبه و جمعه و آرامش در آتش فعالیت مجاز wildland آتش نشانان برای مهار شعله از 10 درصد به حدود 40 درصد گفت: جان کرن فلوریدا خدمات جنگل حادثه فرمانده.

"آن اجازه داد که آتش نشانان به حرکت در نزدیک شدن به آتش قرار داده و برخی از خوب بولدوزر خطوط راست در برابر آتش و حفظ آن موجود است."

بیشتر: آتش محققان در تلاش برای شناسایی خانه های آسیب دیده در آتش سوزی نابود شده

اما مقامات آتش هشدار داد که باران سقوط کرد که جمعه کمتر از نیم اینچ به احتمال زیاد نمی تواند نزدیک به اندازه کافی به واقعا دست کشیدن آتش پایین.

این منطقه در خشکی و در حالی که باران خواهد شد اضافه کردن رطوبت به علف و برگ آن را نمی خواهد به اندازه کافی به تاثیر عمیق خاک خشک. آتش نشانان واقعا نیاز به یک باران قابل توجه برای انجام این کار کرن گفت.

"ما نه از جنگل فقط رتبهدهی نشده است, پس به صحبت می کنند" کرن گفت. "ما رو خشک کن آب و هوا در آینده برای دو روز آینده."

علت آتش سوزی همچنان تحت بررسی و بدون هیچ علت واضح است در لحظه کرن گفت: حاکم کردن احتمال رعد و برق اعتصاب. "پس احتمالا انسان ایجاد می شود," او گفت:.

او خواست هر کسی با اطلاعات در مورد امکان آتش سوزی خواسته است برای تماس با دولت آتش سوزی هشدار تدریس خصوصی در (800) 342-5869 برای پاداش به $5,000.

عکس: چند سازمان با هم کار کنند برای خاموش کردن 36th Ave. براش آتش در گلدن گیت آمریکا

باران شد مخروطی جمعه به شنبه کرن گفت. بادها نیز انتظار می رود به تغییر و شروع وزش نسیم ملایم وزش باد از غرب دور از ناپل است که خبر خوبی برای منطقه کرن گفت.

آتش نشانان از سراسر کشور به عنوان دور به عنوان تمپا میامی و اورلاندو – نازل شده بر روی ذغال سنگ شهرستان به نبرد شعله های شناخته شده به عنوان 36th خیابان آتش. وجود دارد بیش از 250 آتش نشان کار آتش بیشتر ناپل رئیس آتش نشانی کینگمن Schuldt گفت.

آتش در حال سوختن است در محله خاموش باتلاقی بلوار درست در شمال تمساح کوچه و محله در جنوب کوچه و شرق ذغال سنگ بلوار. سنگین ترین آتش فعالیت بوده است 36th خیابان شرقی و 22nd, خیابان شرقی.

آتش که آواره چندین ساکنان در حال سوختن است در برخی از همان محله سوخته آتش سوزی بزرگ در سال 2017.

"مردم وجود دارد از دست داده است که خانه های خود را از سه سال پیش که بازسازی شده است که باید نقل مکان کرد و آنها تحت تخلیه اجباری," Schuldt گفت.

عکس: آتش قلم مو در گلدن گیت آمریکا

آتش محققان با منطقه آغاز فرایند شناسایی خانه ها و سازه هایی که آسیب دیده اند یا نابود شده توسط فروغ. یک تیم از حدود 15 آتش کارکنان منطقه نقشه برداری در هر خیابان و شمارش خانه در نزدیکی که در آن آتش در حال سوختن است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی شب جمعه Schuldt تایید کرد که هفت خوابگاه شده اند در آتش از دست داده همراه با 23 outparcel ساختمان – اصطبل انبارها و میریزد. Schuldt گفت: او نمی دانست که این مکان از خانه را که سوخته است.

"تیم ما به طور جدی در زمینه" او گفت:.

Guillermo مزا Beristain, 47, زندگی می کند که با همسر و سه بچه در یک خانه خاموش 22nd, خیابان جنوب شرقی در گلدن گیت آمریکا شد و روز شنبه هنگامی که او شنیده ام یک همسایه جیغ که بود که آتش وجود دارد. مزا Beristain که تا به حال فقط به پایان رسید زنی خود را در چمن آمد به دیدن درختان پشت سر همسایه خود را فرا گرفته و در شعله های آتش.

"این بود," او گفت: آتش. "آن ترک خوردگی, ساخت صداهای. آن ترسناک بود."

مزا Beristain لود خانواده اش و سگ خود را در کامیون خود را و فرار کرد. او تلاش برای بازگشت به نجات خانواده مرغ و بره اما او گفت: ذغال سنگ شهرستان کلانتر نمایندگان نمی خواهد اجازه دهید او را به عقب.

"من سعی کردم آینده دو بار اما آنها گفت: آن را بیش از حد خطرناک است," او گفت:.

آتش نشان نجات خانواده خانه و جوجه و بره ها جان سالم به در برد.

"کسانی که بچه ها انجام یک کار بسیار خوب یک کار شگفت انگیز" مزا Beristain گفت: آتش نشانان.

باب ماریانا نیز خانه چهار شنبه, تماشای تلویزیون در خانه اش در 36th خیابان شرقی. او بیش از حد هشدار داده شد توسط یک همسایه از آتش فقط پایین جاده. او پا را به نگاهی.

"من تو را دیدم بزرگ پر از دود سمت راست که در آن او گفت:" ماریانا گفت که معاونین کلانتر در منطقه بودند. "آنها گفت:" شما بهتر شروع به ساخت برنامه ای برای تخلیه."

ماریانا به نام همسرش, فلور Acosta بود که در محل کار در LaBelle. او سعی کردم به درایو صفحه اصلی اما متوقف شد توسط نمایندگان در دروازه طلایی و باتلاقی بلوارها.

زن و شوهر نقل مکان کرد و به دروازه طلایی آمریکا از ایالت نیوجرسی فقط چند سال پیش به خاطر آنها مانند درختان و حفظ حریم خصوصی این منطقه ارائه می دهد. اما Acosta گفت که او بود آگاه نیست چگونه شدید فلوریدا آتش فصل می شود. او گفت که او واقعا حتی آگاه فلوریدا به آتش فصل است.

"من از نیوجرسی. من تجربه کرده ام هرگز آتش بود. آن را بسیار سریع بود" Acosta گفت: تماس با آتش "petrifying."

در جنوب تمساح کوچه و شرق ذغال سنگ بلوار آتش سوخته در سراسر جاده از خانه تاد والدک در حال بازسازی پس از خانه های قبلی در Benfield جاده نابود شد توسط Lee Williams آتش در سال 2017. آتش او گفت: من "نزدیک فوق العاده" را به اموال خود را دوباره در این هفته و ناشی از "یک کمی از وحشت برای اطمینان حاصل کنید."

بزرگترین نگرانی او گفت که او نمی تواند دریافت بیمه هنوز در خانه او در حال بازسازی خود است. اگر آن را به سوزاندن او را از دست دادن همه چیز او را در آن قرار داده چند سال گذشته و نمی خواهد که این پول برای بازسازی دوباره است.

اما والدک گفت که او احساس بهتر آماده این زمان. او با استفاده از یک تکه بزرگ از شلنگ پمپ و برخی از لوله های پی وی سی برای تبدیل بلدوزرها در اموال خود به موقت کامیون های آتش نشانی. او می تواند پمپ کردن آب از یک برکه در اموال خود را.

"ما می تواند در مبارزه با آتش سوزی در حال حاضر اگر ما تا به حال," او گفت:.

یک جاده بیش از لورنس LeBuff متوقف شد جمعه صبح برای چک کردن در او به تازگی بازسازی شده خانه. خانواده خود را نیز از دست داده خانه خود را در لی ویلیامز آتش.

آتش نشده بود به عنوان نزدیک به خانه خود در این هفته آن را به عنوان تا به حال به والدک است. LeBuff گفت که او فکر می کند او خوب خواهید بود.

"ما فقط شکل آن را همه در دست خدا است." "وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد هر یک از آن."

2019: Collier مرد تاد والدک بازسازی خانه خود را دو سال پس از ویرانگر Lee Williams آتش سوزیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن