Publix برای اهدای مواد غذایی اضافی و شیر آن اقدام به خرید از تلاش کشاورزان

تیموتی فانینگ ساراسوتا هرالد تریبونمنتشر شده 4:38 PM EDT Apr 25, 2020لیکلند — Publix این هفته اعلام کرد که آن

توسط ABTINNEWS در 7 اردیبهشت 1399

لیکلند — Publix این هفته اعلام کرد که آن را به خرید محصولات تازه و شیر برای کمک به کشاورزان که صدمه دیده اند coronavirus بیماری همه گیر.

سوپر مارکت های زنجیره ای اهدا خواهد شد این محصولات برای تغذیه امریکا, عضو, غذا بانک های عامل در جوامع آنها خدمت می کنند.

ابتکار عمل را پشتیبانی فلوریدا تولید کشاورزان جنوب شرقی دامداران و تعداد فزاینده ای از خانواده ها به دنبال تغذیه امریکا برای میوه های تازه و سبزیجات و شیر در بیماری همه گیر کوروناویروس. این طرح که انتظار می رود به اجرا برای چند هفته.

"به عنوان یک خرده فروش مواد غذایی ما باید از این فرصت منحصر به فرد برای پر کردن شکاف بین نیازهای خانواده و کشاورزان نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس" گفت: Publix مدیر عامل شرکت تاد جونز.

اما این حرکت می تواند بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر شده برای برخی از فلوریدا تولید کنندگان است.

"این یک ژست اما رک و پوست کنده آن را پنج هفته دیر گفت: تونی DiMare معاون رئیس جمهور از Dimare رسکین Inc., یکی از بزرگتر تولید گوجه فرنگی در کشور است.

فلوریدا است که این کشور دومین تولید کننده تخصص فصلی محصولات کشاورزی از جمله گوجه فرنگی, زغال اخته, توت فرنگی و خیار و فلفل. بسیاری از این محصولات در حال حاضر برداشت شده. فصل است و بسیاری از کشاورزان در حال حاضر به تنظیم به چه بسیاری از آنها خواستار "این طبیعی است."

رستوران و هتل و بسته شدن را تحمیل خسارت های ناخواسته در فلوریدا تولید کشاورزان و دامداران — با بسیاری از مجبور بودن به شخم بیش از هزار هکتار از میوه ها و سبزیجات رشد در فلوریدا و دیگران آزادسازی شیر و شکستن تخم مرغ به عنوان تعطیلی در ادامه به از بین بردن تقاضا برای این محصولات.

محصول ضرر و زیان به فلوریدا صنعت کشاورزی برای اواسط ماه آوریل به تنهایی در حال تخمین زده می شود $522 میلیون با این شماره انتظار می رود که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به انتقام ویران کردن در لبنیات و دام میباشد.

از دست دادن خلق یک اثر دومینو از طریق صنعت کشاورزی فلوریدا دومین اقتصادی راننده. آن بازده $155 میلیارد دلار در درآمد و پشتیبانی از حدود دو میلیون شغل است. Multigenerational مزارع در معرض خطر هستند از بسته شدن برای خوب است.

هنوز Publix ابتکار می تواند یک خوش آمدید, البته موقت امداد فلوریدا برای کشاورزان است.

"من فکر می کنم این فوق العاده عالی تبلیغات حرکت می کند خود را در بخشی گفت:" ژن McAvoy دستیار مدیر برای ذینفعان از روابط دانشگاه فلوریدا/IFAS فرمت. McAvoy با این نسخهها کار برای اتصال کشاورزان با مواد غذایی محلی بانک ها.

"این نه تنها به کشاورزان روانی افزایش, اما آن را نیز عموم مردم, احساس خوب" McAvoy گفت. "بسیاری از مردم احساس از دست رفته احساس وجود دارد هیچ چیز آنها می توانید به کمک."

بسیاری از تولید کنندگان را اهدا تولید به بانک های مواد غذایی, اما وجود دارد محدودیتی در چه سازمان های غیر انتفاعی می تواند قبول کند و ذخیره سازی یک موضوع است برای فاسد شدنی میوه ها و سبزیجات است. با برخی از اندازه گیری موفقیت دیگران در حال فروش به طور مستقیم به مشتریان و یا ramping تا U-انتخاب میوه تعطیلات آخر هفته.

با وجود اين تلاش ها به عنوان آنجا که 80 درصد از فلوریدا تولید به هدر رفتن. کشاورزان به طور معمول از دست دادن بین 10 ٪ تا 12٪.

در ضمن فروشگاه های زنجیره ای از جمله Publix ادامه به خرید و فروش میوه وارد شده و دیگر تولید از مکزیک است. این محصولات به طور معمول ارزان تر و برای چندین دهه را ترک کرده اند فلوریدا تولید کنندگان در سرما چون آنها نمی توانند به رقابت بپردازند.

به تازگی, اما, Publix ساخته شده است یک حرکت عمدی به حمایت و خرید از فلوریدا تولید کنندگان در طول همه گیر McAvoy گفت.

دیگر نگران توسعه است که ممکن است کمبود گوشت با گوشت خوک پردازش گیاه در داکوتای جنوبی و یک کارخانه فرآوری گوشت گاو در کلرادو نیاز به تعطیل به دلیل قرار گرفتن در معرض coronavirus.

کمبود: COVID-19 منجر Smithfield, گیاهان دیگر به کشاورزان به تخلیه شیر

هنوز همه گیر و مرتبط با آن بسته اند آمار مواد غذایی فاسد شدنی صنعت سخت ترین. سوپر مارکت ها و همچنین قرار دادن محدودیت در چقدر مصرف کنندگان می تواند خرید.

"لبنی است که شاید بیشترین درخواست اما حداقل ارائه شده در مورد مواد غذایی بانک ها گفت:" کالین لارسون UF/IFAS منطقه ای لبنی عامل گسترش در جنوب فلوریدا. "بسیاری از دامداران شده اند که بیش از تمایل به کمک شیر, اما نمی تواند به استطاعت آن را پردازش کند."

که در آن Publix می آید. سوپر مارکت های زنجیره ای خود را پردازش گیاهان پراکنده در سراسر فلوریدا. همچنین خرید شیر از لبنیات محلی و کشاورزان از جمله Dakin لبنی, آخرین مزرعه های لبنی در گاو دریایی شهرستان و فروش آن در منطقه فروشگاه ها.

جو رایت, رئیس جمهور, جنوب, شیر, Inc., به نام Publix تصمیم "برنده-برنده برای ما کشاورزان که احساس تاثیر از کاهش تقاضا و خانواده هایی که نیاز به ماده غذایی غنی از شیر در طول این بیماری همه گیر."

در حالی که تامی واتکینز یک سوم نسل کشاورز در Hardee شهرستان نمی بینم تاثیر مستقیم از Publix جدید ابتکار دیگر مزارع خواهد شد. C. R. Melear لبنی یک 7,600 هکتار مزرعه خانواده در Zolfo چشمه متعلق به یک co-op است که انتظار می رود به حرکت اضافی هشت یا 10 بار شیر که در غیر این صورت ریخته می شود یا به فروش می رسد در قیمت کاهش می یابد برای کره یا پنیر.

نیز وجود دارد برخی از کمک از دولت فدرال است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اعلام کرد 19 میلیارد دلار coronavirus طرح امداد به طور خاص برای کشاورزان و دامداران. موجود در این طرح انتظار می رود که هر دو پرداخت مستقیم به افراد و برنامه ای برای خرید مواد غذایی از ایالات متحده کشاورزان و دامداران برای توزیع در سراسر کشور از طریق بانک های مواد غذایی.

وزارت کشاورزی ایالات متحده را با شریک منطقه ای و توزیع کنندگان محلی و مواد غذایی دیگر خدمات اشخاص به خرید تولید لبنیات و گوشت رشد در ایالات متحده است.

که پول این خواهد بود که یک "قطره در سطل" برای بسیاری از فلوریدا تولید کنندگان DiMare گفت. چرا که تولید کنندگان تنها دسترسی به تنها $250,000.

در DiMare مورد آن در حدود 12000 دلار برای برداشت یک هکتار. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح تنها پوشش کمی بیش از 20 هکتار از DiMare 800 هکتار حیاط مزرعه.

مشکل دیگر این است که درخواست و تحویل در حال انتظار برای رخ می دهد فقط دو هفته قبل از فلوریدا فصل رشد است و انتظار می رود در پایان ماه ژوئن است.

آن را خیلی زود به بگویید که چگونه دقیقا این برنامه ممکن است تاثیر گوشت و صنایع لبنی.

"فلوریدا گرفتن پایان کوتاه از چوب" Dimare گفت. "همه از امداد رسانی راه آینده ما را ندارد هر یک از ما دوباره تمام و همه ما امیدواریم که می تواند بیشتر از پول است."

چه به منظور به عنوان رستوران takeout?: املت بریزید و ماهی و nachos در لیست بالاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن