Publix کارکنان در استوارت و فورت پیرس فروشگاه تست مثبت برای COVID-19

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 9:18 AM EDT Jun 11, 2020دو کارگر دیگر در محلی Publix فروشگاه ه

توسط ABTINNEWS در 22 خرداد 1399

دو کارگر دیگر در محلی Publix فروشگاه های آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن مجموع چهار تا با توجه به Publix رسمی.

ماریا Brous مدیر ارتباطات در Publix قبلا تایید کرد که کارگران در دو Publix فروشگاه در پالم سیتی — 2750 S.W. مارتین فراز بلوار. و 1395 S.W. مارتین بزرگراه آزمایش مثبت است.

Brous این هفته گفت: از طریق ایمیل که یک کارگر در هر Publix در 6550 S. Kanner بزرگراه در استوارت و Publix در فورت پیرس در سال 1851 N. U. s. 1 تست مثبت است.

بیشتر: دوم Publix کارگر در شهرستان مارتین تست مثبت برای COVID-19

کسانی هستند که تنها Publix فروشگاه های خارج از حدود 30 شناخته شده Publix فروشگاه در گنج ساحل که در آن کارکنان آزمایش مثبت با توجه به اطلاعات از Brous.

Publix مقامات تایید خواهد شد آزمون در صورت ارائه یک فروشگاه شماره یا آدرس به عنوان مخالف به یک منطقه جغرافیایی مانند یک شهرستان یا شهرستان.

Publix مقامات گرفته اند تعدادی از مراحل را برای حفاظت از مشتریان و کارکنان از COVID-19 از جمله اضافه کردن پلکسی گلاس سپر در ثبت و تغییر فروشگاه ساعت به زمان اضافی برای بیشتر ضد عفونی اقدامات و قفسه های انبار.

بیشتر: کروناویروس در شهرستان مارتین: کارگر در Publix در پالم سیتی آزمایش مثبت برای COVID-19

کیسی Staheli یک Walmart سخنگوی کاهش یافته است از طریق ایمیل به می گویند که آیا هر گنج ساحل خارج کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب