اعتراض یک ماسک قیمومیت در رودخانه شهرستان ؟ شما بهتر است یک ماسک به آن را انجام دهد

کالین Wixon Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:31 PM EDT Jul 13, 2020INDIAN RIVER COUNTY — پوشیدن ماسک خود را

توسط ABTINNEWS در 24 تیر 1399

INDIAN RIVER COUNTY — پوشیدن ماسک خود را در اعتراض به پوشیدن ماسک خود را.

یک پیشنهاد اجباری صورت-سفارش است که انتظار می رود به منظور جلب یک جمعیت بزرگ به روز سه شنبه شهرستان جلسه کمیسیون که در آن صندلی محدود است به دلیل اجتماعی فاصله.

و کسانی که مایل به صحبت می کنند — یا و یا و یا در برابر ماسک صورت — انتظار می رود مطابق با نظم موجود نیاز به ماسک صورت برای هر کسی که بازدید از شهرستان امکانات. افراد با شرایط بهداشتی خاص معاف هستند.

این کمیسیون در نظر گرفتن نیاز برای پوشش صورت به تواند در هر محیط داخلی و فضای عمومی که در آن اجتماعی فاصله ممکن نیست مانند فروشگاه و در هر, هوای آزاد, مکان عمومی که در آن بیش از 50 نفر در حال جمع آوری و اجتماعی فاصله ممکن نیست مانند جشنواره و یا بازارهای کشاورزان.

سفارش در حال حاضر نیاز به ماسک برای کارکنان کسب و کار است که در خدمت مردم است.

شهرستان مدیر جیسون براون پیشنهاد جدید ترین سفارش در هفته گذشته به عنوان یک راه برای جلوگیری از COVID-19 گسترش یافته است.

مارتین و سنت لوسی شهرستانهای در حال حاضر اعمال شده صورت-ماسک حکم.

بیشتر: صورت-ماسک دستور می تواند اعمال شده در رودخانه شهرستان را به ساقه در حال رشد coronavirus موارد

بیشتر: Martin شهرستان ماسک حکم را برای حداقل یک ماه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

بیشتر: COVID-19: St. Lucie شهرستان باعث می شود با پوشیدن ماسک صورت عمومی اجباری

صندلی داخل اتاق محدود است به 50 نفر برای حفظ اجتماعی فاصله اما تنظیمات ساخته شده اند جای انتظار سرریز شهرستان سخنگوی برایان سالیوان گفت. در این جلسه پخش خواهد شد در خارج از اتاق در دهلیز شهرستان اجرایی ساختمان; و در اتاق 501-B در ساختمان B که در آن جمع آوری مالیات را واقع شده است, او گفت:.

هر کسی که علاقه مند به صحبت در مورد نیاز پیشنهاد باید به اطلاع کارکنان در خارج از کمیسیون مجلس قبل از جلسه سالیوان گفت. سخنرانان محدود خواهد شد به مدت سه دقیقه در هر, او گفت:.

در این نشست خواهد بود زندگی جاری در این شهرستان کانال یوتیوب و در بخش وب سایت.

قوانین و مقررات جدید خواهد معاف کسانی که ورزش خوردن یا نوشیدن. نیز معاف خواهد بود هر کسی کمتر از 2; مردم رعایت مناسب اجتماعی فاصله; کسانی که با سلامت شرایط خاص; و کسانی که مشغول به کار در کسب و کار که حفظ اجتماعی فاصله و جایی که پوشیدن صورت را پوشش خواهد مانع از انجام شغل خود را.

بیش از 200 ایمیل های فرستاده شده به شهرستان در مورد قانون ارائه خواهد شد وارد شده و شمارش برای کمیسیون سالیوان گفت.

یک گروه مخالف اجباری ماسک در حال برنامه ریزی برای جمع آوری در بخش ساختمان با توجه به Indian River County اجباری ماسک جلسه اعتراض مسالمت آمیز رویداد عمومی ارسال شده در رودخانه هند پرستان Facebook صفحه.

"بیا اعتراض مسالمت آمیز با ساکنان Indian River County که دیگر نمی خواهید حقوق خود را گرفته دور" پست گفت. "ما به اندازه کافی رنج می برد به عنوان یک جامعه ما نیاز به ایستادن برای حقوق ما به عنوان آمریکایی ها. اگر مردم را انتخاب کنید به ماندن در خانه و یا پوشیدن ماسک به احساس امن و خوب است."

در میان کسانی که ممکن است حضور در این نشست است Lake County وکیل و دولت تشکر. آنتونی ساباتینی R-Howey-In-the-تپه که ثبت هشت پرونده های حقوقی علیه دولت که مورد تایید ماسک صورت داد. آخرین بود این آخر هفته در برابر Martin County است.

او "تقریبا تضمین" طرح دعوی در دادگاه خواهد بود در زمینه Indian River County اگر ماسک حکم تایید شده است.

"این خلاف قانون اساسی" ساباتینی گفت.

ساباتینی می گوید که او می پوشد یک ماسک در برخی از تنظیمات مانند در یک بیمارستان اما پوشیدن یک در فروشگاه های مواد غذایی. آنها سخت به نفس در, و آزار دهنده است.

می خواهید بیشتر Treasure Coast خبر ؟ اگر شما در حال حاضر یک مشترک به TCPalm با تشکر از شما! اگر نه لطفا عضویت و کمک به نگه داشتن اخبار شما می خواهید در آینده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن