معترضان با استفاده از تصادف تعقیب درهم bullhorn به سقوط Shasta County جلسه هیئت مدیره

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 8:37 PM EDT مارس 19 سال 2020ده ها تن از معترضان سقوط Shasta County هیئت

توسط ABTINNEWS در 31 اردیبهشت 1399

ده ها تن از معترضان سقوط Shasta County هیئت ناظران جلسه روز شنبه با یکی از آنها را با استفاده از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn به خواندن یک بیانیه اصرار هیئت مدیره برای سهولت محدودیت در کسب و کار و مجامع عمومی در طول شیوع کروناویروس.

پس از او رد شد یک فرصت برای صحبت با هیئت مدیره الیسا McEuen ایستاده بود در خارج از اتاق جلسه و با صدای بلند التماس مدیره به سهولت COVID-19 محدودیت.

"ما مردم Shasta County, در اینجا جمع شده بودند امروز در یک تجمع مسالمت آمیز برای درخواست تجدید نظر به ما Shasta County هیئت ناظران به دفاع از حقوق و قانون اساسی ما به عنوان متعلق به ما مردم ما لایحه حقوق" McEuen گفت: صحبت کردن به یک تصادف تعقیب درهم bullhorn و صحبت کردن از طریق شیشه ای پارتیشن جدا کردن اتاق جلسه از سالن انتظار خارج است.

شهرستان مشاور روبین Cruse توضیح قوانین حاکم بر نظرات عمومی در طول coronavirus محدودیت. بازدید کنندگان مجاز به نشستن در هیئت مدیره اتاق در طول جلسات به دلیل اجتماعی فاصله محدودیت بنابراین سرپرستان در زمان نوشته شده نظرات عمومی در این جلسه.

کسانی که نظر شد و سپس به عنوان خوانده شده توسط هیئت مدیره کارمند در حالی که McEuen و حدود 30 نفر دیگر ایستاده بود در خارج از سالن انتظار برگزاری علائم.

بازگشت در ماه مارس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صدور یک فرمان به بستن مدارس و کسب و کارهای متعدد و دستور داد مردم را به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری.

او همچنین دستور داد که هیچ گردهمایی های زیادی برگزار می شود به اطمینان مردم از حفظ حداقل 6 فوت از هم جدا برای جلوگیری از گسترش این بیماری است که از کشته شدن بیش از 3300 نفر در سطح ایالت.

فقط این هفته هر چند فرماندار اعلام کرد کاهش برخی از محدودیت ها اجازه می دهد برخی از کسب و کار و فعالیت های دیگر برای بازگشایی, مانند برخی از دفاتر مشاوره و خدمات در اماکن عبادت منظقه کتابخانه ها و درایو در فیلم.

اما اکثر کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

در جلسه هیئت مدیره روز شنبه معاون هیئت مدیره کارمند مری ویلیامز خواندن بسیاری از 72 نامه فرستاده اصرار هیئت مدیره برای سهولت محدودیت در کسب و کار و اجتماعات. وقتی ویلیامز به پایان رسید سرپرست Les Baugh گفت که او دریافت نامه ای از McEuen که می خواستم به خواندن بیانیه ای در این نشست است.

رئیس هیئت مدیره مریم Rickert رد این درخواست گفت: این امر می تواند غیر منصفانه به دیگران که بودند اجازه شخصا به آدرس هیئت مدیره.

Baugh اما خواسته هیئت مدیره به خرد شدن و اجازه می دهد McEuen به صحبت می کنند. او اشاره کرد که جیک Mangas, رئيس جمهور و مدیر عامل ردینگ اتاق بازرگانی اجازه داده شد به تماس با تلفن و آدرس هیئت مدیره.

"ما نمی دیدار برای دو هفته. این مردمی هستند که در اینجا" Baugh گفت. "آنها درخواست کرده اند که آنها آدرس ما. من فکر می کنم آن را مناسب ما احترام مشاوره حقوقی از ما, مشاور, اما همه ما می دانیم که ما توانایی می گویند بله.

"ما لازم نیست که به درخواست فرماندار ایالت کالیفرنیا و یا ما مشاور سرب. ما می گویند "ما می شنوید شما امروز' و هیچ مشکلی با شنیدن شهروندان ما" گفت: Baugh, نقشه کشی, به سلامتی از این گروه مشاهده از طریق شیشه ای.

این سخنان اما باعث مختصر و مفید بین Baugh, Rickert و سرپرست لئونارد Moty.

"این است که جایگاه خود را بازی بیش از در حال حاضر؟" Moty گفت.

"این هیچ ربطی به با من" Baugh گفت.

"اوه آقای Baugh آن را تا همه چیز برای انجام با شما" Rickert ضرب گلوله کشته است.

نشست روز سه شنبه مشخص دومین بار در این ماه که Baugh ایستاده بود در یک squall از جنجال.

سرپرست از Anderson کردم لعنتی در اوایل این ماه هنگامی که ساکنان انتقاد او را برای لاف زدن در Facebook پست در مورد قطع مو خود را در یک سلمانی محلی در سرپیچی از دستور دولت به آنها است.

Rickert تلاش برای بازگشت به دستور کار جلسه, اما نمی توانید به دور.

"اشکالی ندارد ما در حال رفتن به حرکت به رضایت تقویم. من خوشحال به صحبت کردن با هر نماینده که مخاطبین من" Rickert گفت.

اما Baugh او را قطع کرد.

"مریم این است که من ارکستراسیون. مردمی من تماس با هر یک از شما برای انجام این کار ؟ " او گفت: به این گروه هنوز هم مشابه از طریق شیشه ای ؟

"آقای Baugh من دیده می شود ایمیل خود را با نام بر روی آنها است که شما بخشی از این" Rickert گفت.

"این درست نیست," او گفت:.

"من دیده ام ایمیل. ... این مسخره است که ما نیاز به انجام یک جلسه" او گفت:.

که در آن نقطه سرپرست استیو مورگان پرسید: اگر McEuen می تواند تلفن و خواندن بیانیه. زمانی که Rickert سعی در ادامه این نشست McEuen برداشت تصادف تعقیب درهم bullhorn و شروع به خواندن با صدای بلند رو به پارتیشن شیشه ای.

"با توجه به اختیارات اعطا شده به ما و مردم ما معتقدیم که Shasta County باز است. در حال حاضر از آن نوبت خود را به رای و باز Shasta County در حال حاضر. تاخیر نکنید, یک ساعت, یک روز دیگر. آیا قسم خورده خود را وظیفه و امن ما حقوق" McEuen گفت.

اما هیئت مدیره رای نیست برای باز کردن این شهرستان است.

در این جلسه نیست رفتن بسیار طولانی و پس از McEuen پایان دادن بیانیه هیئت مدیره در زمان استراحت. Rickert, همراهی, توسط کلانتر اریک Magrini رفت و به سالن انتظار و ملاقات با McEuen. این دو صحبت کرد و Rickert ارائه شده برای دیدار با او را شخصا.

پس از بسیاری از معترضان چپ ساختمان هیئت مدیره در ادامه به بحث در مورد کوروناویروس' تاثیر در این شهرستان است. Rickert گفت که او امیدوار می ماند پشت به شنیدن بقیه نشست.

"من دوباره می خواهم به عذر خواهی نبود من از ادب. این بود نمونه ای از رفتار من اما عذرخواهی می کنم اما احساسات شده اند و در حال اجرا بالا," او گفت:.

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-225-8226 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن