قبل از جولای 4th, آتش بازی در دستور کار امشب سباستین جلسه شورای شهر

جانت Begley ویژه به TCPalmمنتشر شده 12:50 PM EDT Jul 1, 2020سباستین — هیچ Fourth of July fireworks? امشب جلسه

توسط ABTINNEWS در 11 تیر 1399

سباستین — هیچ Fourth of July fireworks? امشب جلسه شورای اسلامی شهرستان باید با ارائه مقدار زیادی.

شهردار می خواهد دو اعضای شورای شهر حذف شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. در نوبه خود یکی از کسانی که اعضای شورای دامین Gilliams می خواهد شهردار جایگزین این شهر مدیر حذف شد و رئیس پلیس سابق شهر شدت انتقاد شده است.

همه این را در یک جلسه در اصل به نام به درخواست مردم در این شهر به طور داوطلبانه سایش پوشش صورت برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

نشست جریان وب سایت شهرستان و در زوم — شروع می شود در 5 p. m.

شهردار اد داد گفت: از آن زمان به حذف Gilliams و پاملا parris در از شورا به دلیل اتهامات جنایی در انتظار در برابر آنها برای دروغ و نقض دولت آفتاب قانون است.

بیشتر: قاضی توقف سباستین از 1100 هکتار الحاق

Gilliams متهم است با یک تعداد از دروغ و دو فقره نقض آفتاب قانون است. Parris در چهره یک تعداد از دروغ و یکی از نقض آفتاب قانون است. معاون شهردار چارلز Mauti قبلا pled هیچ مسابقه به غیر کیفری نقض آفتاب قانون است و باید محکوم Aug. 12.

داد گفت: او خسته از قلدری تاکتیک در شورای Gilliams و parris در.

"چیزی است که باید انجام شود" داد گفت TCPalm چهارشنبه. "من فقط از آن خسته. من حدس می زنم ما باید برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد امشب."

برای Gilliams می خواهد این شورا برای حذف شهرستان مدیر پل کارلایل; سازماندهی مجدد این شورا به حذف Dodd به عنوان شهردار و انتخاب شهردار جدید و سرزنش سابق رئیس پلیس میشل موریس برای نقض این شهر coronavirus اضطراری اعلام اجازه فروش سلاح گرم در این شهرستان است.

بیشتر: Sebastian مقامات اندرز توسط قاضی

او همچنین می خواهد این شهرستان به ارائه بیمه درمانی به اعضای شورای شهر در گیر یک موضوع قبلا مطرح شده توسط parris در.

با حکم دادگاه روز شنبه متوقف سباستین الحاق از 1100 هکتار از مرکبات زمین Gilliams گفت: وقت آن است که برای او parris در و Mauti به زندگی می کنند تا وعده های انتخاباتی خود را برای جلوگیری از الحاق.

"در حال حاضر که شهر سباستین باید ازنو الحاق آن زمان برای رهبری جدید" Gilliams گفت. "اگر ما به صلح و عدالت بر شورای شهر معاون شهردار باید گام به شهردار."

او همچنین سوال شد که کارگردانی دادستان شهرستان مانی چند لحظه بعد برای آماده سازی یک قطعنامه درخواست DeSantis به حذف او و parris در بدون اطلاع دیگر اعضای شورا.

"برای تلفن های موبایل مانند یک آفتاب تخلف به من" Gilliams گفت.

جانت Begley محلی نویسنده مستقل است. اگر دوست دارید مقالات مانند این و دیگر TCPalm پوشش Treasure Coast, اخبار, لطفا برای حمایت از ما روزنامه نگاری و مشترک شدن در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن