پستی حامل تحویل کارگران حفظ آمریکایی امن در خانه در طول coronavirus

ترور هیوز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:01 PM EDT Apr 25, 2020BROOMFIELD, کلرادو — گام به گام, بلوک, بل

توسط ABTINNEWS در 7 اردیبهشت 1399

BROOMFIELD, کلرادو — گام به گام, بلوک, بلوک های نامه امی Bezerra است که کمک به مشتریان خود سوار از شیوع کروناویروس از ایمنی از خانه های خود.

با هر تمرین تلنگر از یک صندوق پستی درب Bezerra اطمینان خانواده دیگر که اگر چه coronavirus دارای طرح میتوانست خیلی از جامعه بسیاری از خدمات ابتدایی در حال اجرا مانند ساعت ،

"این باعث می شود من احساس خوبی که من در خارج وجود دارد کمک به مردم گفت:" Bezerra, 51. "این باعث می شود من احساس می کنم خوب است که آنها می توانند اقامت در, به خصوص اگر آنها بزرگتر و یا مسائل مربوط به سلامت و من را می توان در اینجا به آنها کمک کند."

Bezerra 24 سال کارمند ایالات متحده خدمات پستی, یکی از ده ها هزار نفر از کارگران ضروری در سراسر کشور این امکان را برای آمریکایی ها به منظور محدود کردن جنبش خود را. افرادی مانند او ارائه بسته های حاوی داروهای تجویزی بازی برای بچه ها, تجهیزات برای کمک به مردم از خانه کار می کنند و حتی لوازم پخت.

پرسش و پاسخ: راهنمای خود را به کروناویروس و COVID-19

خدمات پستی, آمازون, فدرال اکسپرس و یو پی اس گزارش آنها ارائه بیشتر بسته است. Bezerra گفت: آن را با نزدیک شدن به دوره معمولا دیده می شود در اطراف کریسمس. پستی سخنگوی خدمات حمل و حتی می تواند بگوید وقتی که محرک چک شروع به ضربه حساب های بانکی به دلیل تحویل شروع به افزایش در روز.

اما USPS گفت: این مقدار از کلاس اول پست — نامه — کاهش یافته است به طوری که حتی با افزایش در بسته تحویل حجم کلی پایین است حدود 25 درصد. کاهش در درآمد آنقدر شدید است که در اوایل این ماه خدمات پستی دریافت مجوز به قرض گرفتن تا 10 میلیارد دلار برای آب و هوا coronavirus شیوع. که ممکن است فقط در یک عکاسی در اندازه گیری برای این سرویس است که اجرای یک کسری بودجه برای سال.

بررسی نیست در پست الکترونیکی: خدمات پستی ایالات متحده گرفته شده است یک ضربه بزرگ در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

واقعیت را بررسی کنید: خدمات پستی ایالات متحده خواهد شد در ماه ژوئن

Bezerra که مسیر بیش از 500 خانوار گفت: او را دیده شیفت خودش: کمتری نامه از شرکت های خدمات تبلیغات و بسیاری از آمازون بسته است.

منتقدان از خدمات پستی را ضبط کرده و بر آن شکننده وضعیت مالی برای احیای استدلال برای خصوصی سازی آن است.

USPS حامیان آن می گویند را ضروری دولت خدمات مانند ساخت جاده ها و یا داشتن یک نظامی است و نباید انتظار به نوبه خود سود که آن را ارائه به هر آدرس معتبر در کشور شش روز در هفته معمولا برای همان قیمت.

که بحث predates coronavirus همه گیر هر چند حامل دیده می شود تغییرات عمده در چند هفته گذشته.

Bezerra گفت که او ترجیح به ماندن در خارج از این مکالمه. کار او برای خدمت به مشتریان بسیاری از آنها او را به دیدن عادت کرده اند به عنوان او می سازد و تحویل در خیابان های پیچ در پیچ از این حومه شمال غرب دنور.

از دست دادن که تماس با او گفته است که بزرگترین تغییر برای تحویل کارگران مانند او.

همیشه در ارتباط ماندن حتی زمانی که همه ما از هم جدا: ما بپیوندید Coronavirus Watch Facebook ،

این محدودیت در تماس شخصی تغییر کرده چگونه تحویل کارگران رسیدگی شغل خود را. Bezerra مثلا می پوشد یک ماسک زمانی که او را از کار کردن در کنار همکاران مرتب سازی ایمیل, اما زمانی که او را در راه رفتن و یا رانندگی محله به تنهایی برای ارائه.

چرا که کارشناسان بهداشت می گویند خطر ابتلا به کروناویروس از نامه ها و بسته های کم Bezerra گفت: او را نمی پوشیدن دستکش در حالی که ارائه پست الکترونیکی. زرد ماسک های پارچه ای dangles در اطراف گردن او اگر او نیاز به دریافت نزدیک به مردم است.

نه خدمات پستی و نه یو پی اس نیاز مشتریان به ثبت نام برای بسته های در حال حاضر. در عوض کارگران توجه داشته باشید که بسته تحویل داده شد در طول شیوع و اضافه کردن نام خود را برای دریافت برای پاسخگویی.

"من می دانم که من باید یک کار انجام دهید و من قصد دارم برای ادامه به انجام این کار است اما آن را نشانی از شکستن قلب من, دانستن اینکه چگونه تحت تاثیر بسیاری از مردم با این بیماری همه گیر" گفت: یو پی اس راننده استیو لوپز, 54, در یک ویدیو ارائه شده توسط این شرکت است.

یو پی اس سخنگوی شرکت دن McMackin گفت: کارکنان وجود دارد که با افتخار به نگه داشتن امریکا در حال اجرا تحت چنین شرایطی چالش برانگیز.

"در حال حاضر آنها در حال گرفتن توجه آنها سزاوار برای انجام آنچه آنها همیشه فراموش — اتصال مردم با چیزهایی که آنها نیاز به زندگی می کنند زندگی خود و اجرای کسب و کار خود گفت:" McMackin یک راننده سابق. "و فراتر از ارتباط آنها را با افراد آنها همچنین کمک به حفظ اقتصاد در حال حرکت است."

جین سیمپسون 66 گفت: او بستگی دارد Bezerra را تحویل. او تحت تاثیر قرار گرفته بود با چگونه به سرعت او قادر به فرستادن یک قسمت خودرو برای تعمیر و دریافت آن را به عقب.

سیمپسون گفت که او شنیده خدمات پستی تلاش شد تا او با عجله به خرید تمبر و پست الکترونیکی شرکت گواهی به اعضای آواز او ،

هفته گذشته او با هیجان تکان یک انگشت شماری از نامه های Bezerra تا به حال فقط کاهش یافته است.

"این بسیار مهم است به ویژه هنگامی که شما در حال انتظار برای چک" سیمپسون گفت. "نه آنقدر صورتحساب و ایمیل های ناخواسته اما مجلات. بدیهی است که ما به دنبال هر چیزی به عنوان خوانده شده."

Bezerra گفت: مشتریان بسیاری از آنها او را برای سال شناخته شده نوشته اند, نشاط بخشی, پیام در پیاده رو او آج.

"این نیز بگذرد با زمان" خواندن یک.

"همیشه بر این باورند که چیزی فوق العاده در مورد اتفاق می افتد" جزئیات دیگر.

ساکنان یک محله را شروع کرده اند پنهان کردن لاستیک ماوس های مختلف صندوق پستی به عنوان یک نوع از شکار گنج برای Bezerra. او نقش همراه با حرکت آن را از جعبه به جعبه.

آنها همه راه برای اجازه دادن به یک دیگر می دانم که او هنوز از ارائه هر روز حتی اگر او نمی کند و در واقع آنها را به همان اندازه است.

همه این است که یک تغییر بزرگ از روز هنگامی که او را دیدم مردم به زنی چمن خود را شستشو اتومبیل های خود را و بازی در حیاط اول خود را به عنوان او ساخته شده او را دور.

"سخت ترین قسمت است دیدن نیست مشتریان خود را," او گفت: "از آنجا که آنها واقعا کار اجتماعی فاصله و داشتن احترام برای ما که در اینجا و در حال کار در زمان COVID."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن