پورت سنت لوسی اجاره و مالکان صدمه دیده توسط همه گیر ممکن است دیدن این شهر کمک کند با پرداخت

ملیسا E. Holsman Treasure Coast, روزنامهانتشار: 10:15 PM EDT May 27, 2020پورت سنت. لوسی — برای برخی از مستاجره

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1399

پورت سنت. لوسی — برای برخی از مستاجرها و مالکان در پورت سنت لوسی قادر به پرداخت های ماهانه خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس محدود کمک ممکن است به زودی در راه است.

شهرستان کمیسیون در روز دوشنبه تایید و بهره برداری از دیگ های مقرون به صرفه مسکن پول و انتظار می رود فدرال دلار است که می تواند ایجاد یک صندوق نزدیک به 1 میلیون دلار برای کمک به ساکنان واجد شرایط پرداخت تا دو ماه در اجاره و یا وام مسکن پرداخت.

اورژانس اجاره و رهن برنامه کمک که می تواند آغاز خواهد شد در روزهای آینده طراحی شده است به عنوان سلب حق اقامه دعوی و اخراج پیشگیری از اندازه گیری به کمک مردم دچار یک مشکلات اقتصادی مربوط به COVID-19.

بیشتر: نگران پرداخت اجاره در مارس 1? آنچه متحده در حال انجام و عدم انجام به کمک

شهردار Gregory J. Oravec اعلام کرد او می خواهد برنامه ای برای راه اندازی قبل از مارس 17, زمانی که دولت در مهلت قانونی تخلیه و فروش اموال به رهن, وام مسکن به پایان می رسد. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در مارس 2 صادر اضطراری جهت است که همه متوقف اخراج و وام مسکن سلب حق مالکیت از ثبت به مدت 45 روز.

"این است که برای کمک به بسیاری از مردم" Oravec گفت. "تنها مشکل این است که ما در حال رفتن به قادر به کمک به مردم به اندازه کافی با این, اما این است که بسیار تاثیرگذار."

کارمن A. Capezzuto این شهر مدیر محله خدمات گفت: این برنامه را فراهم می کند تا به 90 پورت سنت لوسی خانواده ها با وام مسکن یا اجاره کمک به بیش از دو ماه است پرداخت با حداکثر 3000 $در هر گیرنده.

کمک می شود ارائه شده برای پرداخت به علت و یا پس از مارس 1, او اشاره کرد.

این طرح برای استفاده از پول در این شهر مسکن مقرون به صرفه, صندوق, به نام 128 صندوق که حدود 400.000 دلار را کنار بگذارند برای پرداخت کمک های خرید زمین و ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه.

کروناویروس در فلوریدا: مراحل گرفتن و تماس را اگر شما به خودتان پیدا کنید به طور ناگهانی بیکار

"ما پیشنهاد برای شروع یک اجاره و رهن برنامه کمک با دستورالعمل شده اند که همکاری با سنت لوسی شهرستان و شهر فورت پیرس," او گفت:.

آن را به نظر می رسد Capezzuto بود تا اعلام کند که این برنامه در صورت تصویب می تواند آغاز خواهد شد شنبه. اما اعضای شورای فلفلی او را با سوال در مورد خواهد شد که این بودجه چگونه پول توزیع خواهد شد و چگونه آنها اطمینان حاصل شود برنامه عادلانه خواهد بود.

"ما می دانیم که تقاضا در حال رفتن به یک مقدار زیادی بالاتر از آنچه که ما می تواند خدمات با مقدار پولی که ما" Capezzuto اشاره کرد. "ما به دنبال همکاری با یک نه برای سود سازمان برای کمک به ما در صرف این پول آن را دریافت و به مردم نگاه کنیم و شروع که در آوریل 11."

آوریل 27: دولت بهداشت و درمان, گزارش نشان می دهد 509 تایید COVID-19 موارد در گنج ساحل

او توصیه می شود راه اندازی برنامه با $270,000 از این شهر مقرون به صرفه مسکن صندوق و همراه با $643,773 آینده از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری در قالب توسعه جامعه بلوک گرانت.

پس از Capezzuto ارائه, معاون شهردار شانون M. Martin گفت که او نگران بود در مورد "ساخت مطمئن شوید که افرادی که به آن نیاز دارید واقعا به آن نیاز دارید."

"رفتن به (حقوق و دستمزد طرح حفاظت از) تمام این کسب و کار کردم و پول آنها تا به حال برای دریافت شرمنده به دادن آن را به عقب," او گفت:. "ما نیاز به تمرکز بر روی آن است چرا که اگر ما در حال دادن بودجه ما نیاز به مطمئن شوید که آن را به حق مردم است."

او هشدار داد در برابر گرفتن "گرفتار در نوار قرمز" در حالی که مطمئن شوید افرادی که به کمک آن نیاز به دلیل بیماری همه گیر.

Councilwoman Jolien Caraballo پیشنهاد برگزاری در حال حاضر و با استفاده از این برنامه به عنوان یک "post-COVID استراتژی" برای کمک به ساکنان.

"شاید این چیزی است که ما انجام می دهیم... پس از طوفان گذشت از covid که واقعا نیاز به بودجه در آن نقطه؟" مارتین پرسید. "که بعد فورا رفت واز کمک از شرکت وام مسکن خود را در سه ماه ؟ که می تواند به ما واقعا کمک می کند؟"

Oravec هر چند تحت فشار قرار دادند پشت در Caraballo زمان پیشنهاد به دلیل به زودی به پایان اخراج و توقف.

بیشتر: St. Lucie شهرستان برای باز کردن سواحل اما با محدودیت

"شما وجود دارد بحران است. شما در حال رفتن به قادر به رفتن یک یا دو ماه پس از آن می شود آرام" او گفت:. "وجود دارد رفتن به یک بحران دوم که مهلت قانونی برداشته شده است چرا که شما در حال رفتن به صاحبخانه که منتظرش بوده ام برای ضربه مستاجران برای عدم پرداخت هزینه, چرا که آنها متوقف پرداخت در ماه مارس است."

پس از اعضای شورای همه رای به بازگشت برنامه Oravec دستور شهرستان مدیر اهل بلکبرن به بازگشت با پاسخ به یک میزبان از سوالات جزئیات چگونه برنامه رول خواهد شد.

"دوم شما آماده برای ایجاد یک توصیه از تصویب در برنامه پارامترهای من کار خواهد کرد با این شورا تماس ویژه نشست" Oravec گفت. "ما همه درک که ممکن است 17 در حال حاضر پایان مهلت قانونی برای اخراج وجود دارد و می تواند فقط یک یاد ماندنی خرد کردن تقاضا در آن تاریخ است."

در Oravec پیشنهاد این شورا همچنین پشتیبانی از نوشتن نامه ای به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis درخواست که او گسترش اخراج و توقف سلب حق اقامه دعوی. Caraballo پیشنهاد آنها از شهرهای دیگر به عضویت در درخواست.

بیشتر: Indian River County, به بازگشایی برخی از سواحل سهشنبه, اما برای اجتماعی-دورى از فعالیت های تنها

ملیسا E. Holsman است که در امور حقوقی خبرنگار TCpalm و گنج ساحل روزنامه ها و نویسنده ها و شرکت میزبان از شرایط نامشخص یک جنایت واقعی پادکست. برای در عمق منحصر به فرد و شکستن امور حقوقی پوشش مطمئن باشید برای عضویت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب