پورت سنت لوسی پلیس درخواست کمک برای شناسایی فرد متهم به حمله به 80 سال در خانه خود

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 10:48 PM EDT Jun 3, 2020پورت سنت. لوسی — پورت سنت لوسی پلیس به

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

پورت سنت. لوسی — پورت سنت لوسی پلیس به دنبال کمک برای شناسایی یک مرد متهم به حمله به یک 80 ساله و مرد در یک خانه تهاجم حادثه این هفته و سرقت جیپ مخاصم آژانس اعلام کرد.

در مورد 1:45 p. m. روز شنبه پلیس رفت و به یک آدرس در 1500 بلوک جنوب شرقی پارچ جاده پس از دریافت گزارش از یک مرد درخواست کمک کند. آدرس نزدیکی جنوب شرقی بندر سنت لوسی و جنوب شرقی Morningside بلوارها.

بیشتر: زن مرده پس از اختلال در S.W. Alminar خیابان اصلی

80 سال در نظر گرفته شد به یک بیمارستان قابل توجه اما نه زندگی-تهدید و آسیب است.

پلیس مشخص شد یک مرد سفید پوست نازک ساخت با حمله به 80 سال. این حمله ادعا وزن 175 تا 180 پوند 5 فوت و 6 اینچ به 5 فوت و 10 اینچ قد بلند و عینک خاکستری, عینک آفتابی, نور آبی, ماسک صورت با دلفین ها و یا کوسه بر روی آن و یک خاکستری تیره تی شرت.

ارشد Sgt. لیزا ماری santa's adventures پلیس سخنگوی گفت: به نظر می رسد به یک حمله تصادفی.

بیشتر: سازمان های اجرای قانون در سنت لوسی شهرستان به فدرال دریافت پول بیشتر برای افسران

متهم ضارب به سرقت برده مرد فیروزه ای رنگ سال 2020 جیپ مخاصم است که فلوریدا نقص پلاک ZE48U. مهاجم نیز در زمان قربانی کارت های اعتباری.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس کارآگاه کریس d'angelo در 772-201-2457 یا گنج ساحل Crime Stoppers در 800-273-راهنمایی.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن