پورت سنت لوسی دبيرستان انتخاب شده به شرکت ملی ضد توتون و تنباکو کمپین

Catie Wegman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 9:54 AM EDT Jul 15, 2020Lisbet فیگوئروا تا به حال هرگز تجربه جدی

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

Lisbet فیگوئروا تا به حال هرگز تجربه جدی اجرا فهم با استفاده از توتون و تنباکو.

17-year-old Port St. Lucie دبیرستان پدر و مادر دانش آموز تا به حال همیشه به او "سیگار نکشید" سخنرانی و فیگورا تا به حال دیده می شود او به دوستان و یا دانش آموزان دیگر سوء استفاده از محصولات توتون و تنباکو در مدرسه است.

آن نیست تا زمانی که او رفت و به او از اولین دانش آموزان کار در برابر توتون و تنباکو (SWAT) جلسه حدود سه سال پیش که او متوجه توتون و تنباکو شيوع در دیگران سن او و حتی جوانتر.

"این بسیار تکان دهنده به دانستن چه خبر است در مدارس" فیگوئروا گفت. "من از آن آگاه است. Vaping هرگز یک مشکل زمانی که من در مدرسه و من می توانم آن را باور نمی شد در واقع یک چیز است."

فیگورا رو بیشتر درگیر با سنت لوسی شهرستان SWAT فصل و در نهایت از آن ساخته شده بر روی سطح ایالت جوانان حمایت هیئت مدیره. در حال حاضر او انتخاب شده است به عنوان یک سفیر برای مبارزات انتخاباتی برای توتون و تنباکو-Free Kids — یک سازمان ملی است که با هدف کاهش مصرف دخانیات در میان جوانان است.

به عنوان یک سفیر فیگوئروا را در آموزش جوانان و خطرات ناشی از توتون و تنباکو استفاده از زبان های محلی و ایالتی و ملی سازمان های دولتی به تصویب تغییر دهید.

سیگار کشیدن علت قابل پیشگیری مرگ, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اگر استفاده از دخانیات همچنان در آن زمان نرخ 5.6 میلیون نفر از کودکان زنده در حال حاضر در ایالات متحده انتظار می رود به مرگ زودرس از یک سیگار-بیماری های مرتبط با.

"این است که بیش از فقط "بدن خود را خود انتخاب' " فیگوئروا گفت. "وجود دارد در دنیای واقعی مشکلات در ارتباط با بچه ها جوان تر شروع به vape. با آموزش بچه های جوان, من احساس می کنم الهام بخش آنها است."

فیگوئروا به یاد زمانی که آن آغاز شده مؤثر بر زندگی او در مدرسه به عنوان دولت بسته حمام و سرویس بهداشتی برای جلوگیری از دانشجویان از سیگار کشیدن در داخل آنها. جوانان توتون و تنباکو استفاده شده است بدتر او معتقد است به عنوان e-سیگار محصولات — مانند Juul, Vuse, MarkTen XL, بلو و منطق — نرمال شد و به بازار عرضه نسبت به افراد جوان است.

تعدادی از دانش آموزان که در گزارش با استفاده از e-سیگار افزایش 78% از سال 2017 تا 2018 با توجه به 2018 ملی جوانان توتون و بررسی. غذا و دارو اعلام کرد جوانان vaping یک بیماری همه گیر همان سال است.

فیگوئروا ساخته شده ضد توتون و تنباکو سخنرانی در خود بندر سنت لوسی دبیرستان و در اوک امام جواد K-8 مدرسه در کنار شهرستان SWAT هماهنگ کننده Esteban مندز.

او انتظار ندارد انتخاب شود به شریک شدن در کمپین ملی برای توتون و تنباکو-Free Kids هر چند فیگوئروا در حال صرف یک سال در حال آماده شدن برای اعمال می شود; اما او هیجان زده به ادامه بالا بردن صدای او برای شود.

"به عنوان نوجوانان ما احساس گاهی اوقات صدای ما نیست شنیده ام به اندازه کافی" فیگوئروا گفت. "اما در سوات ما همیشه مطمئن شوید که برای شنیدن هر یک از دیگر به عنوان یک تیم کار و گسترش پیام."

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید "درخواست هاردکور,," گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در catie.wegman@tcpalm.com یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن