پورت سنت لوسی شورای شهر به طور رسمی اختصاص بودجه برای coronavirus وام مسکن, اجاره امداد

لیندزی Leake Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 9:17 PM EDT 26 مه سال 2020پورت سنت. لوسی — کمک رسما در راه بندر

توسط ABTINNEWS در 7 خرداد 1399

پورت سنت. لوسی — کمک رسما در راه بندر سنت Luciens هراس خود را از ژوئن 1 پرداخت اجاره.

پورت سنت لوسی شورای شهر به اتفاق آرا رای دادند جمعه شب به تخصیص را انتخاب کنید و پول به آن COVID-19 اضطراری اجاره و وام مسکن کمک برنامه طراحی شده برای ارائه واجد شرایط مالکان و اجاره هر یک به 3000 $برای هزینه های مسکن.

رهبران شهر مورد تایید بود گرانت برنامه ممکن است 11. دادستان شهرستان جیم استوکس گفت TCPalm جلوتر از روز سه شنبه جلسه شورای که رزولوشن 20-R60 صرفا تشریفات واگذاری که در آن مسکن کمک می آمده است.

قطعنامه احکام که نقدی از این شهر 128 صندوق — مقرون به صرفه مسکن صندوق ممکن است کمک به اجاره و وام مسکن کمک برنامه. یک سال 2016 با وضوح تا به حال مشخص شده استفاده های مختلف برای صندوق استوکس گفت. یک ویروس مرگبار است که تا کنون آلوده بیش از 52,000 فلوریدا و به سمت بالا از 400 سنت لوسی ساکنان شهرستان در نبود یکی از آنها است.

"هیچ کس پیش بینی ما وضعیت همه گیر و یا اقتصادی تاثیر" استوکس گفت.

► مسکن تسکین: شهر PSL حرکت می کند برای کمک به مالکان اجاره نهفته COVID-19

در مارس فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نویسنده اجرایی سفارش 20-94 قرار دادن اجاره اخراج و خانه های تک خانواده سلب حق مالکیت در خود نگه دارد از طریق مارس 17. آن را بعد از تمدید از طریق ژوئن 2. پورت سنت لوسی شورای شهر اشاره کرد در قطعنامه 20-R60 که فرماندار دستور تعویق مسکن پرداخت برای ساکنان مالی طرح میتوانست توسط coronavirus اما نه تسکین.

"هیچ چیز در این فرمان اجرایی باید به عنوان تسکین فرد از خود را موظف به پرداخت وام مسکن یا اجاره پرداخت" DeSantis " منظور بخوانید.

► کوتاه در اجاره با توجه به COVID-19? سنت لوسی شهرستان آشنایی دست یاری

ارائه آماده برای شورای مارس 11 جلسه با اشاره به کمک مسکن به عنوان "یکی از مهم ترین اورژانس نیاز در جامعه ما" اضافه کردن "زمان است که از ذات به کاهش اخراج و سلب حق مالکیت." این شهر در ابتدا برآورد 128 صندوق خواهد کاهش فشار مالی تا 90 منطقه خانوار.

آنلاین برنامه های کاربردی کمک برای پورت سنت لوسی ساکنان افتتاح شد ساعت 8 صبح مارس 18. 10:30 صبح شهر پست شده در آن جامعه خدمات و کمک های مالی صفحه که آن را دریافت حجم بالایی از برنامه های کاربردی; در 3:42 بعد از ظهر, این شهر اعلام کرد که نمی تواند قبول اضافی اشکال.

"ما عذر خواهی برای هر زحمتی" پیام گفت: "و به روز رسانی وب سایت ما اگر و زمانی که هر برنامه بودجه در دسترس می شود."

ارائه برنامه های کاربردی بازگشایی نامزدها باید در میان دیگر مورد نیاز:

  • بود تمام وقت ساکن شهرستان پورت سنت لوسی (اینجا را کلیک کنید برای قرار دادن خود را در منطقه)
  • بود دچار مشکلات مالی با توجه به COVID-19 همه گیر
  • درخواست برای مزایای بیکاری (بازدید FloridaJobs.org/RAApplication)
  • نه دریافت کرده اند دیگر کمک های مالی برای وام مسکن یا اجاره
  • باید دارایی های مایع بیش از دو ماه هزینه های مسکن

کامل COVID-19 اضطراری اجاره و وام مسکن اعطای کمک راهنمای برنامه در دسترس است در اینجا. سوالات باید به این شهر 1PSL خط در 772-871-1775 یا COVIDGrant@cityofpsl.com.

یک تعداد انگشت شماری از مردم محلی روز سه شنبه خود را به اشتراک گذاشته افزار تجارب با TCPalm از طریق Facebook. کاربر استیون هود کرد و گفت: "مقدار زیادی از مسائل" در حالی که دبورا مندز نوشت: "من اعمال در روز اول اما هر چیزی شنیده."

لیندزی Leake, TCPalm را توضیح خبرنگار دارای کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری و قصه گویی دیجیتال از دانشگاه آمریکایی و کارشناسی خود را از دانشگاه پرینستون. لطفا برای حمایت از کار خود را با تبدیل شدن به یک TCPalm مشترک. او در توییتر دنبال کنید (@NewsyLindsey), Facebook (@LindseyMLeake) و Instagram (@newsylindsey) او را در 772-529-5378 و ارسال اخبار راهنمایی به lindsey.leake@tcpalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن