پلیس: قارچ, ماری جوانا و 'Fungipedia کتاب" موجود در پورت سنت لوسی خانه

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:33 PM EDT Jun 30, 2020پورت سنت. لوسی — دو مرد دستگیر شدند و

توسط ABTINNEWS در 10 تیر 1399

پورت سنت. لوسی — دو مرد دستگیر شدند و پس از, پلیس گزارش جستجو در خانه خود و پیدا کردن ماری جوانا, روانگردان, قارچ, سلاح ها و "Fungipedia کتاب" سوابق دولت است.

توماس Witek, 28, زندانی بوده در واحد شمارش هر یک از توهم زا تولید و توهم زا در اختیار داشتن و در اختیار داشتن بیش از 20 گرم ماری جوانا.

رونالد Witek 65 ساله بود دستگیر و به اتهام در اختیار داشتن بیش از 20 گرم ماری جوانا پس از پورت سنت لوسی پلیس سهشنبه جستجو خود را به آدرس ذکر شده در 1200 بلوک شرق Bargello خیابان.

توماس Witek از محققان گفت: "همه چیز" در این خانه متعلق به او است.

در اتاق های مختلف خانه خاموش باد از جنوب غرب ساونا بلوار محققان گزارش پیدا کردن بیش از 14 اونس ماری جوانا حداقل پنج اسلحه تقریبا 2 اونس قارچ با psilocin و بیش از 100 کپسول حاوی باقی مانده از psilocin.

روانگردان قارچ شامل psilocin یا psilocybin است. مانند قارچ می تواند مورد سوء خود اثرات توهم زا.

بیشتر: مرد متهم به تیراندازی همسایه دو سگ در فورت پیرس

در اتاق نشیمن محققان گزارش شده پیدا کردن یک چسب با دستورالعمل در رشد psilocin یک .22-کالیبر تفنگ مشکوک THC مایع است که عنصر فعال اصلی حشیش و یک "Fungipedia کتاب است."

توماس Witek گفت: او در حال رشد بود "reishi" قارچ که او گفت: نمی روانگردان.

Reishi قارچ "را می توان مورد استفاده برای تشخیص سرطان و پیری تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری و یا درمان عفونت و برای بسیاری از دلایل دیگر اما هیچ شواهد علمی برای حمایت از این با استفاده از" با توجه به دائم.

بیشتر: پورت سنت لوسی پلیس زن در برخورد با وسیله نقلیه شاخه راننده از طریق شیشه جلو اتومبیل

پلیس همچنین گزارش داد پیدا کردن ظروف قارچ در مراحل مختلف رشد گلکاری خاک و "قارچ اسپور چاپ در یخچال شروع به رشد قارچ."

توماس Witek گفت که او نمی تواند استطاعت به خرید ماری جوانا قانونی پس از او آن را "خاموش خیابان برای نیمی از قیمت می باشد."

رونالد Witek گفت: ماری جوانا در کوزه ها را در گنجه خود را متعلق به او است و او با استفاده از آن برای مدیریت درد است.

چه اگر هر گونه ارتباط بین و مردان روشن نشد.

توماس Witek منتشر شد جمعه از سنت لوسی زندان شهرستان در $21,000 باند در حالی که Roland Witek منتشر شد در $3,000 پیوند زندان های رسمی روز سه شنبه گفت.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن