پلیس تحقیق در مورد سلاح سرد مرگ زن در پورت سنت لوسی خانه

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:32 PM EDT مه 27 سال 2020پورت سنت. لوسی یک زن پیدا شد چاقو به

توسط ABTINNEWS در 7 خرداد 1399

پورت سنت. لوسی یک زن پیدا شد چاقو به مرگ در پورت سنت لوسی خانه در اوایل صبح روز چهارشنبه باعث رسیدگی به مردی که به نام 911.

مرد 53 ساله قرار داده شده تماس اضطراری فقط قبل از 1.m و گفت: این زن با ضربات چاقو کشته شده و در خانه و اتاق خواب در 1100th بلوک شرق گودمن خیابان با توجه به انتشار اخبار از پورت سنت لوسی اداره پلیس.

اولیه تحقیقات مشخص شد که چه پلیس تماس قتل و اقدام به خودکشی رخ داده است بیش از یک استدلال در مورد مرد بیکار بودن, پلیس گفت:.

بیشتر: COVID-19 در سنت لوسی شهرستان: اجاره برای تعطیلات باز هستند برای کسب و کار مدیر می گوید:

وقتی ماموران وارد خانه آنها دریافتند زن مرده "با چند زخم چاقو" گفت: سخنگوی وزارت ارشد Sgt. لیزا ماری santa's adventures. مرد ایستاده بود و توسط درب جلو گيرد و با آنچه به نظر می رسد خود وارد زخم چاقو.

مرد گفت ماموران او نوشید سفید کننده قبل از تماس با 911 با توجه به انتشار اخبار. او حمل و نقل توسط سنت لوسی شهرستان آتش نجات به نزدیک ترین بیمارستان جایی که او باقی مانده بعد از ظهر چهارشنبه.

Santa's adventures گفت او انتظار می رود به شارژ می شود به زودی. او کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد این مورد.

بیشتر: برخی از مناطق ساحل گنجینه می توانید ببینید بین هشت تا 10 اینچ از بارش NWS می گوید:

ماموران همچنین متوجه شد یک نوجوان در خواب در خانه. نوجوان آورده شد به بخش مصاحبه پلیس اعلام کرد.

کارآگاهان هنوز در مراحل اولیه تحقیقات با توجه به انتشار اخبار.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن