پلیس: راه رفتن سگ نوبت به رویارویی مسلحانه در PSL

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:28 PM EDT مه 7 سال 2020پورت سنت. لوسی — پلیس بازداشت یک مرد

توسط ABTINNEWS در 19 اردیبهشت 1399

پورت سنت. لوسی — پلیس بازداشت یک مرد پس از آنها گفت: او یک تفنگ کسی در حالی که راه رفتن سگ خود را در یک بعد از ظهر در این هفته یک استشهاد متحده است.

عروسکی Wilchere Worrell و 70 و از سال 1900 بلوک شرق Logwood جاده در پورت سنت لوسی دستگیر شد حدود 7:30 p.m سه شنبه به اتهام تشدید حمله با سلاح مرگبار و بدون قصد به کشتن و حمل سلاح پنهان.

حادثه اتفاق افتاده در مورد 4:50 بعد از ظهر سه شنبه در نامعلومی آدرس.

بیشتر: دومینو بازی منجر به تیراندازی اقدام به قتل بازداشت و در فورت پیرس

یک مرد پلیس شناخته شده به عنوان قربانی گفت: در پورت سنت لوسی پلیس او را به وسیله نقلیه خود را که پارک شده بود سراسر از خانه خود را. هنگامی که او در آنجا او را دیدم یک مرد راه رفتن سگ خود را. مرد گفت: او دست تکان داد و گفت: "سلام."

آن مرد گفت: زمانی است که سگ واکر عنوان Worrell متوقف شد و گفت: "من آماده هستم برای شما در این زمان."

Worrell کشیده یک هفت تیر اشاره کرد و آن را در انسان که پس از آن کشید تفنگ خود را به قتل رسانده اند.

Worrell قرار داده و دور خود اسلحه گرم نگه داشته و راه رفتن سگ خود را. مردی به نام 911 گفت که او نگران بود سگ واکر خواهد رسید و شوت او استشهاد متحده است.

مرد دوربین در اطراف خانه خود را. او همچنین تصویری از این حادثه به پلیس. این ویدئو نشان می دهد Worrell جلو و تفنگ و سپس مرد تفنگ 8 ثانیه بعد.

بیشتر: جدید معاینات پزشکی رزومه شامل مواد مخدر, مرگ و میر, 'Boston Strangler'; او را آماده برای COVID-19 کار

Worrell منتشر شد جمعه از سنت لوسی زندان شهرستان در 10 ، 000 دلار اوراق قرضه یک زندان گفت: پنج شنبه.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن