بازی بخشی خود را از هم جدا ماندن: مشاوره و بینش فیزیکی فاصله

آن شده است یک ماه پس از گسترده تر در خانه بخشنامه به اثر رفت و در لس آنجلس در مارس 17, پس, و پس, توسط, سیاست ه

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

آن شده است یک ماه پس از گسترده تر در خانه بخشنامه به اثر رفت و در لس آنجلس در مارس 17, پس, و پس, توسط, سیاست های مشابه در کشورهای دیگر و کشور در سراسر جهان است.

آن را سخت است. این wreaked ویران کردن بر روی اقتصاد ما جوامع ما و حس ما احساسی خوب بودن. مردم طبعا می خواهید برای اتصال به خارج, سهم فیزیکی فضاهای زندگی را لذت بردن از با دوستان و خانواده.

ما خواسته دانیل Fessler استاد انسان شناسی و مدیر UCLA Bedari مهربانی موسسه برای کمک به باز کردن چرا فاصله فیزیکی احساس متضاد با منطق حتی در حالی که آن را نشان دهنده یکی از بزرگترین جرم اعمال محبت — آنچه دانشمندان را "نفع اجتماعی" رفتار ما شاهد به عنوان یک گونه است.

چرا آن چنان سخت به دور ماندن از مردم ما نزدیک به اجتماعی ؟

ما تکامل روانی مکانیزم اولویت بندی نزدیک روابط اجتماعی بیش از بیماری اجتناب از آنجا که این روابط خیلی مهم برای بقای اجداد ما. یکی از نتایج این است که ما دست کم گرفتن خطر سرایت بیماری است که ناشی از کسانی که ما آنها را از لحاظ احساسی ، و به عنوان یک نتیجه مردم به دیدن اقوام و دوستان نزدیک و پس از انجام آنها در معرض خطر قرار داده کسانی که آنها را دوست دارم بیشتر.

حقیقت این است که شما احتمالا حتی بیشتر خطرناک به شما عزیزان از شما به غریبه ها. هنگامی که آخرین باری که شما را در آغوش کشید یک غریبه در خیابان ؟ اگر شما در مورد مراقبت از رفاه مردم شما در مورد مراقبت و سپس دور ماندن از آنها.

چرا از آن است که بسیار سخت برای ما به طور کامل قبول است که ما ممکن است خطرناک به دیگران, حتی اگر ما احساس نمی بیمار ؟

ما تکامل مکانیسم های روانی هستند و تنها هماهنگ به صورت آشکار و نشانه های بیماری پس از آن دشوار است برای ما به درک که ما می تواند علامت رایگان و هنوز عفونی.

ما به نوعی می توانید درک کنند که در راه انتزاعی, اما آن را سخت برای ما به درک آن را در یک راه احساسی. به همین ترتیب ما تکامل مکانیسم هماهنگ به آسیب است که ملموس و فوری. آسیب است که ما می توانیم به دیگران منتقل می شود نامرئی در این وضعیت فعلی رخ می دهد و پس از یک تاخیر از روز یا هفته. من کاملا با اعتماد به نفس است که هیچ کدام از این دانشجویان بودند که مهمانی در ساحل دریا در فلوریدا در طول بهار شکستن هرگز عمدا اجرای بیش از یک فرد مسن در یک, عبور, اما آنها به طور بالقوه انجام دقیقا همان است که توسط پیمانکاری و گسترش ویروس.

چگونه ما خودمان یادآوری کنیم که دور ماندن از یکی دیگر از لحاظ جسمی است که در واقع یک بزرگ عمل محبت در حال حاضر ؟

به عنوان افراد همه ما نقشی در کاهش تاثیر این بیماری است. اما problematically اجتماعی فاصله را احساس نمی کند مانند نفع اجتماعی رفتار است. و دلیل آن را احساس نمی کند مانند نفع اجتماعی رفتار است زیرا در جهان از اجداد ما کمک به مردم دیگر و کار با هم به معنای کار چهره به چهره و جانبی توسط سمت. شما می توانید فکر می کنم به عنوان مثال در مورد چگونه به خوبی آن را احساس می کند برای کمک به یک غریبه در خیابان و یا به کار به عنوان یک تیم برای تمیز کردن سطل زباله در ساحل و یا دوباره یک مدرسه ابتدایی.

این چیزها احساس واقعا خوب درست است ؟ و دلیل این است که ما تکامل مکانیسم های روانی حساس هستند به نشانه هایی است که ما بخشی از یک نفع اجتماعی تعاونی ،

شما همچنین ممکن است فکر می کنم در مورد چگونه بزرگ آن را احساس می کند به انجام این موج با یک جمعیت بزرگ در یک رویداد ورزشی و یا به خواندن سرود ملی همراه با هزاران نفر از مردم. این چیزها عاطفی در حال حرکت است. آنها احساس بزرگ است زیرا ما حساس به وضعیت که در آن ما در حال هماهنگی اقدامات ما با کسانی که از بسیاری از مردم در اطراف ما به سوی یک هدف مشترک است.

در عین حال در زمان بحران برای بسیاری از ما اولین نفع اجتماعی عمل است که ما باید در تعامل است به دور ماندن از سایر افراد است. و معمولا اقامت دور از مردم دیگر را می توانید احساس خودخواه. بنابراین دور ماندن از افراد دیگر احساس نمی کند ما در حال کمک به هر کسی.

من همه را تشویق به فکر می کنم خلاقانه. چگونه می تواند به شما کمک کند ؟ برای مثال میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان خارج از مدرسه در حال حاضر. شما می توانید مدرس کودکان از طریق لینک ویدئو? شاید فقط خواندن یک کودک یک داستان است. بسیاری از کسب و کارهای کوچک در خطر ورشکستگی. شما می توانید خرید محصولات یا خدمات در یک فاصله کمک خواهد کرد که آنها را به شناور باقی می ماند?

یا شاید شما می تواند کمک به ارائه وعده های غذایی و یا دارو برای افراد مسن و یا کودکان که به طور معمول تکیه ناهار مدرسه و مدرسه پرستاران برای نیازهای خود را — البته انجام خود را مناسب را با توجه به تدابیر بهداشتی و اجتماعی در فاصله زمانی که شما در حال ساخت آن تحویل. فکر می کنم در خارج از جعبه. دریافت برخی از ایده های آنلاین. پیدا کردن یک راه برای کمک به افراد دیگر در حالی که هنوز بازی بخشی خود را و ماندن از هم جدا.

آنچه می تواند ما را به دیگران را تشویق به ادامه تمرین امن فاصله تا شهر و رهبران دولت آرامش دستورالعمل?

اگر شما کسی را دیدن و نادیده گرفتن اجتماعی فاصله دستورالعمل شما نیاز به تائید در بحث و گفتگو با آنها که شما را در درک که در آن ممکن است به نظر می رسد امن چرا که نه شما و نه آنها احساس بیمار در حال حاضر. اما با وجود این به این معنا نیست که هر کدام از شما نمی توانید انتقال این ویروس به دیگر و یا به شخص دیگری. چگونه ما احساس جسمی است که به سادگی نمی دقیق شاخص از اینکه ما ممکن است آسیب دیگر مردم که در نزدیکی آنها. این نوع از مکالمات, البته, شما نیاز به نگه داشتن در یک فاصله امن شش پا و یا.

در این گفتگوها آن را مفید به فکر می کنم در مورد زبان. زبان می تواند منعکس کننده اولویت ها و نیازهای خود را در حال حاضر. مردم سکه کلمات جدید در همه زمان ها. فقط فکر می کنم برای مثال: عبارات مانند "فرفره اقتصاد" "صفحه" و یا "روند" نیست چیزهایی که چند سال به عقب. من برای پیدا کردن کلمات اختصاری مفید در این زمینه است. شما می توانید گوگل ریشه دو تا از مورد علاقه های شما — حذف (وضعیت عادی همه خراب کردن) و fubar (خراب کردن فراتر از به رسمیت شناختن همه) — دو دوره است که ابداع در دیگر ناامید اضطراری بار.

ما می توانیم سکه های جدید مخفف یک کلمه جدید: PYPSA. آن را مخفف "بازی بخشی خود را از هم جدا ماندن." شما می توانید با استفاده از این کلمه به عنوان ستایش برای افرادی که در حال انجام یک کار بزرگ اجتماعی فاصله: "هی مرد راه رفتن! شما واقعا PYPSA-ing" و یادآوری افرادی که ممکن است فراموش یا که ممکن است دست کم گرفتن اهمیت اجتماعی فاصله.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن