Pier 1 Imports فروشگاه در جنسن بیچ پورت سنت لوسی باز برای بیرون رفتن از کسب و کار فروش

Catie Wegman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:13 PM EDT مه 27 سال 2020Pier 1 Imports فروشگاه در جنسن بیچ و پ

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

Pier 1 Imports فروشگاه در جنسن بیچ و پورت سنت لوسی بازگشایی برای بیرون رفتن از کسب و کار فروش اما ورو بیچ فروشگاه هنوز بازگشایی آن last hurrah.

در سراسر کشور دکور خانه های زنجیره ای را اعلام نکرده موقت بازگشایی تاریخ برای ورو بیچ اما انتشار اخبار گفت: باید آن را در ماه آینده و یا تا.

تگزاس-شرکت بر اساس اعلام مارس 19 آن را به فایل برای ورشکستگی و به طور دائم در تمام فروشگاه ها در سراسر کشور پس از به طور موقت بازگشایی آنها در مراحل گذشته برای فروش. این شرکت گفت که نمی دانم چه مدت در این فرآیند بسته خواهد اما انتظار دارد فروش به گذشته بیش از 16 هفته با توجه به انتشار اخبار.

همه چیز در جنسن بیچ و پورت سنت لوسی فروشگاه شد و تا 30% off چهارشنبه. هر دو فروشگاه های روزانه باز در ظهر و در 6 p. m. دوشنبه و 7 p. m. همه روز های دیگر. فروشگاه های محلی آدرس:

  • 10888 S.W. ایجاد کرد Parkway پورت سنت لوسی
  • 3520 n. w. فدرال بزرگراه جنسن بیچ
  • 5980 20 سنت ورو بیچ

ساکنان هنوز هم با احتیاط از خرید در عمومی به دلیل coronavirus می توانید موارد فروش آنلاین در pier1.com.

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید "درخواست هاردکور,," گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در catie.wegman@tcpalm.com یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب