PGA Tour قهرمانان دامپزشک اد Dougherty ساخت سالن از شهرت دوستان شفا از طریق بولینگ

کریگ Dolch ویژه به TCPalmمنتشر شده 6:00 PM EDT Apr 21, 2020اد Dougherty شد دیر به بازی گلف.او نمی انتخاب کنید

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

اد Dougherty شد دیر به بازی گلف.

او نمی انتخاب کنید تا ورزش تا خدمت بیش از یک سال در جنگ ویتنام در اواخر دهه 1960 جایی که او آموخته است که چگونه به ضربه یک رول کاغذ توالت با چوب بامبو به تصویب زمان — زمانی که او بازمانده انتقادات توهین آمیز است.

Dougherty — تلفظ حوض-er-tee — بازگشت به فیلادلفیا خانه و تبدیل به یک گلف باز حرفه ای در سال 1969. آن را در زمان او شش سال برای رسیدن به PGA Tour و دو دهه قبل از او موفق به کسب 1995 سپرده گارانتی گلف کلاسیک برای تبدیل شدن به قدیمی ترین برنده برای اولین بار در تاریخ tour (47).

Dougherty و همسرش کارولین, خرید خانه در زمستان در پورت سنت لوسی در سال 1992 به درستی باور بهترین روز خود را به عنوان یک گلف باز شد و جلوتر از او.

او برنده دو بار در تور PGA قهرمانان به دست آورده و بیش از $5.8 میلیون نفر است. او بازنشسته از رقابتی گلف در سال 2008 و ادامه داد: سرگرمی های خود را جمع آوری مدل قطار و اتومبیل های کلاسیک در حالی که همچنین برخورد با مسائل مربوط به سلامت از جنگ خود خدمات.

در 72 قادر به بازی گلف پس از سقوط در اواخر سال گذشته او را با یک "یخ زده" راست شانه Dougherty بود به دنبال یک راه برای فعال ماندن این زمستان. او رفت و به تماشای برخی از دوستان کاسه در استوارت کاسه. از او خواسته شد تا آن را امتحان کنید. شانه خود را قادر به رسیدگی بولینگ نه گلف.

"من تا به حال دگرگون در 55 سال پس از من در دبیرستان" Dougherty گفت. "اما من گفت:" مطمئن.'"

بحث در مورد دیر بازگشت.

مطلب: فوت و فن شات هنرمند پشت 'Divot دلقک' برنامه های cross-country دوچرخه سواری برای سازمان های خیریه محلی

Dougherty بود انجام شده کاسه در دبیرستان کسب همه افتخارات شهرستان. اما بود که بیش از نیم قرن پیش است.

خوشبختانه برای Dougherty وجود دارد یک سالن از شهرت کاسه استوارت در کاسه آن روز: استوارت ساکن نلسون "بو" برتون جونیور یک دوست معرفی Dougherty به برتون و دوستی به دنیا آمد.

"من استفاده می شود به تماشای بو در تلویزیون وقتی که من بچه بودم" Dougherty گفت. "من می دانستم که همه چیز در مورد او."

در 77 برتون است که هنوز هم یک ماشین بولینگ. او به طور معمول کاسه 300 بازی و مسخره 234 متوسط است.

"اولین بار که من با دگرگون بو, پس از یک زن و شوهر بازی ها, او گفت:, 'زمان برای جدی گرفتن,'" Dougherty گفت. "او درآمد حاصل از رول حملات بر 22 از 24 توپ. او دگرگون 300 و 280. من تا به حال هرگز دیده می شود یک 300 در تلویزیون بسیار کمتر در فرد است."

برتون نیز تحت تاثیر قرار گرفته بود با Dougherty فرم.

"اد نمی خواهم به تحمیل به من گفت:" من به شما رفتن,'" برتون گفت. "او یک ورزشکار. نبود مثل من کسی شروع از ابتدا."

برتون ساخته شده Dougherty شریک زندگی خود را در یک یا دو مرد ابتدا لیگ — بالاترین دمای معمولا زوج با کمترین متوسط و دوستی بعید است تشکیل شد.

چگونه بسیاری از بولینگ tandems ترکیب سه پیروزی در تور PGA-تحریم حوادث و 18 عنوان و دو رشته در PBA Tour?

خود سوزن تیز باقی می ماند.

زمانی که Dougherty دگرگون چشمگیر 225 بعد از اوایل مبارزات برتون بود سریع به اشاره "آن استفاده می شود به شما دو بازی به کاسه 225 هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده است."

"من فکر نمی کنم که بیش از حد خنده دار" Dougherty گفت: "اما این یک خط خوب."

بیشتر: PGA Tour منتشر شد برنامه با راه اندازی مجدد مجموعه در ماه ژوئن

برتون در تلاش است تا با تصویب در تفاوت های ظریف از بازی به Dougherty مانند نحوه واکنش به تجمع نفت در خطوط زاویه به عکس های خاص و با استفاده از مستقیم توپ برای قطعات یدکی.

Dougherty خریداری یک توپ سفید برای قطعات یدکی بلافاصله مصرف برخی از غم و اندوه خوب از خود بولینگ افراد برای خود رنگ انتخاب (اکثر پرتاب کنندگان با سیاه و سفید).

Dougherty پاسخ بود ، "چگونه می توانم به شما فکر می کنم من زندگی می کنند ؟" او گفت:. "با یک توپ سفید! این منطقه راحتی من است."

وجود شباهت بین ورزش, او می گوید.

"شما باید به تعادل شما را به تصویر شات شما رو به فکر می کنم و شما نمی تواند احمق" او گفت:. "شما نمی توانید به رول توپ در خشم است."

افسوس خود را در لیگ تعطیل در ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ترک Dougherty دوباره بدون ورزش به بازی.

او ممکن است لذت بردن از بازی بولینگ اما نه به اندازه کافی که می گویند برتون که خود را تعمیر و نگهداری چمن مرد قطع چمن خیلی کم در یک نقطه که در آن او هنوز هم می توانید با پرتاب یک توپ بولینگ است.

در علاوه بر این به زخمی خود را به شانه که او امیدوار است که بهبود می یابد در چند ماه Dougherty نیز مبتلا به لوسمی لنفوسيتی مزمن چهار سال پیش. آن را اعتقاد بر این سرطان است که از قرار گرفتن در معرض عامل نارنجی در جنگ ویتنام.

Dougherty دستخوش فیزیکی هر سه ماه به نگه داشتن لوسمی در چک. پزشکان به او گفت که این بهترین نوع لوسمی که اگر چنین چیزی.

Dougherty رو بیشتر مشاوره در پنج هفته پیش این بار از دکتر خود.

"او از من پرسید اگر من در گرفتن این (coronavirus) به طور جدی" Dougherty گفت. "او گفت:" شما سرطان خون دارید, دیابت و شما 72. شما یک نامزد نخست را از آن اگر شما ضربه با این.'"

Dougherty است که مصرف این ویروس به طور جدی. او گفت که او را ترک کرده است خانه خود را هنگامی که در آخرین پنج هفته برای خرید تخته سه لا برای سفر به فیلادلفیا در این تابستان.

"من به عنوان ترس در حال حاضر به عنوان من هر روز در ویتنام" Dougherty گفت.

او می خواهد به اطراف حداقل 10 سال دیگر.

سپس او می تواند تا چوگان سرپهن.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب