نقاشی نور در راز سابق ساحل Vero خانواده که از مجارستان | نظر

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:00 PM EDT Apr 24, 2020برای بیش از 40 سال دو نقاشی نشسته دی

توسط ABTINNEWS در 7 اردیبهشت 1399

نظر

برای بیش از 40 سال دو نقاشی نشسته دیده بر روی دیوار از یک ساحل Vero صفحه اصلی.

قومی آلمانی باپتیست خانواده آواره از نابسامانی های جنگ جهانی دوم تا به حال lugged آنها 6000 مایل از مجارستان به شیکاگو و سپس به یک خانه در Orchid جزیره است.

مونیکا ماریا Tetzlaff هرگز به بسیار به هنر احتمالا مجارستانی مناظر در این خانه متعلق به پدربزرگ و مادربزرگ او و بعد از او پدر و مادر است.

Tetzlaff بزرگ در ساحل جنوبی خانه رفت بین آن و oceanfront گشت و گذار 'N شن و ماسه متل پدر و مادر او متعلق به چند بلوک دورتر از سال 1968 تا 1982.

چه تنها فرزند مانفرد و مریم Tetzlaff هرگز می دانستم که تحریک آمیز داستان چگونه او را پدربزرگ و مادربزرگ آدام و ماریا Felder Eifert به دست آورد نقاشی.

"من یک آمریکایی به دختر تازه متولد شده ... که تخیل زنده بود با سحر و جادو و اخلاق پدر من, آلمانی, افسانه ها و همچنین داستان های کتاب مقدس مادربزرگم به من گفت:" Tetzlaff, 55, یک استاد تاریخ در دانشگاه ایندیانا جنوب خم به تازگی نوشت: در مورد در حال رشد در ورو بیچ در 1960s و 1970s. "من آلمانی صحبت کرد و از او مراقبت برای اکثریت از آن زمان با من با محبت اوما است که آلمان برای مادر بزرگ."

تنها فرزند مونیکا زندگی در متل در طول آهسته فصل و با پدربزرگ و مادربزرگ او که متل مشغول بود. او با حضور در خیابان ادوارد مدرسه قبل از رفتن به ساحل Vero دبیرستان در کلاس 10 و فارغ التحصیلی در سال 1982.

بیشتر: فورت پیرس به صرفه جویی در خانه که در آن زورا نیل Liquid درگذشت

در حالی که او گفت: او یک عالی آموزش و پرورش, عاشق خواندن بود و دوستان خوب در مدرسه خصوصی آن را بیش از حد کوچک و فاقد تنوع فرهنگی.

او به یاد می آورد که به نام نازی و دیگر قومی لکه دار کردن در کلاس سوم. بعد از آن او تا به حال یک گفتگو با یک همکلاسی که خواندن آدولف هیتلر "نبرد من" و در دفاع از پدر خود Ku Klux Klan اعتقادات.

"من احساس وحشتناک برای پسر بچه ای که پدر و مادر indoctrinating او را به برتری و مشروعیت هیتلر" Tetzlaff به من گفت روز دیگر قبل از صحبت کردن از طریق زوم در یک Yom Hashoah (موزه) سرویس معبد بث شالوم در ورو بیچ.

رفتن به VBHS نمی ارضای تمایل خود را برای یادگیری بیشتر در مورد انواع مختلف از مردم. تاریخچه برنامه درسی وجود ندارد و حتی شیرجه رفتن به جنگ او گفت:.

آن را در زمان دخول یا نام نویسی در ویلیام و مری کالج در ویرجینیا برای دیدار با مردم سفید که بیان و به همین دلیل اقدام مثبت خوب بود. او را سقوط در عشق با نوشتن آفریقایی زورا نیل Liquid نوشت که در مورد زنان قوی و روابط خود را.

Tetzlaff پیوست اجتماعی طرح های عدالت و کمک به مردم فقیر در سراسر جهان است.

او یک سال در فقر زده مدرسه ابتدایی در بروکلین نیویورک قبل از انعقاد او می تواند انجام بیشتر با مطالعه تاریخچه و سپس آموزش آن است.

بنابراین او رفت و به دانشگاه پنسیلوانیا که در آن او یک لرزنده. تصمیم او برای پیوستن به یک صلح طلب دین سازگار بود با پدرش ایستادگی در برابر کشتار در حالی که یک کودک-سرباز در آلمان است.

Tetzlaff تمرکز مطالعات خود را در تاریخ آمریکایی های آفریقایی تبار و زنان و جنبش های اجتماعی. در سال 2002 او در کتاب "پرورش, New South: Abbie هلمز کریستنسن و سیاست از نژاد و جنسيت 1852-1938," منتشر شد. این داستان از یک اصلاح طلب زندگی در تفکیک جنوبی.

در جنوب خم که در آن او با همسرش زندگی می کند و به تصویب رسید آفریقایی, دختر, هانا, Tetzlaff کمک به پیدا حقوق مدنی میراث فرهنگی مرکز. مرکز نشسته در سایت جامعه استخر ساخته شده در سال 1922 اما نه به طور کامل یکپارچه نژاد تا سال 1950.

او در ادامه به بازدید از ساحل Vero تا سال 2012 زمانی که پدرش درگذشت. در حالی که بسته بندی تا مادر خود را برای یک حرکت به ایندیانا, استاد, عمه ، خاله داستان از چه منجر به نقاشی' خرید.

"من آمار آن را مانند یک پانچ در روده است که نقاشی های زیبا ما را دوست داشت ... گرفته شد از یک یهودی صفحه اصلی" Tetzlaff نوشت.

در مارس 1944 به نازی ها اشغال مجارستان و در دو ماه گردش کشور ارسال مورد 424,000 یهودیان در اتاق های گاز در آشویتس با توجه به جهان یاد هولوکاست مرکز. در مورد 565,000 مجارستانی یهودی به قتل رسیدند در طول جنگ از جمله هزاران نفر کشته در امتداد سواحل دانوب در بوداپست و پرتاب به رودخانه.

در آن زمان Tetzlaff فرزند 13 و زندگی در شهر کوچک Tab.

"او گریه می کند وقتی که یهودیان گرفته شده دور" Tetzlaff گفت. "مادر من ، یکی دیگر از بستگان من تا به حال شناخته شده به عنوان ملایم و مهربان گفت: او را به آرام و سیلی از او."

صحنه به یاد Tetzlaff از یک تصویر کشیده شده توسط نوبل-نویسنده برنده الی ویزل در "شب." ویزل ربوده شده توسط نازی ها در سن 14 سالگی از رومانی جان سالم به در آلمانی اردوگاه های مرگ.

Tetzlaff تلاش با چگونه مادر بزرگ او بود که با حضور در یک مدرسه یهودی در زمان نقاشی. اوما که قبل از او درگذشت صحبت با Tetzlaff در مورد جنگ گفت: او فکر خدا بود مجازات یهودیان در عهد عتیق و آلمانی ها بودند ابزار است که مجازات.

"ذهن من reeled در سردرگمی و وحشت" Tetzlaff نوشت. "من محبت مادر بزرگ به نظر می رسید ... هیولا ... به این باور چنین چیزی. من متوقف پرسیدن این سوال چون من می خواستم برای رفتن در زندگی با او و دوست داشتن او."

"من مبارزه با خود من تاریخ" Tetzlaff به من گفت با اشاره او مادر خانواده به ایالات متحده آمد به عنوان آوارگان در سال 1951.

پدر او کمک کرد در قوانین خود دریافت غرامت از دولت آلمان برای گرفتن اموال خود را در مجارستان. خانواده با استفاده از درآمد حاصل از خرید املاک و مستغلات در شیکاگو و سپس ورو بیچ.

"من به این درک رسیدم که آن را نه فقط سخت کار می کنند اما امتیاز سفید اجازه داده است که خانواده من برای خرید املاک و مستغلات در ساحل سمت محل که در آن قیمت ها افزایش در ارزش های تامین مالی در بخش های بزرگ, من از رفتن به کالج و تخمگذار پایه و اساس برای من رفتن به مدرسه فارغ التحصیل," او نوشت. "امروز من یک مدافع برای مثبت ضد نژادپرستانه عمل به حق این اشتباهات."

همانطور که برای نقاشی, او می خواست برای بازگشت آنها به جامعه یهودی. در سال 2012 او به ارمغان آورد و آنها را به خاخام مایکل Birnholz در معبد بث شالوم. او پیشنهاد کرد او کمک یکی به سمت جنوب خم موزه.

نمی خواهید به دست یکی دیگر از ستون مانند این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

یکی دیگر است که در دفتر قرار داده خواهد شد در یک راهرو در نزدیکی کودکان و کلاس های درس. زمانی که جوانان بپرسید که چرا این معبد دارای یک نقاشی از برف پوشیده شده گردشگاه او به آنها بگویم Tetzlaff داستان.

"من می خواهم به اذعان اشتباه" Tetzlaff گفت: سه شنبه شب در طول خدمت از یاد.

این یک پیام قوی از یک دختر که در ساحل Vero.

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن