نظرات در مورد کیفیت زندگی در L. A. متفاوت است به شدت در سراسر نسل

ساکنان احساس کمی بهتر از سال گذشته در مورد زندگی در لس آنجلس با توجه به دانشگاه UCLA پنجم سالانه کیفیت زندگی و

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

ساکنان احساس کمی بهتر از سال گذشته در مورد زندگی در لس آنجلس با توجه به دانشگاه UCLA پنجم سالانه کیفیت زندگی و شاخص بود که انجام شده فقط به عنوان coronavirus بحران فرود در این منطقه در ماه گذشته. رتبه افزایش در تمام بخش ها به غیر از این دو به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر بهداشت و شغل و اقتصاد است.

به طور کلی کیفیت زندگی رتبه رز از 56 تا 58 (در مقیاس 10 به 100) در این نظر سنجی منتشر شد مارس 23 توسط UCLA Luskin دانشکده امور عمومی است. پاسخ های متنوع به طور چشمگیری با سن و درآمد خانوار ، این بررسی در محل مارس 18 و 26 که همزمان با اجرای دقیق اجتماعی فاصله اقدامات در شهرستان و دولت است.

"این افزایش اندک در شهرستان دستياران رضایت ممکن است بیشتر از یک انعکاس از سال گذشته به کیفیت زندگی از این واقعیت جدید است که با ما تمام شده است زندگی برای شش هفته" گفت: Zev Yaroslavsky, مدیر لس آنجلس ابتکار در UCLA Luskin. "پس از آن, ما شده اند در قلمرو ناشناخته که ما قادر خواهد بود برای اندازه گیری بهتر در ماه های آینده."

شروع COVID-19 بحران ممکن است کمک به افزایش شدید چقدر مهم سلامت به پاسخ دهندگان که در مقایسه با نظرسنجی های دیگر دسته ها. شصت و پنج درصد گفت: سلامت از اهمیت بالا در رتبه کیفیت زندگی 8% افزایش بیش 2019 بررسی. این بود که در دوم در اهمیت تنها به هزینه-از-زندگی دسته است که برجسته ترین رده از کیفیت زندگی شاخص یا QLI از زمان آغاز آن در سال 2016.

یک گفتن غذای آماده از این سال را بررسی رو به رشد نسل و اقتصادی تقسیم در میان ساکنان شهرستان. پاسخ دهندگان خواسته شد که آیا لس آنجلس یک محل که در آن افرادی که سخت کار می توانید جلوتر. در حالی که 41 درصد پاسخ بله اکثریت 55% گفت: هیچ. که چشم انداز بدبین برگزار شد 64 درصد از کسانی که بین سنین 18 و 39 و 62 درصد از کسانی که زندگی در خانواده های با درآمد سالانه کمتر از $60,000.

مسکن و این ترس از بی خانمانی نیز باقی می ماند اولویت مسائل برای ساکنان شهرستان. وقتی پرسید که آیا آنها نگران از دست دادن خانه خود و تبدیل شدن به بی خانمان به عنوان یک نتیجه 31 درصد از پاسخ دهندگان جواب داد: بله افزایش 9 درصد بیش از سال گذشته است. سی و نه درصد از کسانی که بین سنین 18 و 39 و 48 درصد از کسانی که با درآمد کمتر از $60,000 گفت: آنها نگران بودند.

"این تصور که نزدیک به 2 از 3 جوانتر و کم درآمد حقوق بگیران به طور فزاینده ای بر این باورند که در حوزه اقتصادی به بن بست رسیده است و بسیاری از مشکلات پیدا کردن در نظر سنجی ما," Yaroslavsky گفت. "هنگامی که نزدیک به 4 از 10 جوان و از لحاظ اقتصادی تاکید کرد Angelenos رفتن به رختخواب هر شب نگرانی در مورد تبدیل شدن به بی خانمان, ما همه کاهش یافته است. این یک مشکل روند که همچنان به طاعون جامعه ما است."

این QLI یک پروژه مشترک از UCLA Luskin لس آنجلس ابتکار و کالیفرنیا بنیاد. محققان از یک مقطع از لس آنجلس ساکنان برای رای دادن به کیفیت زندگی خود را در نه دسته و 40 زیر شاخه ها. نتایج کامل منتشر شده 23 آوریل به عنوان بخشی از دانشگاه UCLA Luskin اجلاس است که برگزار می شود عملا در این سال به دلیل ادامه بحران بهداشتی.

عنوان قبلی در سال 2020 QLI دسته بندی fell به سه ردیف مجزا از نظر پاسخ دهندگان سطح رضایت: یک ردیف پایین از جمله هزینه زندگی (45) آموزش و پرورش (50) و حمل و نقل و ترافیک (53); یک لایه میانی از جمله محیط زیست (58), مشاغل و اقتصاد (59) و امنیت عمومی (64); و یک ردیف بالا از جمله مراقبت های بهداشتی (69), نژاد, روابط (71) و محله با کیفیت (71).

به طور کلی رضایت از کیفیت زندگی گل رز در تمام گروه های سنی در سال 2020 بررسی. کسانی که در سن 40 تا 49 همسان index را میانگین نمره 58 اما کسانی که در سن 39 و جوان به یک امتیاز از 54. کسانی که بالاتر از 50 به 61 امتیاز افزایش قابل توجهی بیش از سال گذشته است. قدیمی تر از پاسخ دهندگان به طور کلی راضی تر با امنیت مالی خود در دوران بازنشستگی در حالی که جوانتر ساکنان امنیت کمتری دارند و بیشتر نگران است.

دیگر یافته های کلیدی

  • نتایج حاصل از سوال به طور مستقیم مربوط به کروناویروس منتشر شد علنا در مارس 8. ساکنان شهرستان ابراز نگرانی بالا بیش از این ویروس را تاثیر بر سلامت (79%) و اقتصادی وضعیت (82%). علاوه بر 61 درصد به محلی مقامات بهداشت عمومی نمرات بالا خود را برای پاسخ به همه گیردر مقایسه با 39 درصد برای مقامات فدرال.
  • تقریبا دو سوم از افراد مورد مطالعه (63 درصد) به نفع ساخت و ساز مسکن در محله های خود را برای کمک به انتقال مردم از بی خانمانی, تا زمانی که مسکن شامل دسترسی به پزشکی و خدمات اجتماعی است و در امنیت سایت.
  • شصت و دو درصد از افراد مورد بررسی به حال مطلوب نظر شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti. اکثریت پاسخ دهندگان (53%) تا به حال مطلوب نظر لس آنجلس کلانتر اما کمتر از یک سوم (31 درصد) مطلوب مشاهده کلانتر الکس بیانوبا در حالی که 34 درصد گفت: آنها تا به حال هیچ نظر و 13 درصد تا به حال هرگز شنیده بیانوبا.
  • تقریبا 4 در 5 پاسخ دهندگان (79%) ابراز رضايت از روابط در شهرستان و این به شدت نظر مثبت منعکس شد در تمام گروه های جمعیتی در نظر سنجی: Latinos (80%), سفیده (81%) اسیایی (77%) و آمریکایی های آفریقایی تبار (77%).

"یک سال از در حال حاضر ما خواهد بود زندگی در یک جهان متفاوت است" Yaroslavsky گفت. "در گذشته لس آنجلس در مواجهه و غلبه بر چالش های بزرگ, اما ما در حال حاضر در میان یک بحران ما می تواند هرگز تصور است. در سال آینده, ما قطعا می دانیم بیشتر در مورد وسعت منطقه ما انعطاف پذیری است."

2020 UCLA Luskin کیفیت زندگی شاخص بر اساس مصاحبه با یک نمونه تصادفی از 1,503 ساکنان شهرستان انجام شده در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی با یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2.5%. این QLI آماده شد با همکاری پژوهش افکار عمومی شرکت Fairbank, mls australia, Maullin متز & Associates.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن