نظر: NFL ارتباط برای تام بردی خلیج تمپا Bucs منعکس شده در پنج نخست-زمان بازی

جارت بل ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:00 PM EDT آوریل 8 سال 2020بروس Arians صدا تقریبا مثل NFL طرفدارا

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

بروس Arians صدا تقریبا مثل NFL طرفداران در سراسر زمین در پنجشنبه شب و زمانی که لیگ خود را اعلام کرد 2020 برنامه و یا پیش بینی شده در برنامه با توجه به ابهامات به بیماری همه گیر کوروناویروس – شامل پنج نخست-زمان بازی برای خود Tampa Bay Buccaneers.

بسیار پمپ توسط چشم انداز.

پنج نخست-زمان بازی برای حق رای دادن است که نه برنده بازی حذفی در 18 سال ؟

هیچ تعجب بزرگ. این TB12 عامل در اعتیاد به مواد مخدره و پیش بینی به عنوان تام بردی ساخته شده است که این حرکت بزرگ از میهن پرستان جدید انگلستان. و همه چشم ها (یا بسیاری از میلیون ها نفر چشم) خواهد بود.

"من آن را دوست دارم" Arians بوکانیرز مربی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی پنج شنبه شب. "من فکر می کنم آن را بزرگ برای گروه ما که دسته ای از شور و هیجان. شما احساس می کنید آن را از اول بازی. من مطمئن هستم که بچه های ما در حال حاضر صحبت کردن در مورد آن است. رول بیایید."

بیشتر: NFL schedule نسخه برندگان بازندگان: چه کسی نشسته ،

بیشتر: 10 جذاب ترین بازی ها در سال 2020 NFL فصل به طور منظم

این Bucs هستند سال گذشته کلیولند براونز این تیم است که حتی با اختلال مجبور گیر دستگیر کرده اند جمعی فانتزی از طرفداران فوتبال به عنوان داستان خیلی خوب به چشم پوشی است.

آیا بردی در 42 هنوز هم به اندازه کافی فشرده در بازوی خود را? خواهد Arians مش خود راهکار فلسفه با بردی مهارت ؟ وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی برای عبور هر دو استار رسیور, مایک ایوانز و کریس گادوین? را غارت Gronkowski پس از یک سال در بازنشستگی هنوز هم تسلط?

می گویند آنچه شما می خواهید در مورد Bucs شانس در یک رقابتی NFC جنوبی مسابقه که تا زمانی که ثابت کرده در غیر این صورت خواهد بود رهبری New Orleans Saints. اما با شروع فصل-افتتاحیه مرحله نهایی مسابقات در نیواورلئان در سپتامبر. 13 این است برای رفتن به سرگرم کننده به تماشای.

اگر ظاهر یک فصل است که نشان می دهد این کشور در جاده به بازیابی از وحشت از Covid-19 واقعیت است.

اگر NFL schedule-سازندگان تایید آنچه که ما در حال حاضر می دانم: Bucs مرتبط هستند دوباره.

Tampa Bay نشده است در NFL نقشه مانند این پس مربی Chucky پرسه می زدند حاشیه در Raymond James ورزشگاه. و در حال حاضر شما نمی توانید تعداد Bucs از این امکان به عنوان اولین تیم NFL میزبان یک سوپر باول در خانه خود را حفاری.

فقط برای ثبت در Bucs هرگز تا به حال پنج نخست-زمان tilts روی تخته سنگ است که اگر این چیزی که نمایشنامه را با توجه به طرح رخ خواهد داد در هفت هفته پنجره در اکتبر و نوامبر است.

اما این فقط یک اندازه گیری از بردی اثر است.

از لحظه ای که در ماه مارس زمانی که آن را آشکار بردی خواهد پیوستن به Bucs در دو سال 50 میلیون دلار قرارداد Bucs بلیط فصل شد همیلتون ، و برای یک تیم که فصل گذشته در رتبه پایین دهم در NFL به عنوان یک جاده جاذبه Bucs به طور ناگهانی یک جاده جاذبه است.

اضافه کردن افزایش درآمد جانبی از حمایت های مالی ورزشگاه علامت سوئیت خرید و فروش و مانند آن تولید خواهد شد – احتمالا بیشتر از آن در سال آینده با فرض ما در طرف دیگر از این بیماری همه گیر معمولی با مدل های کسب و کار سالم و دست نخورده – و بردی پیش بینی خط پایین برای خانواده گلیزر که مالک Bucs فوق العاده ای خواهد بود.

"من فکر می کنم این بهترین سرمایه گذاری از سال" ورزشی کسب و کار متخصص اندرو برانت سابق Green Bay Packers اجرایی می نویسد که به صورت مصور و می آموزد در ویلانووا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، "بیش از دو سال است که ارزش دارایی برای Buccaneers رشد خواهد کرد به مراتب بیش از 50 میلیون دلار."

این Bucs رتبه 27 در NFL برای حق رای ارزش در سال 2019 با توجه به فوربس در $2.2 میلیارد دلار (دالاس کابوی ها در 5.5 میلیارد بيشترين ارزش حق رای دادن برای 13 سال متوالی). آن دشوار خواهد بود برای Bucs یا هر تیم ورزشی به تحقق بخشیدن به رشد قابل توجهی در سال 2020 با توجه به شرایط بحران, اما دید مجموعه آنها را به پول نقد در در بردی عامل.

به عنوان مشاور ورزشی مارک Ganis قرار داده و آن را "مثل یک B-12 شات در بازو برای Bucs و برای NFL."

Ganis رئیس جمهور Sportscorp, Ltd. گفت که بردی حرکت به Bucs به جای بیشتر تیم محبوب (the 49ers شد این باورند میان امکانات) خوب است برای لیگ به دلیل آن کمک می کند تا برای سرپا نگه داشتن یک منکوب حق رای دادن.

البته بردی اعتیاد به مواد مخدره است و حتی بهتر است اگر آن را منجر به پیروزی به اندازه کافی برای نگه داشتن Bucs مربوطه در NFL جدول رده بندی پس از یک 7-9 در سال 2019 به پایان برسد.

که در آن Arians به چالش کشیده است به نوبه خود اعتیاد به مواد مخدره به سحر و جادو. پس از شروع با یک "مجازی" offseason برنامه به دلیل NFL امکانات بسته با توجه به همه گیر او بدیهی است که مشتاق به دریافت بازیکنان خود را به عقب به داخل ساختمان با آجیل و پیچ و مهره کسب و کار از اعتیاد به مواد مخدره که همراه با شش سوپر باول حلقه که بردی برنده با میهن پرستان.

"او فوق العاده" Arians گفت: از بردی. "او یکی از آن دسته از بچه ها که در آن او می تواند به اندازه کافی دریافت نمی. آن را فقط یک ماده از تلاش برای یادگیری اصول اولیه. او را با آنچه ما انجام می دهیم و ما با آنچه او می کند. ما همکاری کنند. من نمی توانم صبر کنید برای رسیدن به اتاق جلسه با او. هست که فقط شما می توانید بر روی کامپیوتر است."

معلوم نیست دقیقا چه زمانی پیشرفت خواهد کرد برای بقیه NFL offseason, آموزش کمپ و به فصل به طور منظم. Arians گفت: این یادداشت که کمیسر راجر Goodell فرستاده شنبه که دقیق پروتکل برای فاز اول بازگشایی ستاد مفید بود.

فراتر از آن که او متوجه می شود بیشتر تنظیم خواهد آمد – و شاید حتی با برنامه لیگ فقط پرده برداری کرد.

"که هر سال ما باید آماده به تنظیمات" Arians گفت. "این که آیا آن را آسیب و یا یک طوفان دیوانه چیزهایی اتفاق می افتد. این فقط یکی دیگر از کسانی که همه چیز. ما در مقابله با آن است."

حداقل Bucs می توانید ببینید چه چیزی می تواند جلوتر: بردی را برای اولین بار در برابر پرستاران در Superdome برای پرکار matchup از ضبط-تنظیم quarterbacks که چاله ها او را در برابر Drew Brees.

از سمت راست دروازه بردی و Bucs را دریافت یکی از سخت ترین ترکیب هیرو از این فصل است.

"من آن را دوست دارم" Arians گفت. "این یک بازی بزرگ است. شما می خواهم به بازی چند بازی قبل از اینکه شما به یکی که اما ما آن را."

به خصوص در این سال است. و با NFL ویژه درخشان در Bucs مانند قبل از هرگز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن