تنها یک COVID-19 مورد به تاریخ در Publix در ساحل گنجینه

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:29 PM EDT Apr 23, 2020مارتین کانتی — دو هفته پس از Publix تا

توسط ABTINNEWS در 5 اردیبهشت 1399

مارتین کانتی — دو هفته پس از Publix تایید یک کارمند در یک نخل شهرستان فروشگاه تست مثبت برای COVID-19 رسمی گزارش روز شنبه آن باقی مانده است تنها مورد در حدود 30 فروشگاه های شناخته شده در مارتین سنت لوسی و رودخانه هند شهرستانهای استان است.

ماریا Brous مدیر ارتباطات در Publix تایید مارس 8 که دیپلم که با این نسخهها کار در Publix در 2750 S.W. مارتین فراز بلوار. در پالم سیتی آزمایش مثبت برای COVID-19. او کاهش یافته است می گویند زمانی که Publix مقامات آگاه شد از نتایج آزمون و کاهش یافته است می گویند که آیا Publix فعالانه اطلاع مشتریان.

از بعد از ظهر پنجشنبه که Publix باقی مانده است تنها یکی از حدود 30 شناخته شده Publix فروشگاه در گنج ساحل که در آن یک کارمند آزمایش مثبت با توجه به اطلاعات از Brous.

بیشتر: COVID-19 گرفتگی گنج ساحل املاک و مستغلات در بازار, آینده نامشخص

Publix مقامات تایید خواهد شد آزمون در صورت ارائه یک فروشگاه شماره یا آدرس به عنوان مخالف در یک منطقه جغرافیایی مانند یک شهرستان یا شهرستان.

در جنوب غربی فلوریدا کارکنان در 10 Publix فروشگاه در لی شهرستان باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

کیسی Staheli یک Walmart سخنگوی کاهش یافته است از طریق ایمیل به می گویند که آیا هر گنج ساحل خارج کارگران آزمایش مثبت است.

Publix مقامات گرفته اند تعدادی از مراحل را برای حفاظت از مشتریان و کارکنان از COVID-19 از جمله اضافه کردن پلکسی گلاس سپر در ثبت و تغییر فروشگاه ساعت به زمان اضافی برای بیشتر ضد عفونی اقدامات و قفسه های انبار.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن