یکی مرده و دیگری به طور جدی زخمی در سنت لوسی County, تصادف دوشنبه شب, FHP می گوید

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهانتشار: 10:42 AM EDT Jun 25, 2020ST. لوسی شهرستان — یک زن مرده است و یک

توسط ABTINNEWS در 5 تیر 1399

ST. لوسی شهرستان — یک زن مرده است و یک 21 ساله فورت پیرس مرد است که به طور جدی مجروح شده و پس از سدان نوسان کردن نارنجی خیابان و آمار دو درخت شب چهارشنبه.

فلوریدا گشت بزرگراه سربازان در پاسخ به پارکینگ Elpex گودیر در 6101 نارنجی خیابان حدود 7:45 p. m. به گفته سخنگوی گشت بزرگراه سرهنگ Yanko ریس. کسب و کار است که در شرق بزرگراه میان ایالتی-95 تبادل و غرب از جنوب جنکینز جاده ها است.

بیشتر: آن را داغ: دماهای بالاتر از نرمال را برای اواخر ماه ژوئن در Treasure Coast, هواشناسان می گویند

اولیه سقوط تحقیقات مشخص سدان — رانده شده توسط این زن که نام و سن آن را منتشر نکرده اند — در حال حرکت بود "در نرخ بالا از سرعت و بافندگی در سراسر داخل و خارج از خطوط" نارنجی خیابان, همچنین شناخته شده به عنوان دولت جاده 68, ریس گفت.

زن پس از آن از دست کنترل خودرو و نوسان کردن جاده برای اولین بار در هدف قرار دادن یک نرده و پس از برخورد با درختان با توجه به گشت بزرگراه را گزارش. خودرو را به توقف آمد مواجهه با غرب در نمای پارکینگ.

بیشتر: شنبه روابط رکورد داغترین ژوئن 23 برای ورو بیچ آب و هوا خدمات ملی می گوید

زن منتقل شد به Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای و قلب موسسه در فورت پیرس که در آن او بود و بعد مرده ریس گفت.

مرد صدمات شده بودند به عنوان "جدی" در این گزارش اما آسیب دیدگی او وضعیت و نام شد در دسترس نیست, پنج شنبه صبح.

تحقیقات در حال انجام ریس گفت.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224. برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن