Oakes مزارع شکایت لی مدرسه منطقه بیش از لغو قرارداد پس از مدیر عامل نظرات در مورد COVID-19 Black Lives Matter

فیل فرناندز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:01 PM EDT Jul 9, 2020Oakes مزارع ظ فدرال کت و شلوار شنبه در برابر Lee

توسط ABTINNEWS در 20 تیر 1399

Oakes مزارع ظ فدرال کت و شلوار شنبه در برابر Lee County school district که تا به حال ریخته شده آن معامله چند میلیون دلاری با این شرکت پس از مدیر عامل قتل قربانی به نام جورج فلوید "ننگین حرفه ای جنایتکار است."

الفی Oakes نیز اعلام کرده بود که COVID-19 و سیاه زندگی مهم جنبش "مضر." پس از آن مدرسه منطقه "قطع روابط" با Oakes و شرکت خود را که تا به حال ارائه شده است محصولات برای دانش آموزان مانند میوه و سبزیجات تازه.

این منطقه در سه سال قرارداد با ناپل بر اساس تامین کننده بود و سالانه تجدید گزینه برای ادامه خدمات از طریق 2024. خدمات در طول سال اول این قرارداد از ماه جولای تا ژوئن 2018 2019 شد برآورد هزینه $4.9 میلیون, با توجه به هیئت مدیره مدرسه اسناد و مدارک.

جزئیات: Lee County school district قدم دور از Oakes مزارع پس از مدیر عامل رسانه های اجتماعی پست

پوشش مرتبط: Collier, Lee مدارس صورت واکنش پس از Oakes مزارع مدیر عامل پست

از مقاله نویس برنت چاق شدن: Oakes وکلا به عنوان پرسش از آزادی بیان قراردادهای دولتی بوجود می آیند

پوشش مرتبط: حامیان و منتقدان الفی Oakes صورت خاموش در downpour در میان سیاه و سفید زندگی می کند تجمع ماده

پوشش مرتبط: Black Lives Matter معترضان و حامیان الفی Oakes و Oakes مزارع در ایممکلی

"فسخ قرارداد انجام شد و در اقدامی تلافی جویانه در برابر الفی Oakes و شرکت خود Oakes مزارع برای سخنرانی خود را در مورد مسائل عمومی نگرانی" با توجه به کت و شلوار بود که دستکاری شده توسط ناپل وکیل استیون Bracci.

Oakes که به دنبال 50 میلیون دلار خسارت کرد و گفت: این یک متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان است.

"آنها را به طور غیر قانونی لغو قرارداد بر اساس یک دیدگاه است که من ساخته شده است که به وضوح دیدگاه تبعیض" Oakes گفت. "علاوه بر این که این قرارداد نقض شده است."

بیشتر شبیه به این: Oakes مزارع دانه به جدول مالک می گوید: او زیر فرماندار سفارش در میان COVID-19

به علاوه: 'بسیار غیر مسئولانه": Oakes' Facebook پست در ذغال سنگ کمیساریای COVID-19 خبرنامه تساوی انتقاد

مقامات منطقه گفت: در ماه ژوئن قرارداد می تواند شکسته شود "در هر زمان و به هر دلیلی" و مقابله با Oakes مزارع شامل یک مرجع به هیئت مدیره مدرسه سیاست 6.071 می دهد که سرپرست حق لغو قرارداد باید یک وضعیت بوجود می آیند که "آنقدر جدی و قانع کننده به عنوان تاثیر اعتبار" از فروشنده.

منطقه مدرسه نیست, پاسخ به پنج دست کت و شلوار. "با توجه به انتظار دادخواهی ما با احترام به کاهش دهید" گفت: منطقه سخنگوی راب Spicker.

هیئت مدیره مدرسه صندلی مری فیشر نیز خواهد نظر نیست.

Oakes نیز پرونده جداگانه شکایت با وزارت فلوریدا اجرای قانون متهم مدرسه مقامات منطقه از نقض آفتاب قانون باز جلسه قوانین.

این FDLE بررسی Oakes شکایت دارد اما به هیچ جریان تحقیقات گفت: جسیکا کری آژانس اطلاعات عمومی افسر.

Oakes گفت: این تصمیم به خاتمه به نظر می رسد که ساخته شده توسط یک مدیر بدون یک رای از هیئت مدیره مدرسه به او گفت: این قرارداد نیاز دارد.

اعضای هیئت مدیره مدرسه گفته اند قرارداد شکسته شد در یک حرکت توسط سرپرست گرگ Adkins و کارکنان خود را که به هر عضو هیئت مدیره مدرسه.

"اگر آنها را به شکستن قانون, آنها در حال رفتن به باید پاسخگو" گفت: Oakes است که صریح خود را در مورد حمایت از رئیس جمهور تهمت و استخدام 2,600 کارگران است. "آنها عمل بر اساس یک اقلیت کوچک از مردم در این مکان که بالا و پایین پریدن."

یک طومار خواستار Lee منطقه مدرسه خود را پایان معاملات با Oakes منتشر شده در وب سایت change.org و تا به حال بیش از 15000 e-امضا.

"من چوب این پیام است که من ساخته شده است که در Facebook پست کاملا" گفت: Oakes, 52, که نشان داد که او تا به حال هرگز شده است به نام یک نژادپرست تا ماه گذشته. "یکی از چیزهایی که من می خواهم به می گویند یقین است که برخی از بهترین دوستان آفریقایی-آمریکایی است."

قبل از به ترین جنجال های اخیر با هیئت مدیره مدرسه بود به اتفاق آرا حمایت قرارداد با Oakes.

"ما یک کار شگفت انگیز بود. در پنج سال گذشته ما تا به حال یک رکورد بی عیب و نقص," او گفت:. "ما هیچ دلیلی برای این باور است که با این کار است که ما انجام داده ایم که ما نمی خواهد که این چیزی که برای 20 سال آینده."

پاملا McCabe و مایکل براون از اخبار مطبوعات کمک به این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن