نه در این زمان": چرا لی شهرستان در نظر نمی ماسک نیاز

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:58 PM EDT Jul 14, 2020دولت های محلی در لی شهرستان باید یک تقسیم

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

دولت های محلی در لی شهرستان باید یک تقسیم رکورد اینکه مردم باید ملزم به پوشیدن ماسک در به حداقل رساندن چشم انداز سهوا گسترش کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.

دو جوامع کیپ کرال و شهر فورت مایرز گفت: هیچ. دو جوامع Sanibel و فورت مایرز, ساحل, باید گفت بله.

ذغال سنگ شهرستان را رد کرد و پیشنهاد نیاز به ماسک بود اما بازبینی این موضوع در جلسه روز سه شنبه.

تصمیم گیری نمی شد به آسانی به عنوان افراد مذهبی و فلسفی دلایل عدم تمایل دولت به زور آنها را به پوشیدن ماسک استدلال با صدای بلند در برابر اجباری ماسک.

Lee County گرفته هیچ موقعیت و کمیسیون و مقامات شهرستان می گویند بعید است که آنها بحث خواهد شد پس از آن هیئت مدیره شش هفته تعطیلات است.

"در این زمان" کمیسر سیسیل Pendergrass روز سه شنبه گفت.

ماسک بحث سوخت فوران: "من احساس خطر می کنند!' ویروسی انفجار در فورت مایرز Costco هزینه های مرد شغل خود را

رئیس آن برایان Hamman, دارای آزمایش مثبت برای این ویروس و محدود فعالیت های خود را در خارج از کیپ کرال صفحه اصلی.

آنچه در مورد مدرسه؟: سوال کردم در مورد روز اول مدرسه ؟ ما باید پاسخ.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: Lee County کمیسر برایان Hamman تست مثبت برای COVID-19

"برایان عینک ماسک را تکان داد و یک دست و یا نزدیک کسی پنج دقیقه" گفت: Pendergrass.

"ما در حال صحبت کردن در مورد آن" Pendergrass گفت.

پس از ستیز جلسات عمومی در مقابل دیگر انتخاب تخته لی مدیران هستند که نشان می دهد اجباری, ماسک پیشنهاد شود تا در یک جلسه عمومی.

"شهرستانها باید تمام آن گرفته شده است. آنها را به حال نسبتا خوب روند. احتمالا وجود دارد به عنوان بسیاری از مردم با آن مخالف هستند و در حمایت از آن شاید حتی بیشتر" شهرستان مدیر راجر Desjarlais گفت.

در دیگر اخبار: نزدیک به نیمی از فلوریدا ويژه حداقل 90% کامل

شما ممکن است علاقه مند در خواندن: مرد ویروسی در فورت مایرز Costco تصویری دفاع خود را پس از انفجار در طول ماسک صورت استدلال

"من نمی خواهد به نفع حتی داشتن بحث چرا که اگر آن را به تصویب آن است که به سادگی قابل اجرا نیست," او گفت:. "من فکر نمی کنم ما می خواهید ما اجرای قانون اجرای کد به اختصاص داده شده به عنوان ماسک ، من شنیده ام مردم می گویند " آیا اجرای آن است که یک بیانیه بسیار قوی.

"خوب است که می شود انتخابی اجرای قانون است. چه بعدی ؟ که می شود می گویند در اینجا قوانین ما در حال رفتن به اجرای?" او گفت:.

Desjarlais با اشاره به پونتا گوردا که در آن کد اجرای افسران می توانید با نوشتن کد نقض شکست را به پوشیدن ماسک.

"اگر یک کد اجرای افسر می خواهد به کسی استناد -- که آنها می توانند در پونتا گوردا — یک فرد است و نه مجبور به دادن نام خود و یا آدرس زیرا آنها در حال اجرای قانون" او گفت:.

بیشتر شبیه به این: فورت مایرز آرا در در دستور ماسک پس از خشن 5 ساعت 'سیرک' جلسه

نیز وجود دارد یک سوال که آیا یکی است ایستاده در سایز های مورد نیاز خاک.

وقتی فورت مایرز رد اتخاذ یک نیاز است که ماسک بود اجباری برخی از گله و شکایت که مرز شهرستان در برخی از نقاط به عنوان دندانه دار به عنوان یک jack-o'-lantern لبخند — آن را دشوار است به دانستن این که آیا یک است که در شهر و یا در unincorporated Lee County است.

حتی با نیم دوجین گنجانیده شده شهرداری بسیاری از شهرستان حدود 77 درصد از زمین است unincorporated شهرستان است.

Desjarlais یکی دیگر از موضوع را با اضافه کردن اجباری ماسک نیاز به بار حقوق از دست رفته انزوا و داشتن گزینه های محدود برای فعالیت های در طول زمان.

"در بسیاری از سرخوردگی. دانشمندان علوم اجتماعی بسیار روشن ما نمی نیاز به هر گونه استرس بیشتر بر مردم" Desjarlais گفت. "من فقط نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که اگر ما شروع به وادار کردن مردم به پوشیدن ماسک در یک شهرستان این اندازه ما در حال رفتن برای پایان دادن به, در نهایت تعداد زیادی از اجرای قانون مشکلات است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن