نه ماه پس از طوفان دوریان گنج ساحل داوطلبان ادامه به کمک باهاما

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 3, 2020دوشنبه مشخص شده نه ماه س

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

دوشنبه مشخص شده نه ماه سالگرد قوی ترین طوفان به ریزش زمین در شمال غربی باهاما و داوطلبان در امتداد ساحل گنجینه همچنان به کمک به بازسازی جزیره های زنجیره ای.

طوفان دوریان با مته سوراخ کردن در Marsh Harbour, باهاما سپتامبر. 1 با gusts باد شکوه در 200 مایل در ساعت و طوفان موج رو به افزایش بالاتر از 12 فوت است. فرار یک تماس از طوفان گنج ساحل داوطلبان به سرعت پیمود به اقدام تنها چند روز بعد.

نه ماه بعد کار خود را هنوز هم در راه است.

جوانی در یک ماموریت یک سرویس مبتنی بر وزارت در ورو بیچ حال برنامه ریزی یک هفته دو سفر به مارش هاربر 30 ژوئن به ارائه منابع برای Bahamians که از خانه های خود در طوفان گفت: این گروه مدیر ریچارد Schlitt.

وزارت گروه کار کرده است در کنار همه دست و دل Smart Response بین المللی و سازمان های غیر انتفاعی با داوطلبان از 144 کشور جهان است. اما در میان جهانی coronavirus همه گیر غیر انتفاعی به حالت تعلیق عملیات به Marsh Harbour, با توجه به سازمان است.

بین ماه های مارس و مه جوانی در یک ماموریت تلاش متوقف بین المللی غیر انتفاعی مکث آن پاسخ Schlitt گفت.

اما در سه هفته محلی داوطلب گروه قصد دارد برای بازگشت به Abaco سلیمان و تکمیل بازسازی هر کودک شمارش یک مدرسه برای نیازهای ویژه دانش آموزان Schlitt گفت.

"هدف ما این است که به مدرسه رفتن سپتامبر" Schlitt گفت. "همه خیابان ها پاک می شوند و بسیاری از باقی مانده حذف شده است اما اکثر مردم در حال پراکنده در سراسر جهان در حال انتظار برای مسکن."

بیشتر: زندگی پس از دوریان: Bahamians نجات مارش هاربر با کمک محلی و بین المللی داوطلبان

'هنوز کار زیادی برای انجام'

Schlitt گفت: وزارت, گروه خواهد بود "د-mucking" — از بین بردن آلودگی کپک و قالب از خانه ها و مدارس در مارش هاربر. آنها نیز جمع آوری خدمه به جای تیغه عایق و فریم به مدرسه نیازهای ویژه.

"وجود دارد هنوز کار زیادی برای انجام" Schlitt گفت. "مسکن است که هنوز هم یک مشکل ما باید برای مقابله با, و تا زمانی که وجود دارد بیشتر مسکن اکثر خانواده ها نمی تواند آن را به عقب است."

Schlitt گفت: سقف هر کودک شمارش کامل نیست اما چند تن از معلمان بازگشت به خانه های خود را در مارش هاربر.

با بازگشایی فروشگاه های مواد غذایی محلی این جزیره به دست آورد برخی از حس ثبات Schlitt گفت. یک سرویس کشتی که شاتل Bahamians به و از جزایر مختلف است دوباره باز امکانات شغلی ،

همه دست و دل به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت به مارش هاربر تا سپتامبر به طوری که محلی وزارت است انجام آنچه آنها می تواند به حفظ کمک های آینده Schlitt گفت.

"با هر اونس از انرژی ما را ترک کرده اند بیش از ما در حال کمک به مدارس دیگر در منطقه" Schlitt گفت.

یک جوانی در یک ماموریت حمل و نقل کانتینر که شامل ساخت لوازم و تجهیزات آشپزخانه در حال حمل جمعه از فورت Lauderdale توسط ایالات Abaco شرکت حمل و نقل Schlitt گفت.

این سازمان نیاز به ژنراتور و ساختمان ابزار. آنها همچنین درخواست دوچرخه کمکهای مالی به طوری Bahamians می توانید سفر در سراسر Marsh Harbour Schlitt گفت.

بیشتر: 2020 طوفان هوا پیش بینی 'بالاتر از حد نرمال' فصل را با 2 تا 4 عمده طوفان

مردم هنوز هم می تواند زنده ماندن'

مبلغ, پروازهای بین المللی, یک فورت پیرس غیر انتفاعی پرواز در اطراف 750,000 پوند از کمک به باهاما پس از طوفان دوریان محصل سپتامبر. 1 گفت: این گروه مطالب استراتژیست J. J. Lain.

این سازمان مستقر در 3170 Airman رانندگی در فورت پیرس بسیج در زمان بحران به کمک و ماموریت کار به طور مستقیم به کشورهای لادن با تراژدی و ارائه کمک های اولیه در سراسر کارائیب در هر روز است.

مبلغ پروازهای بین المللی عمل از دو سوله در ساحل گنجینه فرودگاه بین المللی و کسب و کار پارک که در آن دو توربین-صفحه DC-3 هواپیما پرواز هفتگی به هائیتی و جمهوری دومینیکن به توزیع کمک های, با توجه به سازمان است.

در ماه ژانویه این سازمان پرواز از پنج پرواز به باهاما توزیع کمک های اولیه و حمل و نقل آواره Bahamians, Lain گفت. اما در حال حاضر که خطوط هوایی تجاری مانند باهاما از سر پرواز ساکنان می توانند با سفر به این جزیره خود را.

این سازمان آخرین "عمده عرضه قطره" به جزایر که عمدتا شامل لوازم مدرسه بود در اواسط ماه فوریه Lain گفت. آنها کمک به تامین کمک به سازمان هایی مانند ارتش رستگاری و فریپورت کلیسای انجیل.

در میان محدودیت های مسافرتی birthed توسط COVID-19 pandemic, Missionary, پروازهای بین المللی را متوقف هفتگی خود پرواز به باهاما Lain گفت. اما این گروه می ایستد در-این-آماده برای هر یک از ماموریت خود وابسته است که ممکن است نیاز به استفاده از یکی از هواپیماهای خود برای حمل بار است.

"اگر یک تیم می خواست به پایین و کار و استفاده از خدمات ما می توانید آنها را تصویب" Lain گفت. "حمل و نقل است که هنوز هم در حال حرکت است اما این مردم هستند که برگزار می شود. این فقط بستگی دارد که (COVID-19) دیوار پایین می رود که می تواند در آمده."

مبلغ پرواز بین المللی رئیس جمهور جو Karabensh است دوستان فقط در خارج از Abaco جزایر Lain گفت. او قصد دارد به زودی بازدید.

"شرایط زندگی نیست آنچه که آنها استفاده می شود اما مردم هنوز هم می تواند زنده ماندن" Lain گفت. "ما فوق العاده سپاسگزار برای جامعه بزرگ پاسخ. ما می دانیم که ما نمی توانیم آن را انجام دهد بدون آن که پاسخ به این."

چگونه برای کمک به

  • اگر شما می خواهم برای اهدای لوازم و یا پول به جوانی در یک ماموریت تماس با مدیر ریچارد Schlitt در 772-321-6442
  • مبلغ, پروازهای بین المللی, میزبانی, مجازی ضیافت جمعه و مردم را دعوت به شرکت در. اطلاعات بیشتر در مورد این ضیافت می توان در یافت http://missionaryflights.org

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن