نیک Lindheim بر سلامت روان به عنوان او در ادامه PGA تور سفر

کریگ Dolch ویژه به TCPalmمنتشر شده 1:53 PM EDT Jun 16, 2020نیک Lindheim تقریبا بازی نمی کند در هفته گذشته Korn

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

نیک Lindheim تقریبا بازی نمی کند در هفته گذشته Korn کشتی چالش در پونته ودرا بیچ به دلیل درد آرنج راست.

این آسان نیست برای نوسان یک باشگاه گلف با یک دست.

اما یک رژیم Motrin یخ و استراحت کردم ماهواره ساحل اقامت برای اولین بار توپ را روی گوه از رنگ است ولی البته در TPC Sawgrass و استعداد خود را در زمان بیش از وجود دارد. Lindheim اخراج نهایی-دور 66 – نمره کم در روز یکشنبه به پایان برده برای چهارم در اولین شروع خود را از گلف بود تعطیل سه ماه پیش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"در روز سه شنبه من 90 درصد مطمئنم که من که قرار بود به بازی" Lindheim گفت. "من بازی نمی کند به خوبی برای شروع اما من birdied سه تن از چهار حفره های جمعه. آن را کامل 180 در آخر هفته."

Lindheim شده است برخورد با مزمن التهاب تاندون در آرنج راست را برای چندین سال یک نتیجه از بازی های تکراری ، این آسیب که در آن او می توانید ببینید تورم و احساس ناراحتی است.

این خطرات نامرئی در داخل خود بدن است که نگرانی او بیشتر است. Lindheim دوشنبه نشان داد او تا به حال دو وحشت حملات سال گذشته یک در طول یک دور در KFT دیگر در طول یک عمل دور با یک دوست.

او به سختی تنفس و احساس قلبی خود را که قرار بود به ضرب و شتم راه خود را از قفسه سینه خود را.

"من نمی دانم آنچه در آن بود" Lindheim گفت. "من نمی دانم تفاوت بین مرگ و اضطراب."

تمایز مهم را به مطمئن شوید.

Lindheim می آید در سراسر به عنوان یک خنک کالیفرنیا (او متولد شد و در میشن ویجو) که چیزی بیش از حلق آویز کردن با خانواده اش در ساحل. یک شخص بالغ در اواخر که سه سال پیش شد قدیمی ترین rookie (32) در تور PGA نه خیلی زیاد به نظر می رسد به زحمت Lindheim.

"آخرین فرد بر روی زمین به یک حمله وحشت و عصبی خواهد بود نیک. او را چنین گذاشته پشت مرد گفت:" PGA حرفه ای راب کورکوران که نقش بسیاری از گلف با Lindheim در گنج ساحل. "اما او می خواهد به خوبی انجام دهد و او را بسیار رقابتی است. بسیاری از گلف بازان می تواند مربوط. او قرار می دهد مقدار زیادی از فشار بر روی خود است."

از آرشیو: نیک Lindheim می توانست اسکیت بورد در حال حاضر او در ایالات متحده باز

یک آندوسکوپی معاینه پس از یکی از حملات هراس نشان داد Lindheim تا به حال التهاب در قفسه سینه خود را. اما این فقط یک نشانه است.

است وجود دارد یک درمان ؟

یک گلف باز حرفه ای است برای ضعف قلب نیست. بد رانندگی یک حرف-بیرون زدن توپ یا یک روانی اشتباه می تواند تفاوت بین یک دیدار و دیگری ناامید کننده هفته. شما همیشه به نگه داشتن شغل خود را. اضافه کردن دو جوان بچه ها به ترکیب و فشار افزایش می یابد مانند درجه حرارت در تابستان.

"من می دانم که من بسیار خوش شانس و خوش شانس به انجام آنچه که من دوست دارم انجام, و آن را برای زندگی" Lindheim گفت. "شما بسیار هیجان زده در مورد بازی گلف, اما آن را در نهایت تبدیل به یک کار.

"در تور PGA شما برای تغییر زندگی پول هر هفته. آن را می سازد بر شما. من احترام زیادی برای بچه ها که فقط بیرون رفتن و بازی گلف و نگران نباشید در مورد پول است."

Lindheim به دست آورده تقریبا 1.8 میلیون دلار در عمده تورهای پس از تبدیل حرفه ای در سال 2006. این کمک می کند تا همسرش, Gracie, وکیل است بنابراین وجود یک درآمد ثابت است.

Lindheim دیدم یک روانشناس سعی کنید برای جلوگیری از آینده حملات هراس. آن را به عنوان ساده به عنوان در نظر گرفتن یک دارو است. این تلاش نیست به نگرانی در مورد چیزی است که نگرانی های شما.

"او به من گفت شما نگران در مورد چیزی که اتفاق افتاده است," Lindheim گفت. "اضطراب نگرانی در مورد آینده. افسردگی است که نگرانی در مورد گذشته است."

بیشتر: بازگشت PGA Tour به ارمغان می آورد گلف را درخشان ترین ستاره

پس از صرف سه فصل گذشته در تور PGA Lindheim یکی از این بازیکنان به احتمال زیاد تحت تاثیر تصمیم اخیر نه اجازه بالا Korn تور کشتی بازیکنان ارتقاء پس از این سال است. این تغییر به دو سال سیستم ساخته شده بود به دلیل تعداد مسابقات لغو شد با این بیماری همه گیر.

این تغییر ممکن است در واقع یک برکت و رحمت برای Lindheim چون او نمی باید برای زندگی و مرگ در هر چرخش.

"این حوادث بیشتر شما کمتر استرس وجود دارد که برای هر رویداد" او گفت:. "در آن طول می کشد استرس به دور از هر شات."

در 35, Lindheim می داند که او را از ورود به پشت نه از کار حرفه ای خود را. او خود را به یاد او گاهی اوقات نیاز به متوقف کردن و بوی برمودا.

"هدف من این است برای رفتن به لذت بردن از سال آینده و نیم چون من قطعا نمی خواهید به نشستن در یک دفتر" Lindheim گفت. "گاهی اوقات هنگامی که شما چیزی شما را درک نمی کنند که چگونه خوش شانس شما هستند. بنابراین بسیاری از بچه ها را به خود پای چپ به سمت من."

Lindheim بر KFT لیست پول بهبود یافته و به 43 بعد از روز یکشنبه عملکرد قوی. او ساخته شده یک سفر سریع خانه به دیدار خانواده قبل از رفتن به سنت آگوستین برای این هفته مسابقات است.

فقط یک هفته دیگر در دفتر کار خود.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن