Newsom تشریح معیارهای برای بلند کردن پناهگاه در خانه سفارش می گوید: زمانی مورد بررسی قرار خواهد شد در دو هفته

گابریل کانن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:47 PM EDT May 14, 2020رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد

توسط ABTINNEWS در 27 فروردین 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد در روز سه شنبه شش شاخص های کلیدی او و تیم او در حال تماشای برای تعیین چگونگی و زمانی که به بلند ایالت اجتماعی فاصله سفارش شده است که در جای خود از مارس 19.

در حالی که او نمی دهد یک تاریخ خاص به او گفت تیم خود را ارزیابی مجدد جدول زمانی در دو هفته آینده. تعداد تایید COVID-19 نفر در کالیفرنیا در حال حاضر در 22,431 شروع به آهسته سیگنالینگ دولت است که با موفقیت مسطح منحنی. هنوز هم که از صبح روز سه شنبه بیش از 730 نفر کشته شده اند از عوارض مربوط به این ویروس در کالیفرنیا است. Newsom همچنین گفت: 3,015 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری با 1,177 در Icu در جمعه متوسط قطره از روز قبل.

"ما حرکت از خروش به سرکوب" Newsom, گفت:, و اضافه کرد که مقامات دیدن یک نور در انتهای تونل. اما او هشدار داد این است که "شاید سخت ترین و چالش برانگیز فاز از همه" و تاکید کرد که "این فاز است که در آن علم که در آن بهداشت عمومی و نه سیاسی باید راهنمای."

کالیفرنیا شش شاخص برای اصلاح اقامت در خانه ترتیب عبارتند از:

  • توانایی برای نظارت و حفاظت از جوامع ما از طریق تست, تماس, ردیابی, جداسازی و حمایت از کسانی که مثبت هستند و یا در معرض;
  • توانایی برای جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض خطر شدید COVID-19;
  • توانایی بیمارستان و سیستم های سلامت برای رسیدگی به موج;
  • توانایی برای توسعه درمان برای پاسخگویی به تقاضای;
  • توانایی برای کسب و کار مدارس و مراکز مراقبت از کودکان به حمایت فیزیکی فاصله; و
  • توانایی برای تعیین زمانی که به reinstitute اقدامات خاصی مانند stay-at-home سفارشات در صورت لزوم.

Newsom پیش بینی برنامه جمعه صبح های که در کالیفرنیا در حال حرکت است به جلو در هماهنگی با آن West Coast همسایگان واشنگتن و اورگان است. این استراتژی است که بخشی از یک "چشم انداز مشترک" بین سه متحده Newsom گفت: مراکز علم و اطلاعات و بهداشت عمومی جلوتر از فشار سیاسی به اقتصاد را زمزمه دوباره.

"COVID-19 را دنبال نمی کند دولت و یا مرزهای ملی," Newsom, واشنگتن, رژیم صهیونیستی. جی Inslee و رژیم صهیونیستی است. کیت براون واشنگتن گفت: در مشترک بیانیه ای صادر دوشنبه. "آن را به هر سطح از دولت, کار با هم و یک تصویر کامل از آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است."

این مدل به شرح زیر جداگانه تلاش های مشترک در حال شکل گرفتن بین هفت متحده در سواحل شرق از جمله نیویورک است که سخت ترین ضربه توسط ویروس.

بیشتر: کالیفرنیا می تواند دولت را در سخت ترین ضربه از نظر مالی توسط coronavirus. است که آن را آماده است ؟

بیشتر: ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

این بیماری همه گیر است مخربی اثر اقتصادی در دولت, در نتیجه از توقف ناگهانی از کسب و کار به طور معمول در سراسر کشور است.

تاریخی تعداد مدعیان بیکاری واصل شده اند در کالیفرنیا صعودی گذشته 1 میلیون در اوایل ماه آوریل. پیش بینی های فعلی از Newsom دولت نشان می دهد نرخ بیکاری می تواند بالای پرونده های تعیین شده در سال 2009 در طول رکود بزرگ که نزدیک به 13 درصد از نیروی کار ندارد کار می کنند.

دولت همچنین می ایستد به از دست دادن حدود 54.5 میلیارد دلار در هزینه های سفر در پایان سال بر اساس پیش بینی ها از اداره گردشگری, بازدید, کالیفرنیا.

اما مقامات در حال تلاش برای حمله به یک مشکل تعادل بین نرم شدن تاثیر اقتصادی و حصول اطمینان از پیشرفت در مهار گسترش coronavirus همچنان ادامه دارد. هزینه های دولتی سلامت و اقتصاد می تواند بدتر اگر فاصله سفارشات در حال برداشته قبل از موعد مقرر. Newsom تاکید کرد که این تصمیم به بازگشایی خواهد شد ساخته شده با دقت و بر اساس تنها بر سلامت و علم داده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد هدف در فرمانداران

اعلام West Coast برنامه می آید به عنوان رئیس جمهور تهمت طول می کشد هدف در کشور فرمانداران به tweeting دوشنبه که او تا به صلاحدید بیش از زمانی که برای بازگشایی هر دو ایالت ها و دولت فدرال ادعا به طور گسترده ای در رد قانون اساسی توسط محققان است.

رئیس جمهور تکرار ادعای در یک نشست خبری دوشنبه شب گفت که "رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس" و خود را "اقتدار کل است."

اظهارات مشخص شده یک تغییر شدید در تن از مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای هفته بوده است و تاکید کرد که مسئولیت آماده سازی و پاسخ به همه گیر نهفته است تا حد زیادی با رهبران دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال برای به اشتراک گذاشتن برنامه های خود را برای بازگشایی اقتصاد است اما مونتاژ جدید نیروی کار آزمایشی به نام "افتتاح کشور ما شورای." کاخ سفید هنوز به می گویند که نشسته در شورای امنیت, اما, Fox News منتشر شد لیستی در روز دوشنبه نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر دخترش, Ivanka Trump, تجارت, وزیر ویلبر راس کشاورزی, وزیر سانی پوردو و حمل و نقل وزیر ایلین چائو به احتمال زیاد درگیر.

نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به خبرنگاران گفت: او را سرپیچی رئیس جمهور دستور گفت: اگر برای بازگشایی دولت قبل از او فکر می کند آن را بی خطر است.

"رئیس جمهور اساسا اعلام کرد و خود را پادشاه مغلوب ساختن پیشی جستن, راست?" کومو گفت: در MSNBC را صبح و جو نشان می دهد. "و آنچه را که آزار دهنده دولت فدرال به عقب و جلو پدران بنیانگذار ما رفت و از طریق او فقط نادیده گرفته است."

Newsom که خجالتی در مورد به چالش کشیدن رئیس جمهور در گذشته گفت: در این هفته که او را از ادامه همکاری با دولت فدرال است. اما کالیفرنیا شد و در حال حاضر تا حد زیادی اقدام به خود را دارد.

صحبت کردن در MSNBC در مارس 7, فرماندار با اشاره به کالیفرنیا به عنوان یک "دولت-ملت" عبارت او پس روشن شد استفاده می شود به نشان می دهد یک "حس مقیاس و دامنه."

هنوز روشن کالیفرنیا خواهد forge رو به جلو خود را با طرح و محلی تعیین حدود زمانی و چگونه دولت را بازگشایی شده است. حتی دولت را دید گفت: خواهد بود "متوجه شدم در سطح محلی است."

به عنوان دولت حرکت به مرحله بعدی و گام به سمت بهبود وی با تاکید بر اهمیت پاسخگويی فردی. مردم انتظار می رود برای پوشش چهره خود را در مکان های خود را منزوی اگر آنها در معرض ویروس و دولت می تواند اضافه کردن اجرای اضافی به قرنطینه الزامات Newsom گفت: بدون تشریح آنچه که اجرای اضافی ممکن است به دنبال دارد.

حتی پس از سفارشات در حال برداشته, زندگی نیست به احتمال زیاد برای جستن به عقب بلافاصله.

"وجود دارد هیچ سوئیچ نور در اینجا او گفت:" تشبیه شیفت به یک دیمر است که ضامن و عقب در درجه چگونه محدود حرکات خواهد بود. "این است که ناقص علم" Newsom اضافه شده است. "بحث ما در مورد چه چیزی جدید عادی خواهد شد مانند نگاه — عادی آن را نمی خواهد."

گابریل کانن است که در کالیفرنیا خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما می توانید به او برسد در gcanon@gannett.com و یا در توییتر @GabrielleCanon.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب