Newsom انتظار 7 میلیارد دلار در ویروس صرف

آدم پرتو آسوشیتد پرس انتشار: 10:00 AM EDT Apr 17, 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی اس

توسط ABTINNEWS در 30 فروردین 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom انتظار به صرف تا 7 میلیارد دلار در این سال مبارزه با کروناویروس و اقتصادی و اختلال در آن به راه انداخته است به عنوان بودجه دولت کارشناسان هشدار قانونگذاران در روز پنج شنبه به آماده شدن برای از دست دادن درآمد شبیه به رکود اقتصادی ،

خبر رسید پنج شنبه به عنوان قانونگذاران ایالتی برگزار می شود اولین نظارت شنوایی بیش از 2 میلیارد دلار Newsom در حال حاضر صرف بازجویی مقامات دولت در مورد نزدیک به 1 میلیارد دلار قرارداد با چینی متعلق به شرکت برای ارائه به 200 میلیون ماسک در هر ماه.

قانونگذاران از هر دو حزب سیاسی ناراحت شدند دولت هنوز به انتشار جزئیات قرارداد با دولت جمهوری خواه ایالت جیم نیلسن گفت که او با اعتماد به نفس ماسک همیشه می رسند.

"ما فقط می تواند پرتاب کردن یک امید کاذب به مردم," او گفت:.

تینا کاری معاون مدیر دفتر فرماندار از خدمات اورژانس گفت: وجود تقاضای بسیار زیاد برای این ماسک مقامات دولتی می ترسند خود را عرضه می تواند مختل شود اگر آنها آزادی بیش از حد بسیاری از جزئیات.

"ما قصد داریم به ارائه است که زمانی که ما اطمینان داد که عرضه می گذرد به ورود و با الزامات ما چهارم" کاری گفت.

Coronavirus' گسترش در کالیفرنیا بوده است نه به عنوان ویرانگر به مقامات بهداشت عمومی بود و می ترسید با رشد در کاهش بستری شدن در بیمارستان به عنوان دولت شده است تحت اقامت اجباری در خانه سفارش برای نزدیک به یک ماه است که بسته شده است و مدارس غیر ضروری کسب و کار. هنوز Newsom هشدار داد اوایل این هفته است که این ویروس ثابت حضور خواهد به احتمال زیاد همچنان به اخلال در زندگی عمومی به خوبی به تابستان و فراتر از آن.

آمار بیکاری را منعکس coronavirus محدودیت در دسترس نخواهد بود تا در ماه آینده. اما قانونی تحلیلگر گابریل Petek گفت: تعداد افرادی که زمینه برای مزایای بیکاری — بیش از 2.7 میلیون از شنبه — نشان می دهد بین 12% و 15% از کالیفرنیا باید شغل خود را از دست.

"سرعت زیان کار است که ما از دیدن ناشی از توقف ناگهانی فعالیت های اقتصادی آن را روشن اقتصاد وارد رکود و احتمالا بسیار شدید یکی," او گفت:, و اضافه کرد که تجربه می تواند شبیه به رکود بزرگ دهه پیش است و قوه مقننه باید آماده برای یک "بسیار قابل توجهی" کاهش در درآمد.

7 میلیارد دلار Newsom قصد دارد به صرف نیست و شامل سایر هزینه های افزایش یافته برای چیزهایی مانند پزشکی و دیگر شبکه امنیت اجتماعی برنامه هایی که آسیب دیده اند و ویروس. تا کنون پول Newsom صرف آمد از اورژانس صندوق ذخیره و 1 میلیارد دلار دولت قوه مقننه به او داد درست قبل از آنها احتمالا در مارس 16.

Vivek Viswanathan رئیس معاون بودجه در کالیفرنیا وزارت مالیه گفت: آنها انتظار دارند که دولت فدرال به بازپرداخت تا 75 ٪ از دولت coronavirus صرف به دلیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه بزرگ اعلام شده است.

"این بی سابقه است وضعیت" Viswanathan گفت.

معلوم نیست چه Newsom می خواهد این پول را صرف. Viswanathan گفت: دولت می توانست جزئیات بیشتر زمانی که آن را به روز رسانی بودجه خود را پیشنهاد از ماه آینده.

اکثر نمایندگان مجلس در بودجه ویژه فرعی شرکت از طریق ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه در یک جلسه که آزمایش محدودیت های تکنولوژیکی از بحث های عمومی در عصر اجتماعی فاصله.

فقط دو سناتور با حضور شنوایی در فرد برگزار شد در کمیته اتاق در دولت و کنگره. سنا بودجه و مالی بررسی رئیس کمیته هالی میچل عینک ماسک و انجام دادرسی با یک بسته دستمال مرطوب ضد عفونی کننده در کنار او.

این جلسه با تاخیر نزدیک به یک ساعت به این دلیل که آمریکا و سایت سقوط کرد که بیش از 10 ، 000 نفر را فراتر از آنچه که مقامات دولتی انتظار می رود به حال سعی کردم به شنیدن. بیش از 30 نفر ارائه شده و نظر عمومی بر روی تلفن.

این اولین قانونی شنوایی پس از قانونگذاران احتمالا در تاریخ 16 مارس به دلیل coronavirus اعتقاد بر این بود که برای اولین بار برنامه ریزی کار توقف در کنگره آمریکا در 158 سال است.

کالیفرنیا بیش از 27,600 موارد تایید شده و بیش از 950 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن