جدید معاینات پزشکی رزومه شامل مواد مخدر, مرگ و میر, 'Boston Strangler'; او را آماده برای COVID-19 کار

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:30 PM EDT مه 1 سال 2020در روز "کوئینسی, M. E.," با بازی جک K

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

در روز "کوئینسی, M. E.," با بازی جک Klugman به عنوان یک معاینه پزشکی در لس آنجلس بود "CSI" از دوران است.

این برنامه تلویزیونی که با عرضه در سال 1976 تا به حال یک تاثیر بزرگ در پاتریشیا Aronica.

"من دیدم نشان می دهد و پدر من یک دکتر پزشکی ... من گفت:" من می خواهم به انجام این کار, و او گفت:, 'OK'" Aronica گفت. "من فکر نمی کنم من تا کنون منحرف در آنچه که من می خواستم برای انجام پس از کلاس سوم."

Aronica, 52, است, با توجه به کمر در منطقه 19 دفتر معاینات پزشکی در فورت پیرس با خروج از راجر Mittleman, 72 که به گنج ساحل در سال 2000 پس از تصدی در شهرستان میامی-Dade. Mittleman آخرین روز پنج شنبه.

"کالبد شکافی همواره برای من جالب است که شما در حال تلاش برای درک بیماری های بدن و چگونه آنها بر بافت" Mittleman گفت. "برخورد با خانواده ها است که معمولا یک تجربه بسیار خوب است که در آنها معمولا بیشتر سپاسگزار نسبت به کسی که گوش دادن به آنها را بر روی تلفن صحبت کردن با آنها و به آنها بگویید که چگونه و چرایی چگونه عزیزان خود درگذشت."

بیشتر: کلانتر کن ریمل '100 درصد اعتماد به نفس' 15 ساله است کسی که به کشته شدن 18 سال

Aronica بومی اسکرانتون پنسیلوانیا می رسد پس از تقریبا 18 سال به عنوان دستیار معاینات پزشکی در دفتر رئیس معاینات پزشکی در بالتیمور ،

"من شیفته فقط بدن ... و بدانند چگونه این بیماری ها گرد هم می آیند و تولید مرگ" Aronica گفت.

Aronica گفت: مریلند تحت پوشش دفتر کل دولت است. آن را متفاوت از محلی دفتر معاینات پزشکی که مسئول مارتین سنت لوسی رودخانه هند و اوکیچوبی شهرستانهای استان است.

"هر چیزی که اتفاق افتاده است در هر نقطه در مریلند بدن خواهد بود و حمل و نقل به یک محل مرکزی و پس از آن ما خواهد انجام کالبد شکافی از وجود دارد," او گفت:.

او گفت: وجود بیش از یک دوجین دیگر از محققین پزشکی در بالتیمور و آنها به طور متوسط در حدود 14 مورد در روز است. او گفت: آنها مشغول به کار در 4000 تا 6000 نفر در سال در دفتر.

"فقط هر نوع مورد آنها می تواند قتل ... ما پوشش کل کشور و مرگ و میر" Aronica گفت.

دیگر محققین پزشکی در فورت پیرس دفتر آدرین Sauder و رامان Baldzizhar.

Aronica گفت: او لذت می برد برقراری ارتباط با خانواده ها برای توضیح آنچه اتفاق افتاده به عزیزان خود و پاسخ دادن به سوالات. او همچنین دوست دارد و او گفت که او می خواهم برای قرار دادن آن را به استفاده از اینجا.

"من عاشق پزشکی قانونی پس از من جوان" Aronica گفت.

بیشتر: 24-سال-مرد زندانی پس از حادثه تیراندازی در پورت سنت لوسی

در طول Mittleman زمان او اشاره کرد بسط در اضافه کردن تجهیزات از قبیل کولرهای به عنوان جمعیت افزایش یافته است.

"هنگامی که من برای اولین بار آغاز شده در اینجا ما تا به حال یک جدول و تنها می تواند انجام یک بدن در یک زمان," او گفت:.

Mittleman اشاره به افزایش مرگ و میر مواد مخدر ویژه مرتبط با فنتانيل بسیار قوی, مصنوعی, مواد مخدر که اجرای قانون مقامات گفته اند که می تواند مخلوط با هروئین.

"پلیس رفتن بر روی صحنه; آنها فکر می کنم آن را هروئین و تاریخی آنها گفت: آن را هروئین و من معتقدم که افرادی که در حال مصرف آن فکر می کنم آن را هروئین" Mittleman گفت. "اما آن را فنتانيل و ... آنها فقط تزریق سم خالص."

این مواد مخدر بحران چیزی است که با آن Aronica آشنا است او از سال در مریلند است.

در مریلند در سال 2018 تقریبا 90 درصد از مواد مخدر مصرف بیش از حد درگیر مرگ و میر مواد مخدر با توجه به drugabuse.gov

موثر تر از کوئینسی?

Aronica هفت-صفحه رزومه به احتمال زیاد به مراتب موثر تر از Klugman داستانی کوئنسی.

وجود اسناد و مدارک آموزش گواهینامه علمی قرار ملاقات, جوایز, آموزش, خدمات, دولت, قرار ملاقات ها و نشریات.

آخرین ورود نشان می دهد او در یک تیم در سال 2001 که که باقی مانده از آلبرت DeSalvo به اعتراف "Boston Strangler" که کشته شد در زندان در سال 1973.

Aronica گفت: او پرسید که آیا او خواهد بود علاقه مند در کمک به یک دوم کالبد شکافی و آن را نیز به جمع آوری DNA.

یک مورد Aronica اشاره کرد از مریلند درگیر کریستین Jarrett, 34 که رفت از دست رفته در سال 1991 با توجه به Aronica و سوابق. در سال 2012 اسکلتی باقی مانده بودند مدفون در بتن تحت ریختن در Jarrett صفحه اصلی. Jarrett شوهر در زمان دستگیر شد و Aronica لذت می برد که بخشی از تیم در این مورد.

"کار با انسان شناس کار با اجرای قانون کار با دادستان در این مورد واقعا مهم بود به بحث در مورد همه آن چیزهایی که می توانست اتفاق افتاده است که ما ممکن است قادر به بگویید که فقط از skeletonized باقی مانده است," او گفت:.

با COVID-19 گیر Aronica گفت او آماده است به "انتخاب کنید تا سمت راست که در آن (Mittleman) سمت چپ خاموش است."

"من فکر می کنم اطلاعاتی که به من داده شده توسط دکتر Mittleman و کارکنان در اینجا بوده است و مقدار زیادی از چیزهایی که آنها در حال حاضر انجام می شود" Aronica گفت. "آنها به انجام چنین کار بزرگی را ایجاد آنچه که باید انجام شود."

او گفت: در توافق با دولت و معاینات پزشکی کمیسیون آنها با دست زدن به همه گواهی مرگ برای هر COVID-19 موارد است.

"اگر مرگ شما در بیمارستان از COVID-19 ما در حال بررسی تمام این موارد در پرونده های پزشکی و امضای آنها را حتی اگر آنها در حال طبیعی," او گفت:.

او گفت: آنها در حال بررسی سوابق برای دیدن چگونه COVID-19 بخشی از مرگ و اشاره کرد این است که یک مسئله بهداشت عمومی در این نقطه است.

اکثر موارد در حال انجام از راه دور — امضای گواهی مرگ — تا بدن لزوما باید برای آمدن به دفتر او گفت:.

او گفت: آنها در تماس با وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, اغلب, اما وجود دارد نه قطعی جلسه برنامه.

'آن را به چیز دیگری راجر'

Mittleman درگیر شده است در حال کار بر روی برخی از گنج ساحل با مشخصات بالا حوادثی مانند سال 2001 چهارگانه قتل توسط Alberto Serrano در یک بیمارستان روانی در پورت سنت لوسی و 2006 تیراندازی slayings از اسکبدو خانواده همراه فلوریدا شاهراه در سنت لوسی شهرستان است.

"شما در واقع می تواند نوع نگاه در سوراخ گلوله به نوع مانند یک تصویری از آنچه اتفاق افتاده است به عنوان آنها در حال حرکت در مورد بدن شلیک در آنها" Mittleman گفت: از اسکبدو مورد که شامل مرگ و میر کودکان سنین 3 و 4 و پدر و مادر خود را.

Mittleman اظهار داشت: در سال 2019 مرگ و میر در شهرستان پالم از جفری Kirsch و همسرش, نانسی, هر دو 62. آنها در اثر عوارض ناشی از هپاتیت A. مرگ آنها اولین کسانی بودند که در شیوع هپاتیت موارد در این منطقه است.

"بود که واقعا قابل توجه چیزی که ما نمی دانیم به چه فکر کنم تا ما رو هپاتیت نمایش پشت" Mittleman گفت. "ما فکر می کردند که از همه نوع از عجیب و غریب بیماری است."

بیشتر: دو مرد مرده در تصادف در I-95 در شهرستان مارتین

Mittleman گفت که او نیز انجام کالبد شکافی بر روی جیمی Ryce, 9, که ناپدید شد در سال 1995 و بعد از آن پیدا شد, تجاوز و قتل. پسر نام بخشی از یک دولت قانون فراهم می کند که به صورت غیر ارادی تعهد مدنی از خشونت جنسی مجرم پس از آزادی از زندان است.

کل مورد حجم کار در دفتر معاینات پزشکی است trended تا در طول سال. در سال گذشته وجود دارد 988 موارد هنوز وجود دارد در بیش از 1000 مورد در هر یک از سه سال قبل است که با توجه به سوابق ارائه شده توسط دفتر. در سال 2010 وجود دارد 809 موارد و در سال 2005 این تعداد 754 سوابق نشان می دهد.

"این است که من 41 سال و بعد از مدتی بدن شیپور خاموشی شما را بر روی شانه ام و می گوید:" خوب پس از 11,600 کالبد شکافی آن را به چیز دیگری, راجر,'" Mittleman گفت.

Aronica دارای دو دختر و دو سگ کمیل و Cosette. او لذت می برد شنا و امیدوار به بازگشت به دوچرخه سواری.

"من همیشه می خواستم به چیزی گرم است. من نه سرد فرد," او گفت:. "من و زندگی در مناطقی که برف و یخ در همه زمان ها, بنابراین من واقعا می خواستم برای رفتن به جنوب."

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن