'جدید' ایالت فلوریدا در لیگ جمهور دیده نشده اما بسیاری اتفاق می افتد در minor league ballparks

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:57 PM EDT 28 مه سال 2020هشت ماه به جدید خود را از ایالت فل

توسط ABTINNEWS در 9 خرداد 1399

نظر

هشت ماه به جدید خود را از ایالت فلوریدا در لیگ نقش تری رینولدز هنوز دیده نشده و اولین بازی بیس بال به عنوان لیگ جمهور.

با تشکر از COVID-19 آن می تواند در حالی که طولانی تر است.

بسیاری دیگر اگر یک دانشگاه سان فرانسیسکو ورزشی استاد امور مالی در نظر است بر روی علامت.

"آن بوده است بسیار متفاوت از آنچه که من انتظار می رود" گفت: رینولدز, 67, مدیر کل ورو بیچ داجرز در اوایل 1980s که انتخاب شد به ایالت فلوریدا در لیگ Hall of Fame در سال 2010. "در ماه آوریل شروع من به طور کامل انتظار می رود در بازی در هر ballpark را در لیگ است."

رینولدز وارد در فلوریدا در سال 1979 به عنوان مدیر کل برای شهر ساحلی دایتونای Astros. یک سال بعد او به ساحل Vero برای کمک به شروع داجرز' minor تیم لیگ.

بیش از 30 سال پس از ترک نانامی به بازی در داخلی و بین المللی توسعه بازیکن برای داجرز و Cincinnati Reds, رینولدز در ورو بیچ.

دفتر خود را در لیگ اصلی بیس بال است Jackie Robinson, مرکز آموزش پس از Dodgertown پیچیده او موفق شده است به طور موقت بسته شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

لیگ در انتظار نگه داشته تا مدتی پس از MLB و بازیکنان خود را تعیین اینکه آیا و/یا چگونه به بازی بازی های این سال است.

بنابراین رینولدز که استفاده می شود به صرف حدود 75 درصد از وقت خود را در سفر برای تماشای بازی ها گیر کرده است در صفحه اصلی در حال اجرا لیگ جلسات از طریق زوم و ابتلا به پایان بیس بال کره ای سازمان ها در ESPN.

"از لیگ نظر ما فقط صبر کنید و ببینید" رینولدز گفت: با استناد به بحث در این لیگ سطح. "این سخت است بدون بازی.

"شما نوع از رفتن هم بزنید ، من مطمئن هستم که من مثل هر کس دیگری نمی توانم صبر کنید برای شروع کارها و رفتن به ورزشگاه."

رینولدز گفت: minor league مقامات احساس به همان شیوه. برخی از بدست خلاق است.

در پنساکولا جنوبی در لیگ آبی Wahoos را نشان می دهد "منجمد دوم" شنبه شب پس از آتش بازی. این تیم امضا ایده این بود که با استفاده از Airbnb اجاره به آن ورزشگاه و محل باشگاه وانجمن کامل با دسترسی منحصر به فرد برای 10 نفر برای 1500 $در یک شب. موجود شب به فروش می رسد از طریق ژوئن.

ضمن تیم مالک و PGA ستاره Bubba Watson طراحی یک دیسک گلف در ورزشگاه طرفداران آمد برای لذت بردن از.

در رینولدز' لیگ دیتونا Tortugas جمعه گذشته جذب 800 به 900 نفر به تماشای جکی رابینسون biopic "42" در اسم ورزشگاه. از آن جایی که رابینسون شکست بیس رنگ مانع 17 مارس 1946, بازی, برای, مونترال, Royals, بروکلین داجرز' top جزئی تیم لیگ.

داجرز به حال ایمنی در ذهن رابینسون افتتاحیه بازی ها از جمله خود برای اولین بار در تیم جدید تسهیلات آموزشی در ورو بیچ در سال 1948. هفته گذشته فیلم شب در زمان مقدار زیادی از برنامه ریزی ایمنی هم گفت: Austin Scher این Tortugas' دستیار مدیر کل.

"این بسیار قابل توجه" Scher گفت: چگونه کارکنان طراحی شده و به فروش می رسد 10-توسط-10 فوت مربع برای چهار نفر در $20 و 10-توسط-20 فوت مناطق برای هشت نفر در $40 — 10-پا گسترده ای گردشگاهها در میان است. بلیط فروخته شده آنلاین.

بیشتر چه cashless امتیازی می ایستد خدمت وعده های غذایی بسته بندی شده در حالی که طرفداران منتظر در خصوص مشخص اجتماعی فاصله مناطق.

"ما به دنبال هر فرصتی به مردم را به ورزشگاه برای یک زمان سرگرم کننده گفت:" Scher اضافه کردن یک نظر سنجی از بازدید کنندگان دارای یک شب 4.8 از 5. "این باور نکردنی است. هر آخر دوم شد به خوبی به ارزش آن."

Scher گفت: این تیم ادامه خواهد داد به تلاش و تعامل با طرفداران. برنامه ها در محل به طرفداران حضور در بازی با خیال راحت اگر و زمانی که آنها در حال بازی. این مهم است زیرا حق رای دادن بود هدفمند برای رفع تحت جزئی لیگ انقباض طرح گزارش پیشنهاد شده توسط MLB.

در فورت مایرز توانا صدف مشغول بوده است ، پس از تیم مقامات خدمت ناهار به کارگران در یک درایو-تا COVID-19 مرکز آزمون خارج از ورزشگاه توانا صدف بازار باز می شود برای به رفتن سفارشات تنها با وقت قبلی (ایمیل awood@mightymussels.com گفت: Judd, Loveland مدیر کل.

لاولند در ادامه به طرح اذعان ناشناخته در ارتباط با MLB-بازیکن بحث.

بیشتر: Minor league ballplayers نگاه به صورت مالی تاسیسات به عنوان پرداخت شروع به متوقف کردن

بیشتر: Minor league فصل رشد می کند بیشتر و بیشتر بعید است

بیشتر: Tortugas صاحبان انتشار بیانیه آتشین در میان گزارش حذف پس از سال 2020

"هر کس در تلاش است به بود در پایان مقابل از چیزهایی که به برنامه های در محل," او گفت: با توجه به برخی از تیم ها می تواند سر جنوبی برای بهار دوم آموزش. "من امیدوارم که به بیس بال در ورزشگاه ما به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند (پس از MLB باعث می شود تصمیمات آن)."

در روز سه شنبه, اوکلند را اعلام کرد یک سری از هزینه برش حرکت می کند. آنها متوقف پرداخت خود را جزئی بازیکنان لیگ 400 دلار در هفته است.

نلا آقا استادیار در دانشگاه سان فرانسیسکو فکر می کند شانس در برابر یک لیگ کوچک بیس بال فصل است.

در حالی که بزرگ تیم های لیگ ارائه می کنند بازیکنان جزئی تیم لیگ صاحبان احتمالا برای جذب افزایش هزینه های مرتبط با COVID-19 الزامات ایمنی, او گفت:. بدون به اندازه کافی حضور و غیاب, درآمد, تیم خواهد صورت قابل توجهی چالش های مالی.

"لیگ کوچک بیس بال است که در یک شرکت ... اگر شما می توانید با پر کردن یک ورزشگاه تمام تابستان طولانی" او گفت:. "اگر من تا به حال حدس می زنم من می خواهم بگویم ... از آن یک در یک میلیون فرصت (از آن) خواهد بود و در حال اجرا در این سال است. من فکر نمی کنم وجود دارد به اندازه کافی قطعه از پای در جای خود به آن اتفاق می افتد."

من بیشتر خوش بینانه با توجه به 101 ساله ایالت فلوریدا در لیگ. به نظر می رسد روحیه کارآفرینی است. بهار دوم آموزش می تواند کمک کند. نزدیکی از تیم ها کمک می کند.

اما توپ در MLB را موند.

نمی خواهید به دست یکی دیگر از ستون مانند این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

"لیگ اصلی بیس بال است به وضعیت مربع دور" رینولدز گفت. "تا زمانی که اتفاق می افتد جزئی لیگ نمی دانم زمانی که آنها در حال رفتن به بازی."

در سال اول رینولدز متهم است با اجرای خودکار اعتصاب سیستم و مرور در لیگ راستای انقباض.

"از لیگ نظر ما فقط صبر کنید و ببینید" رینولدز گفت. "تا زمانی که آنها در واقع رول طرح ما نمی دانیم که چگونه آن را تحت تاثیر قرار خواهد ایالت فلوریدا در لیگ است."

برای طرفداران خاطر بیش از حد اجازه دهید امید رینولدز می شود که بازی برای اولین بار به عنوان رئیس جمهور هر چه زودتر به جای بعد.

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن