جدید در مدارس ابتدایی برای نخل شهر در جنسن بیچ نمی تواند آماده برای 2020-21 سال تحصیلی

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:57 PM EDT May 22, 2020استوارت — جدید ابتدایی مدارس انتظار می

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

استوارت — جدید ابتدایی مدارس انتظار می رود برای 2020-21 سال تحصیلی نمی تواند آماده برای باز کردن در زمان.

ساخت و ساز در حدود 60 میلیون دلار پروژه هنوز آغاز خواهد شد.

منطقه در حال حاضر هدف قرار دادن تکمیل مدارس برای 2021-22 سال تحصیلی "اما آن می تواند بعد" مدیر امکانات و برنامه ریزی شده را علامت Sechrist گفت.

این پروژه در ابتدا با تاخیر زمانی که هیئت مدیره مدرسه تصمیم گرفت آن را می خواستم sepatrate پیمانکاران برای هر مدرسه به جای یک پیمانکار برای هر دو گفت: رئیس افسر عملیات برج دیده بانی Grabowski.

هیئت مدیره مدرسه سهشنبه انتخاب دو پیمانکاران برای تکمیل این پروژه است.

بیشتر: Martin شهرستان برای برنامه ریزی برای زندگی پس از فارغ التحصیلی دانش آموزان, پدر و مادر مخالف, مجازی, مراسم

عدم قطعیت در اطراف رمان coronavirus می تواند تاثیر چگونه این منطقه می پردازد برای این پروژه, هیئت مدیره, رئیس مارشا قدرت روز سه شنبه گفت.

"من فکر می کنم ما نیاز به بحث در مورد آنچه در این است که به مانند حرکت رو به جلو با پتانسیل فروش ما مالیاتی کاهش قابل توجهی به دلیل (همه گیر)," قدرت گفت.

منطقه برنامه ریزی برای استفاده از درآمد تولید شده از یک و نیم درصد مالیات بر فروش رای دهندگان تایید شده در سال 2018 است. مالیات بود و انتظار می رود برای تولید 15 میلیون دلار در سال به مدت هفت سال.

وجود دارد دو ماه تاخیر در خرید و فروش-مالیات بر مجموعه قدرت گفت: پس از آن بیش از حد به زودی به دانستن آنچه که اثرات COVID-19 و ایالت پناه-در-صفحه اصلی منظور خواهد شد. این موضوع به احتمال زیاد خواهد آمد قبل از هیئت مدیره دوباره در آن ممکن است جلسه یا کارگاه, او گفت:.

زمان اجتماعی-فاصله دستورالعمل های بیشتر می تواند پیچیده پروژه جدول زمانی.

بیشتر: آموزش مجازی به ادامه برای سال تحصیلی; مناطق ممکن است در نظر گرفتن فرصت های تابستان

پس از پیمانکاران در حال انتخاب آن به طور معمول طول می کشد حدود شش ماه برای نهایی کردن طراحی و برآورد هزینه قبل از ساخت و ساز می تواند شروع Sechrist گفت: اما همه گیر شده است "هر کس در برزخ است."

مقامات منطقه هنوز هم باید برای دیدار با هیئت مدیره مدرسه به راه رفتن اعضا از طریق مدارس طرح گفت: هر چند هیچ برنامه ای ساخته شده اند به طور موثر انجام این کار در حالی که مطیع توصیه های ایمنی.

Sechrist مطمئن نیستید که تخته را خوب خود را برای ساخت و ساز برای شروع, او گفت:. پس از تایید ساخت و ساز انتظار می رود را به یک سال, او گفت:.

دانش آموزان در دو مقطع ابتدايی را به خود دانشگاه برای سال تحصیلی آینده, Grabowski گفت: صرف نظر از چگونگی ساخت برنامه های پیشرفت بیش از تابستان است.

هر دو ساختمان به شمار می رود ساخته شده به طور همزمان در کنار موجود مدارس, او گفت:.

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن