جزئیات جدید منتشر شده در قایق تصادف که منجر به کشته شدن دو نفر از جمله 20-ماه-پیر دختر

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:04 PM EDT Jun 4, 2020مارتین کانتی — که برت و Matakaetis خانو

توسط ABTINNEWS در 16 خرداد 1399

مارتین کانتی — که برت و Matakaetis خانواده — از جمله چهار کودک کمتر از 4 — boated به دو رستوران که در آن آبجو و سایر مشروبات الکلی خریداری شد.

آنها از جداول خود را در ملوان بازگشت در مرکز شهر استوارت حدود 7:40 p. m. Oct. 27 قبل از خروج از در 26 فوت قایق. کایل Barrett, 31 در زمان سوار این کشتی که تا به حال در مجموع از هشت نفر در هیئت مدیره.

حدود 8:07 بعد از ظهر, قایق سقوط به کانال نشانگر خاموش سیوال نقطه بیرون آوردن پنج و در نتیجه مرگ و میر ناشی از برت همسر پیج برت و 28 و یکی از کودکان 20 ماهه هادسون Matakaetis.

Leanne Matakaetis, 36 در آن زمان گفت: فلوریدا, ماهی ها و حیات وحش حفاظت کمیسیون محققان "آنها بیش از حد سریع رفتن در تاریکی است."

بیشتر: Kyle Barrett متهم در ارتباط با قایق تصادف که منجر به کشته شدن نوزاد در ماه اکتبر

مقامات مشخص است که در مورد 2½ ساعت پس از سقوط کایل بارت محتوای الکل خون شد 0.095 – بیشتر از این 0.08 حقوقی محدود می کند.

این و دیگر جزئیات از آنچه محققان اتفاق افتاده است گفت: بخشی از قانونی حمایت از تشکیل پرونده حکم Kyle بارت را بازداشت دو فقره هر یک BUI قتل نفس و رگ قتل و یک BUI شارژ. این پرونده به دست آمده پنج شنبه در حالی که برت دستگیر شد دوشنبه.

با توجه به سوابق پس از حضور در هالووین صبحانه در Matakaetis خانه در Sailfish نقطه جامعه کایل برت نخل شهرستان و دیگران به سمت چپ حدود 4:35 بعد از ظهر, قایق از Sailfish نقطه مارینا. آنها تا به حال صبحانه و صرف زمان در استخر قبل از تصمیم گیری برای رفتن بر روی یک قایق سوار.

قایق متعلق به یک LLC که مایکل Matakaetis Leanne شوهر, است, مدیر, سوابق نشان می دهد. آنها رهبری به TideHouse اسکله رستوران در نزدیکی روزولت پل برای شام, اما آن را بیش از حد شلوغ به دست آوردن یک جدول به طوری که آنها به دستور نوشیدنی در نزدیکی نوار.

رسید نشان داد چهار ودکا نوشیدنی خریداری شد. چهار آبجو و دو ودکا نوشیدنی بعد از آن دستور داده شد. آنها راه می رفت در مورد 5:33 p. m.

آنها به سمت چپ و boated به ملوان بازگشت و نشسته بودند حدود 6:30 p. m. به بارت و Matakaetis خانواده غذا همراه با دو mojitos و دو ودکا نوشیدنی یکی از آن دو. آنها به سمت چپ ملوان بازگشت حدود 7:40 بعد از ظهر

بیشتر: بدن یافت می شود در نزدیکی که در آن رهگذران را دیدم مرد پرش از روزولت پل استوارت

آنها سفر شرق در سنت لوسی رودخانه تحت روزولت پل و زیر Evans Crary پل که لینک استوارت و سیوال نقطه. کایل بارت گفت که او یک "میانبر" به سمت Intracoastal آبراه.

مایکل Matakaetis گفت: Kyle بارت "صورت گرفت که بخشی از این کانال که در آن شما باید با تجربه boater و یا شما را به راه دیگر در اطراف" سوابق نشان می دهد.

کایل برت گفت: "این نشانگر فقط شروع به پریدن کرد در مقابل آنها."

پس از توفنده به ثابت چوبی نشانگر آن نیست روشن کایل Barrett Michael Matakaetis و دیگران انداخته بودند.

Leanne Matakaetis سوار قایق نسبت به کسانی که در آب است. او گفت که این قایق غرق شد چرا که او فوت شد و خیس شدن.

مردی که در ماهیگیری به نام 911 در 8:08 p. m. و گفت که او شنیده ام صدا مثل یک قایق هدف قرار دادن چیزی و سپس مردم فریاد.

یک Martin شهرستان کلانتر دفتر قایق نیز وارد شده است.

شخص دیگری خوب سامری جستجو آب با توجه و در 8:24 بعد از ظهر کشف یک lifejacket در آب است. آن را یکی از کودکان است.

پیج بارت بود بعدا بازیافت.

او مرده در 9:07 بعد از ظهر در حالی که هادسون را تلفظ در 10:04 بعد از ظهر

مایکل Matakaetis گفت: Kyle بارت است "خوب کاپیتان."

بیشتر: فورت پیرس مرد پس از دستگیری به پلیس گفت: او در کودک

کایل بارت گفته محققان آنها را "شاید 15" و که او تا به حال شده است که از طریق برش "یک میلیون بار." او همچنین گفت که او اجازه دهید خود مجوز منقضی خواهد شد.

قایق به نظر می رسد که آسیب قابل توجهی.

او گفت که او احساس نمی کند اختلال و "100% در کنترل است."

"هر کس دیگری بود سفارش سنگین, من یکی بود," او گفت:.

FWC محققان ادعا او اداره قایق تحت تاثیر و باعث مرگ و میر.

کایل Barrett روز دوشنبه منتشر شد از مارتین زندان شهرستان در $152,000 وثیقه از زندان گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب