نزدیک به نیمی از فلوریدا ويژه حداقل 90% کامل

فرانک Gluck فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:31 PM EDT Jul 9, 2020نزدیک به نیمی از فلوریدا فشرده-مراقبت از

توسط ABTINNEWS در 20 تیر 1399

نزدیک به نیمی از فلوریدا فشرده-مراقبت از واحدهای حداقل 90% کامل و بیش از 1 5 به طور کامل, کامل, با توجه به وزارت امور خارجه داده است.

بیمارستان ها به طور فزاینده ای تیره و تار در زیر COVID-19. بستری شدن در بیمارستان شروع به پریدن کرد بیش از 13% فقط از ژوئیه 1 در سراسر کشور. بیش از 17,100 فلوریدا در بیمارستان بستری شده است برای COVID-19 از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در مجموع 95 Icu بیمارستان شد حداقل 90% کامل روز شنبه با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان. که نزدیک به نیمی از 207 ويژه که آژانس در حال ردیابی است. حداقل 45 Icu بیمارستان شد و در ظرفیت و 46 نفر دیگر تا به حال تنها یکی از تخت های موجود در این واحد است.

کسانی که در بالا و ظرفیت کامل در حال گسترش در میان 36 شهرستانهای استان از جمله لی ذغال سنگ و شارلوت.

حداقل 4,111 مردم در فلوریدا کشته شده اند از این ویروس با توجه به دولت شکل که از آن ساخته شده نهمین علت مرگ و میر در فلوریدا در سال گذشته با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت آمار. فلوریدا مجموعه یک روز رکورد پنج شنبه با 120 مرگ و میر. قبلی بالا 83 بود که در اواخر ماه آوریل است.

فلوریدا شمارش 8,935 بیشتر موارد از رمان coronavirus دوشنبه آوردن دولت تعداد کل موارد به 232,718. که بیش از 1 درصد از جمعیت این ایالت در حدود 21.5 میلیون نفر است.

برخی از بیمارستان ها در حال پوسته پوسته شدن اعمال جراحی الکتیو و اقدامات خود را به مطمئن شوید که به اندازه کافی تخت در دسترس هستند برای درمان COVID-19 بيمار.

"این یک اقدام لازم است ما باید برای نگه داشتن بیمارستان های ما از تاخت و تاز کردن و برای رفاه کلی جامعه ما" لری Antonucci, مدیر عامل شرکت از جنوب غربی فلوریدا لی, بهداشت, بیمارستان, سیستم روز پنجشنبه گفت که او اعلام کرد که اعمال جراحی الکتیو کاهش خواهد یافت و بر اساس یک بررسی روزانه از بیمار جلد است.

آخرین coronavirus در فلوریدا: 213,794 عفونت 3,841 مرگ و میر دیگر تعداد همچنان افزایش

پوشش مرتبط: Lee بهداشت و درمان پوسته پوسته شدن اعمال جراحی الکتیو دوباره به عنوان COVID-19 بیمار شماره خروش

Antonucci هشدار داده است که خود را در بیمارستان ها به زودی ممکن است بیش از اجرا. لی سلامت عمل 1,812 تخت بیمارستان و چهار فیلم Icu. دو بیش از 90% کامل دولت سوابق نشان می دهد.

سیستم بیمارستان در حال حاضر درمان 316 بيمار با COVID-19 همه آنها باید جدا شده و کسانی که نیاز به درمان آنها را به پوشیدن اضافی دنده محافظ.

"ما در زمان رای دادن Lee بهداشت بیمارستان ها خواهد بود به طور کامل کامل تا پایان ماه. ما باید در حال حاضر به منظور کاهش گسترش coronavirus" Antonucci گفت. "سه ماه پیش هر کس پیوست در یک هدف مشترک از مسطح منحنی بود که به طور موقت انجام ... منحنی است و دیگر تخت به جای ما سنبله در موارد و اسپایک در حال رشد سریع است."

واقعیت را بررسی کنید: فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis پشت جدید 'مراقبت های ویژه' تعاریف COVID-19

بیشتر شبیه به این: Lee بهداشت خواستار مراقبت ويژه کارکنان به عنوان 9 بیرون از 10 تخت ICU در حال حاضر کامل

بیمارستان ها در این دولت بیشتر جمعیت مناطق از جمله میامی و من-4 راهرو شده اند کوتاه روی تخت. که شامل 21 ويژه در میامی-Dade و Broward شهرستان و بیمارستان ها در سراسر نارنجی پاینلاس و Hillsborough شهرستان.

در اوایل این هفته رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد دولت با همکاری Advante Group Inc. برای باز کردن فلوریدا 12th, ویروس, مثبت, مراقبت دراز مدت تسهیلات در سابق میامی مرکز پزشکی.

بیشتر: فلوریدا, نوجوانان COVID-19 قربانی دریافت درمان اثبات نشده در صفحه اصلی قبل از مرگ در بیمارستان گزارش می گوید

و: فورت مایرز کلیسا آتش سوزی در رسانه های اجتماعی ادعا می کند آن را عمدا در معرض اعضای COVID-19

DeSantis همچنین اعلام کرد توافق به ارائه تا 150 پزشکی اضافی کارگران به میامی یادبود جکسون در بیمارستان است که غرق توسط coronavirus موارد است. لی سلامت تا کنون دریافت نکرده اند هر گونه کمک سخنگوی جاناتان ،

با توجه به تعداد زور زدن بیمارستان های ایالت, آژانس, برای مراقبت های بهداشتی اداره, منشی, مریم Mayhew گفت: به همین دلیل است روز سه شنبه اعلام افتتاح یکی دیگر از مراقبت دراز مدت تسهیلات برای کسانی که با این ویروس مهم بود.

"(آن را) به ما کمک می کند جلوگیری از یک مورد از تبدیل شدن به 10 پنج به تبدیل شدن 20" گفت: Mayhew بود که در میامی با DeSantis.

بیشتر شبیه به این: Lee سلامت رئیس جمهور خواستار جهانی ماسک استفاده به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود

فلوریدا انجمن بیمارستان در نظر ظرفیت تخت و نیروی انسانی خود را در اولویت برنامه گفت: کریستال Stickle, موقت رئیس جمهور از بیمارستان فلوریدا انجمن. اما او گفت: با وجود آمار دولت بیمارستان شده اند غرق شده است.

ICU شماره نوسان روزانه بسته به جدیت از موارد و کامل شده اند قادر به انتقال بیماران به سایر امکانات به رایگان تا تخت Stickle گفت.

"تمام بیمارستان ها باید افزایش برنامه های است که می تواند به جای افزایش نیاز/تقاضا برای مراقبت از" Stickle نوشت: در یک ایمیل. "در هر نقطه در زمان و بیمارستان در حال آماده شده برای افزایش تعداد موجود تعداد تخت و دسترسی به لازم بالینی منابع و تجهیزات تا 30-40٪."

فلوریدا گزارش 40.8 جدید COVID-19 مورد در هر 100000 نفر جمعیت در جولای 7, قرار دادن آن را در تاریخ همتراز با کشورهای مانند نیوجرسی بودند که ضربه سخت در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر. که دولت در حال 41.4 جدید مورد در هر 100000 نفر جمعیت در اوج خود با توجه به پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در فلوریدا 14.15 درصد از تست مثبت گزارش برای رمان coronavirus. مثبت نرخ را بیش از سه برابر بیش از ماه گذشته نشانه آن است که این ویروس در حال گسترش کنترل نشده در سراسر کشور.

یک ییل دانشکده بهداشت عمومی مطالعه منتشر شده در این هفته نشان داد که بیش از نیمی از ایالات متحده به موارد یافت شده در افراد با علائم و نشانه های این ویروس است.

پزشکان به نام این یک "بیماری خاموش انتقال" و گفت: آن را به نیاز برای افزایش تست از جمعیت و پیگیری ردیابی و جداسازی از همه کسانی که در تماس با این حامل بدون علامت.

اما DeSantis روز سه شنبه عنوان اثر تماس با ردیابی. در حالی که تصدیق کرد که او هدایتش $138 میلیون دلار به دولت در بخش بهداشت و درمان برای چنین كار را دنبال می کنند وقتی کسی گزارش شده است با این بیماری گفت: در میامی "بسیاری از مردم راه رفتن در اطراف با آنها هم نمی دانند آن را داشته باشد و یا بسیار خفیف علائم و هرگز در تماس با سلامت" بخش.

"مشکل دیگری است که شما را دیده ام این است که به خصوص جوانتر عامیانه نیستند همکاری با تماس با ردیاب," او اضافه شده است. "هنگامی که آنها در حال تلاش برای تماس با آنها نه فقط گرفتن بسیاری پشتیبانی می کند."

اما دکتر Purvi Parikh, نیویورک آلرژی و بیماری های عفونی پزشک متخصص و عضو هیئت مدیره با پزشکان برای بیمار و حفاظت و مراقبت های بهداشتی سازمان حمایت گفت: DeSantis اشتباه بود برای به حداقل رساندن نقش تماس با ردیابی.

"این پیام اشتباه," Parikh گفت. "ما دیده ایم در کشورهای دیگر که تماس ردیابی در واقع با این نسخهها کار به خوبی در مهار گسترش, اما آن کار نمی کند به تنهایی."

این داستان شامل گزارش توسط جیمز تماس و جان کندی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه — فلوریدا سرمایه اداره است.

فرانک Gluck است ناظر خبرنگار با اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه. اتصال با او در fgluck@news-press.com و یا در توییتر @FrankGlucktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن