ناسا و اسپیس ایکس را به تاریخچه راه اندازی شده توسط آمریکایی ها به فضا از خاک آمریکا

Emre کلی و جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:45 PM EDT مه 30 سال 2020BREVARD COUNTY, Fla. – یک س

توسط ABTINNEWS در 11 خرداد 1399

BREVARD COUNTY, Fla. – یک ستون آتش پاره را از طریق آسمان بالاتر از مرکز فضایی کندی در روز شنبه به عنوان فضانورد ناسا باب Behnken و داگ Hurley بازگشت به فضا در یک ماموریت تاریخی نزدیک به یک دهه در ساخت.

پرواز شناخته شده به عنوان خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 پل شکاف سمت چپ توسط شاتل فضایی برنامه نهایی پرواز در ماه جولای سال 2011. این اولین بار است که یک شرکت خصوصی ارسال انسان به مدار و اولین بار در نزدیک به یک دهه است که ایالات متحده راه اندازی کرده است فضانوردان را به مدار از خاک ایالات متحده آمریکا. همیشه از شاتل فضایی بازنشسته شد در سال 2011 ناسا با تکیه بر سفینه های فضایی راه اندازی شد از قزاقستان به آمریکا فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی.

"تبریک به شما و این تیم برای اولین بار انسان سوار برای فالکون 9," Hurley, بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی سرهنگ و فرمانده ماموریت گفت: از مدار. "این باور نکردنی بود. من همه کار سخت و تشکر برای سوار شدن به فضا است."

Behnken یک نیروی هوایی سرهنگ همچنین تشکر SpaceX تیم "قرار دادن آمریکا را به پایین مدار زمین از سواحل فلوریدا."

در داخل مرکز فضایی کندی یک جمعیت چند هزار بود و کسری از آنچه در آن می شده اند و بدون تهدید COVID-19.

در حضور و غیاب به تماشای راه اندازی در فرد: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس که در پرواز برای این رویداد برای دومین بار در چهار روز. التون جان "Rocket Man" با بازی در یک عملیات ساختمان حدود دو مایل دور به عنوان تهمت به تماشای این موشک را به هوا.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه نظرات به مطبوعات بلافاصله پس از راه اندازی: "من با افتخار از مردم ناسا افرادی که با هم کار کنند ... این شگفت انگیز است, این یک منظره زیبا کشتی بیش از حد.

"من فکر می کنم این چنین منبع الهام بزرگی برای کشور ما" گفت: رئيس جمهور. "من فکر می کنم هر یک از شما می گویند که الهام بخش بود برای دیدن آنچه که ما فقط تو را دیدم."

دقیقه پس از پرتاب خدمه اژدها جدا از این موشک را به مرحله بالایی باعث فعال شدن آن انرژی خورشیدی شروع به ارائه قدرت به فضاپیما سیستم. تیم تماشای زنده SpaceX در دفتر مرکزی خود در کالیفرنیا را تشویق می کردند.

"آن بوده است نه سال پس از ما راه اندازی کرده ایم فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا" ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: پس از راه اندازی. "و در حال حاضر آن را انجام داده است. ما آن را انجام داده اند."

از شروع علائم آغاز تقریبا 19 ساعت سفر به مدار پاسگاه اختصاص داده شده به علم که در آن فضانورد کریس کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner در حال انتظار برای کمک به باز کردن خدمه اژدها تخم. پس از متصل کردن در یکشنبه Behnken و هرلی را صرف یک تا چهار ماه در هیئت مدیره بسته به تظاهرات ماموریت نیاز دارد.

قبل از آنها وارد اواز یا موسیقی دو نفری خواهد شد که دو فرصت به صورت دستی خلبان خود کپسول: یکی "far-field" تلاش و دیگری در مورد 720 پا از ایستگاه. تقریبا 30 دقیقه مانور بدهد سابق فضانوردان شاتل خود را برای اولین بار احساس برای چگونه خدمه اژدها مگس خارج از شبیه سازی است.

آنها همچنین باید یک فرصت به حدود هشت ساعت خواب بیش از حد.

اگر همه می رود با توجه به طرح کپسول باید بارانداز در ISS در 10:27 صبح به وقت شرق یکشنبه پس از هچ باز در 1:55 p. m. و مراسم استقبال 30 دقیقه بعد. همه حوادث را از تلویزیون پخش شود در nasa.gov/nasatv.

این راه اندازی به دنبال روز از نگرانی در مورد شرایط آب و هوایی و پاک راه اندازی چهار شنبه.

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: قبلی راه اندازی تلاش یکشنبه به تعویق افتاد به دلیل پرتاب می تواند باعث یک طوفان رعد و برق در یک شارژ الکتریکی جو است. "در واقع این موشک خود را می تواند تبدیل به یک رعد و برق پیچ و مهره," او گفت:.

بیشتر: SpaceX راه اندازی اولین انسان خدمه به فضا است. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

بیشتر: تجربه راه اندازی و تقویت کننده بازگشت از یک موشک SpaceX

آب و هوا دشوار است مانع از آنجا که تیم نمی تواند گسترش یک پنجره و منتظر آب و هوا را بهبود بخشد. نیاز برای فالکون 9 به راه اندازی دقیقا در زمان است که با توجه به مکانیک سیالات به عنوان خدمه کپسول اژدها به "عقب" با ISS است که سفر در 17,000 مایل در ساعت در حدود 250 کیلومتری بالای زمین است.

آژانس فضایی خواست مردم به تماشای راه اندازی از خانه اما برخی از تماشاگران شروع پوشش کیپ کاناورال در منطقه سواحل و جاده ها از شنبه راه اندازی.

پیش از آن در هفته مایکل Mathews و 10 تعطیلات بستگان از Dandridge تنسی را از فلوریدا به کاکائو در ساحل اسکله برای دیدن SpaceX راه اندازی چهار – اما آن را پاک.

بی توسط یکی دیگر از iffy آب و هوا پیش بینی Tennesseans بازگشت به اسکله شنبه.

"این تاریخ ، شما دو آمریکایی ها راه اندازی شد که از امریکا برای اولین بار از سال 2011 گفت:" Mathews که نیروی دریایی ایالات متحده کهنه.

"این فضا نیروی. این آغاز کار است. شما رو Elon Musk – درخشان ، تاریخچه آن در ساخت," او گفت: برگزاری یک صندلی ساحل.

دریایی از تماشاگران — شاید سه گانه تعدادی از چهارشنبه اسکراب — تماشا راه اندازی میان ده ها تن از رنگارنگ سایبان و چتر.

مختصری شعار از "ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!" به وجود آمد پس از این موشک در زمان پرواز همراه با کف زدن و تشویق.

کمک: Britt Kennerly و الساندرو ساسون فلوریدا امروز; آسوشیتد پرس.

دنبال Emre کلی در توییتر: @EmreKellytinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن